Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

Ah taj naziv femicid tako je problematičan :rolleyes:

 
Moj otac je imao stek od nekih 7.000 DEM u periodu od od 91.do 94.
Sve je otislo. Mislim da je baba dodala jos nekih 5 ili 10 soma maraka, a to je samo za hranu bilo.

A gorivo, zlatno vreme. Ode otac do Temisvara pa naspe pun rezervoar i jos 2 kante od 20l.

Ja samo ne znam koliko ce jos da traje ova inflacija. Niko nema nikakav stek od ljudi koje znam.
1993 i 1994 isao na more porodicno,otac radio na gradjevini i imalo se para.Danas? Danas otici sa celom porodicom(otac,majka,zena i ja) je nezamislivo,pritom nekada je samo on primao platu a danas? Danas radim ja,radi zena,otac u penziji plus radi,majka u penziji..Toliko o ovom uzasnom vremenu danas.
 
Pa ako imate samo osnovnu, ni ne treba da idete.
 
Pa i danas je tako jer je sve relativno i nisi detaljno napisao. I danas gradjevinci lepo zaradjuju (za razliku od pre 10god) i danas se može naći relativno jeftin smeštaj u CG...
 
Музика ко музика, свака генерација има нешто објективно ретардирано и доста што је само чудно старијима који се као згрожавају
Па да али бити у фазону иде гас је крајње незрело.
 
Па оно, све те песме су на шему дечијих песама, само су модерни инструментали и уличарски текстови што је деци занимљиво.
 

Pozdrav od profesora
 
Па да али бити у фазону иде гас је крајње незрело.
Једна од чари музике и јесте да се људи излуде, самим тим понашају тако незрело.
А око тога да су речи набацане јесте тачно, али као људи којима је био популаран Ајс Нигрутин (чаво ледени), пртибг,... ово и није нешто посебно лоше.
Едит: умало да заборавим да је Наполеона снимао овакве песме пре 20 година, а и тада, као и сада, такве песме служе да се мало смејеш и да је инструментал добар.
 
N1 ovo nece javiti
 
Poslednja izmena:
Novinarstvo u Srbiji. Preneo sam tekst u celosti da ne morate da klikćete.


Na stepeništu petlje "Radnička" kod Mosta na Adi, koje povezuje autobusku i tramvajsku stanicu, jutros je osvanuo užasan prizor.

Neko je nasred stepeništa vršio veliku nuždu i ostavio toalet papir.

Za sada ovaj nered je moguće obići, ali ukoliko ga niko ne očisti, postoji opasnost od širenja prljavštine.

(Telegraf.rs)
 
Овакве појаве морају сви пројектанти да очекују кад пројектују овако завучене јавне просторе.
 
Овакве појаве морају сви пројектанти да очекују кад пројектују овако завучене јавне просторе.
Nije realno to sto pises. Kao dq ce projektant da planira dal ce neko da izvrsi malu ili veliku nuzdu.
Problem je spamovanje, ne znaju dnovinari sta da pisu pa izbace ovu glupost.
Dobro da nisu trazili zrtvenog jarca.
Kao onu zenu iz Banja Luke sto je posrala pored auta. Izasla na instagram, ljudi je izopanjkavali pa izvrsila samoubistvo. To je bilo pre 2-3 nedelje, najveca tragedija drustva. Ljudi su zli.

Nema ni govora da je ta zena sabanka, vec je krenulo/poteralo a to ne mozes da izdrzis jer su veliki bolovi u crevima. A nigde u krugu od 500m nema Toi Toi.
 
Ma bilo je i biće...

Nego jel moguće da se započinje vest u fazonu šok i neverica!!! a završava sa oprez!!!

Govorimo o jednom govnu na i onako malo prometnim stepenicama... Mislim ne koristi doslovno izraze koje sam ja sada upotrebio al to je ton u kome se piše... Pre klika na vest pomisliš pao meteor. "Užasan prizor!"

Svakako moguće zaibići... Gadan prizor, nebitan spominjanja, fotografisanja i pravljenja vesti.

Nadam se da nekad neka služba higijenskog održavanja prolazi tuda i da će to pokupiti. To je vest, ukoliko generalno nema održavanja, mada tamo slabo ko prolazi pa nema toliko pritiska javnosti. A ne da samo g.... uslikaš.
 
Poslednja izmena:
Тзв. новинарство се свело на кликбејт, лоше превођење туђих вести и истраживачко новинарство скупљања трачева на друштвеним мрежама и преношењем туђих објава.
 
Vrh