Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

Vezano za Volt...

Nema šta to meni da predočiš... ima deo i u samoj video obuci koji se odnosi na to a svakako je deo pravila poslovanja jedne kompanije.

Ipak ugovor koji partneri dostavljači potpisuju sa partnerskim agencijama nigde zaštitu privatnosti ne spominje, ona se samo podrazumeva, što ne zači da ne važi ili da negde nisi kliknuo da prihvataš njihove opšte uslove koje nisi ni pročitao...

Bezeveze mi je da se saplicem sa tobom oko svakog detalja, otvaraš opšte uslove Wolta, gubiš vreme i moje i svoje i ne znam šta dokazuješ time, kad je podrazumevano da će jedna gigantska kompanija takva pravila (koja regulišu privatnost) imati..
 
Beki, ti ni ne znas kako ta riba izgleda. Kako je izgledala kad je otvorila vrata ispred kucnog praga? Jel normalno obucena ili neki duboki dekolte?
Ovo me podseti kad sam krajem 8.razreda vracao drugarici kasetu, otvara ona, crna spavacica kratka, dole sve nesto cipkano, trebalo mi 3 sekunde da se presaberem posle pozitivnog soka 🤣🤣
 
Poslednja izmena:
Ovo je klasicna ona prica sa kratkom suknjom.

Apsolutno me ne zanima da se bavim zrtvom dok druga strana krsi pravila i zakone.

Nije majmunica ako prijavi i ni sa cim nije zasluzila ni uznemiravanje, a ni kasnije da joj neko nabija krivicu, isto kao sto devojka u minicu nije kurva i ako joj se nesto desi, iskljucivo je kriv onaj koji ju je napao, a ne njena kratka suknja.
 
Иронија је да су управо волташи класичан пример "позитивне" дискриминације где искључиво мушкарци стављају живот на коцку да би испоручили феминисткињама авокадо тост и сојино млеко, хахах.
 
Beki, ti ni ne znas kako ta riba izgleda. Kako je izgledala kad je otvorila vrata ispred kucnog praga? Jel normalno obucena ili neki duboki dekolte?
Ovo me podseti kad sam krajem 8.razreda vracao drugarici kasetu, otvara ono, crna spavacica kratka, dole sve nesto cipkano, trebalo mi 3 sekunde da se presaberem posle pozitivnog soka 🤣🤣
Ima pravo u svojoj kuci da bude obucena kako hoce.
 
To 'forumašice' je vrlo diskutabilan termin kad je ovaj forum u pitanju... a da je jedna bila brže bolje oterana sa iste ove teme kad je iznela ispovest o silovanju, to smo imali prilike da gledamo, pa te nisam video ni da si prekorio svog druga "Marka" MC i ko se sve tu još našao da kidiše...

Nekako si uvek više u teoriji branio nevine dušice nezaštićenih žena. 🙂
Нисам испратио целу тему. Није ми Марко друг, само смо размењивали пп и у неким погледи а се слагали. Као што се са многим стварима слажем и с тобом, и са Бекијем, и са Бендером, и са Пантографом, и многим другим форумашима, а у многима и не. Чак сам се више супротстављао његовим крајње песимистичким и аутошовинистичким погледима посебно раније. Али то није битно за ову тему.
Ако је стварно испрозивао форумашицу за исповест о силовању то му није на част.

Жене су просто физички слабије. То неискључује да и међу њима има зликоваца, манипулатора и монструма. Нажалост знам и за мушкарца који је жртва породичног насиља. Није му било лако да тражи помоћ полиције.

Немам лепо мишљење о свим женама као собама.

Опет у овом случају крив је достављач. Прекршио је правило службе.
 
Beki, ti ni ne znas kako ta riba izgleda. Kako je izgledala kad je otvorila vrata ispred kucnog praga? Jel normalno obucena ili neki duboki dekolte?
Ovo me podseti kad sam krajem 8.razreda vracao drugarici kasetu, otvara ona, crna spavacica kratka, dole sve nesto cipkano, trebalo mi 3 sekunde da se presaberem posle pozitivnog soka 🤣🤣
Ne znam sta kazu forumski pravnici,
Da li je kaznjivo ako ti zensko otvori u tom stilu a ti sa onim žvakaćim kezom kažeš "dobra ti sisa/bulja"?
 
Ima pravo u svojoj kuci da bude obucena kako hoce.
На западу би у случају дочекивања достављача у неком секси доњем вешу могла да фасује тужбу због сексуалног узнемиравања.

Тамо су исто идиоти али батина барем има два краја. Овде жене по потреби скачу из традиционалистичког у феминистички мод. Кад је до обавеза онда су заштићене принцезе, ћеркице и женице, кад је до права онда су феминисткиње горе него у Калифорнији.
 
Evo Beki je rekao, pusti pravnike...

Može da se miluje da ne kažem kako na vratima to nije poziv da atakuješ na žrtvu 😆
 
Koja gomila.... E sreća što je Paskaljević snimio Varljivo leto u neka lepša i mnogo normalnija vremena, inače bi radnja takvog filma danas izgledala ovako:
Polaže Perica maturu, nepristojno gleda svoju mladu profesorku i diše joj za vrat. Ona ga prijavi, Perica biva izbačen i ponavlja razred.. Roditelji hoće da ga se odreknu, teraju ga da bolje uči i čita, a ne da spopada devojke, on onda ide u biblioteku, svidi mu se Neda Arnerić koja tu radi, u momentu slabosti je nepristojno pipne, ona ga prijavljuje policiji, sledi suđenje i Perica dobija 30 godina robije za pokušaj silovanja..

Deviza: Svi su manijaci dok se ne dokaže suprotno.
 
На западу би у случају дочекивања достављача у неком секси доњем вешу могла да фасује тужбу због сексуалног узнемиравања.

Тамо су исто идиоти али батина барем има два краја. Овде жене по потреби скачу из традиционалистичког у феминистички мод. Кад је до обавеза онда су заштићене принцезе, ћеркице и женице, кад је до права онда су феминисткиње горе него у Калифорнији.

Bravo. Suština za koju se pojedini prave da je ne vide.. Lepo sročeno.
 
Koja gomila.... E sreća što je Paskaljević snimio Varljivo leto u neka lepša i mnogo normalnija vremena, inače bi radnja takvog filma danas izgledala ovako:
Polaže Perica maturu, nepristojno gleda svoju mladu profesorku i diše joj za vrat. Ona ga prijavi, Perica biva izbačen i ponavlja razred.. Roditelji hoće da ga se odreknu, teraju ga da bolje uči i čita, a ne da spopada devojke, on onda ide u biblioteku, svidi mu se Neda Arnerić koja tu radi, u momentu slabosti je nepristojno pipne, ona ga prijavljuje policiji, sledi suđenje i Perica dobija 30 godina robije za pokušaj silovanja..

Deviza: Svi su manijaci dok se ne dokaže suprotno.
Има он још бољи филм. Пас који је волео возове.
 
Evo Beki je rekao, pusti pravnike...

Može da se miluje da ne kažem kako na vratima to nije poziv da atakuješ na žrtvu 😆
Pa ne moras da atakujes pobogu ali mozes da to recimo iskomentarises tj nju kao objekat ili da se i ti sam uzvratno pomiluješ,
tu je bila moja nedoumica da li si i onda ti u prekrsaju?
 
Naravno. On je samo trut koji radi šta mu se u kaže u okviru pravila službe. Nema sta on da se hvata dole.. a ona nek se miluje do mile volje... Nek stenje na vratima... on to mora profesionalno da obavi kao da se ništa ne dešava
 
Једину неспорну дискриминацију жена имамо кад су у питању незаконита отпуштања и условљавања због трудноће. Но, колико видим случајеви тога су све малобројнији и резервисани су за мала и средња предузећа у делатностима где су жене обично у великој мањини.

Са друге стране, дужина породиљског за жене нам је међу највећима у свету, можда и најдуже у државама јудео-хришћанске цивилизације.
А опет, можда су нам и зато мушкарци мамини синови и сисице које после девојке возају ко мајмуне.
 
Ima li pravo da ga dočeka i gola? 🙂
Ne znam, ti si pravnik.

U svakom slucaju, ja nisam rekao gola.

On moze da je zove ako mu je dala broj i rekla da se javi posle.

Van toga, ako je izbacila s***, ne znaci da ga je pozvala na seks.

Da je bilo tako nesto, naveo bi on u poruci, ne boj se, ne deluje kao neki dzentlmen koji bi to precutao, kada joj je vec svasta natrljao na nos.

Napisao bi u poruci, prvo me navlacis pa me posle oladis i prijavis ili bi posle se oglasio negde na redditu i rekao to.

Sad od smo dosli do toga da je i zrtva bila gola, a sve sto je uradila je da je postupila po zakonu i pravilniku firme.

Imamo samo jednu poruku kao dokaz, on je krsio pravila i zakon, ona postupila po pravilima i zakonu i prijavila, on popio otkaz i i dalje nije obrisao broj i opet krsi pravila i zakon jer ne sme da ima njen broj i jos joj nabija osecaj krivice.

To su cinjenice, sve ostalo su nagadjanja. A kada se nagadja, logicnije je da se ipak stane u odbranu zrtve i pokusa ona da se razume i nagadja sta su njeni razlozi nego da se pravda onaj koji je kriv, dodatno time ponizavajuci zrtvu.
 
Ako je izbacila s***, on mora da je gleda u oci, kao sto kaze Karleusa za Ivicu Dacica. Najhrabriji i najiskusniji. :)
 
Koja gomila.... E sreća što je Paskaljević snimio Varljivo leto u neka lepša i mnogo normalnija vremena, inače bi radnja takvog filma danas izgledala ovako:
Polaže Perica maturu, nepristojno gleda svoju mladu profesorku i diše joj za vrat. Ona ga prijavi, Perica biva izbačen i ponavlja razred.. Roditelji hoće da ga se odreknu, teraju ga da bolje uči i čita, a ne da spopada devojke, on onda ide u biblioteku, svidi mu se Neda Arnerić koja tu radi, u momentu slabosti je nepristojno pipne, ona ga prijavljuje policiji, sledi suđenje i Perica dobija 30 godina robije za pokušaj silovanja..

Deviza: Svi su manijaci dok se ne dokaže suprotno.
Druga vremena, jbg. I bas zato treba imati vise razumevanja za zene i razumeti ih, a ne osudjivati. Bez da se dozvoli da iko ode u krajnost i zloupotrebljava svoj polozaj, bila zena, musko, trans, crnac, Kinez, vanzemaljac... nebitno.

Evo ukucao sam Varljivo leto na jutjubu pokusaci da nadjem neki klip pa mi izaslo ovo

1000005151.jpg



Pa ti vidi razliku izmedju danasnjih muskaraca i Perice i Bate Stojkovica.
 
Vrh