Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
То што родитељима и пандурима и нама иду сузе, је нормално. Не иду ножеви и меци.

Drustva koja prastaju propadaju i nestaju. Srbi u Hrvatskoj su dobar primer. 1945. nisu se osvetili. I gde su sada?
Nikoga ne znaimaju njihove zrtve.
Sta je sa Indijancima?

Sistem bez kazne i nagrade propada.
Nemoc drzave da kazni, znak je njeen sigurne propasti.
Jer na jednoj su strani KK i njegova porodica, Mitrovici, Divci, Vucic i ostali, a na drugoj oni koji postuju zakon.

Samo se propali uzdaju u hriscanstvo.

Ako kazne nema, dolazi novi ubica i nove zrtve.
Sta je sa onima koji su na spisku, a mali ubica ih jos nije ubio?
Da li spavaju mirnije oni ili mali ubica?

Sta je sa onim iz Mladenovca?
Zasto niko nije smeo da mu se suprotstavi ranije?
Da mu se neko bio suprotstavio, ne bi se placala cena kukavicluka u ljudskim zivotima.

Svi koji "okrecu drugi obraz" samo pravdaju svoj kukavicluk.

Nadam se ipak, da ce u slucaju da drzava zakaze biti neke osvete ubicama.
Ta buduca osveta bice jedini garant bezbednosti novih generacija.

Sta treba zeleti neprijateljima zajednice? Ubicama? Zlocincima? Jedino unistenje.
 
Poslednja izmena:

Nemam kompletne informacije, ovo jr vise tema za Mc-a.
Rusi nisu imali dovoljno love za stan u Bg, pa se zadovoljili Pancevom.
Ako ne radis nigde, i to jos ne u struci ka doktorka-to znaci da se stek prazni i da ga je sve manje.
Kad je love sve manje, idu prvo svadje pa tuce.
Nazalost, tako to ide. Mislili da ce rat trajati do novembra, kad ono... losa procena.
Plasim se da ce ovoga biti sve vise, kad su Rusi u pitanju
 
Rusi koji su doslu u Srbiju napravili su losu procenu.
Nadam se da ce uskoro svi otici.
 
Их, опет смо нешто ор`гинално написали... Шокирамо, узбуркавамо.

Леви Орбан, десни Жижек,
велики је у Мистер Апсурда штек!
 
Slanje oružja direktno u rat jeste crna strana. I ne samo ovaj rat između nama bratskih naroda, već bilo gde u svetu...
 
Није. Шаљемо мањем који се бори против ликова који руше бране у ваздух и потапају земљу.
Послао бих им све што треба, то је основни морал за моје стандарде. Златна страна.

(Да додам да сам русофил који говори руски.)
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: BGG
Time se samo produžava patnja tog istog naroda.
Takođe ne bih bio tako siguran ko stoji iza rusenja brane. Slična je retorika kao kada su rekli da su Rusi unistili sopstveni gasovod...
 
Poslednja izmena:
Иза рушења бране стоји мој покојни чукунђед Спасоје звани Зеко, ко и иза обарања малезијског авиона нпр. И кутију од маља (каквим је убијен дезертер) Пригожин није дао рањеном Прилепину. И усташе нису убијале људе маљем. Итд.
 
Bilo kakvo moralisanje o odgovornosti i etici prodavanja oružja ovoj ili onoj zaraćenoj strani u nekom ratu stala je i okončana je kad je bio Iračko-Iranski rat.

3/4 sveta (uključujući i nas) se tada dobrano namastilo šaljući sve i svašta obema stranama da se međusobno pokolju. Od običnog metka pa sve do vojnih brodova.
Nema tu ništa nemoralno i neetički. I Rusi su isto radili tokom naših ratova. Ili neko misli da su oni tada obustavljali biznis i zaradu od prodavanja oružja neprijateljima JNA? Pa naravno da nisu. Samo nije išlo uz objavu u Novaja Gazeti i pečat Kremlja. Nego se radilo ispod radara i mimo propisa.

A Uje su npr tada u tom periodu svoj nedovršeni S-300 za plašenje Srbije (ali tada se nije znalo da je nedovršen) nabavili od nama ''bratske nacije'' - Ukrajine.

Sve u svemu, toliko o tome. Biznis kao i svaki drugi.
 
Poslednja izmena:
Mi ne možemo znati sta se tamo stvarno dogodilo, pogotovo ne uz prisustvo tolike propagande na obe strane . Čak je i CNN promenio narativ , pa sada navode da nije sigurno sta je dovelo do kolapsa.
Vrlo je moguće da je brana i sama popustila posto je već bila ostecena a sada je visok vodostaj .
 
Не може то тако, а где је печат

5B6CD731-5BDD-484D-A55A-E1A5BC8DDB30.jpeg
B1F78C5B-170F-4B21-B144-EC17A52A6A1B.jpeg
6CCA606E-F8E5-4294-8F0C-113994B4D897.jpeg
6B46E2CD-1364-47A6-8AA2-706159B226E1.jpeg
 
Није. Шаљемо мањем који се бори против ликова који руше бране у ваздух и потапају земљу.
Послао бих им све што треба, то је основни морал за моје стандарде. Златна страна.

(Да додам да сам русофил који говори руски.)
Zanimljivo da je ovde na forumu generalno zabranjeno (koliko sam primetio) etiketiranje evrofanatike, dok je rusofil dozvoljeno :) No, meni je strašnije ovo oružje koje se predaje policiji tzv akcija razoružavanja. Ko zna koliko je tu oružja kao dokaznih materijala.
 

Antivakserka koja misli da Corona ne postoji i koja je otvoreno pozivala na nepridržavanje mera zaštite od epidemije. Univerzalni stručnjak za sve i svašta. Gde god je pozovu u emisiju, koja god da je tema, bar 80% vremena provede pričajući o svojim titulama, nagradama, elitnim poznanicima i Francuskoj. Ja je vidim kao lažnu opoziciju, koja samo deklarativno govori protiv Vučića, a zapravo itekako govori ono što je njemu u interesu. Pred svake izbore pozove svoje glasača da ne izađu na iste i tako mu umanji konkurenciju.

Šta mislite o ovoj osobi?
 
Da je srece ranije u toku dana bi neko rasterao tu deca sa ade
 
Mi ne možemo znati sta se tamo stvarno dogodilo, pogotovo ne uz prisustvo tolike propagande na obe strane . Čak je i CNN promenio narativ , pa sada navode da nije sigurno sta je dovelo do kolapsa.
Vrlo je moguće da je brana i sama popustila posto je već bila ostecena a sada je visok vodostaj .

Images show Ukraine dam was damaged days before major collapse

upravo tako
 

Strašno :(
Dovoljan pokazatelj koliko se roditelji ne bave svojom decom.
Neki su spreceni opravdano jer rade 2 posla d prehrane porodicu.
Neki su jednostavno idi*ti, zakucani na telefonu po ceo dan, ili na Tv gledaju Zadrugu.
Mnogo je ovo drustvo upropasceno, sistem mora da se menja, kompletno!
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Crne vesti sa Ade Ciganlije.
Sa Ade sam kao klinac vazda bezao.
Bilo mi odvratno da ulazim u vodu gde Cigani vrse malu nuzdu. Takv je to reputacija tad bila.
A kad vidim kako neko dobij crvenilo ili plikove posle par dana.
Neko voli "more" Beograda jer nema gde drugde, neko crnogorsku obalu.

Ovi klinci ni ne znaju sta su virovi, jel ima zmija i slicno, kakvo im je plivacko znanje i sl.
Jezivo.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh