Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

meni je ovo strašnije. Znate li šta je ovo?

9IJIurt.png


TVpca9C.png
 
Неки класик скандинавске књижевности?

Узгред, ова прича да се клинци данас не друже, да им недостаје друштвени контакт је виртуелна реалност. Ту нема ни 0,1% истине. Ни мање од тога.
 
Ne ljutite se ali pojma nemate o mladima, danas se muvaju daleko vise i slobodnije nego bilo kada ranije, i u TC i parkovima, kaficima, cak i u Maksiju se flertuje, ima slatkih devojaka koje su tu na praksi, meni su zapamtile i da kupujem kinder bueno i zezaju me na kasi za to, ili vas pomaze po ruci dok se vozite eskalatorom pa se okrenes ono klinka od 13-14 godina....a tek u kaficima da i ne pricamo. Bez obzira na telefone.
 
Kakva je razlika od sedenja u mracnom i zapisanom haustoru uz pivo ili sedenje u toplom TC uz milksejk?

A ovo dugotrajna apstinencija od ljudskog kontakta stvara socijale imbecile, to verovatno mislis na one strebere sto nikad nisu izlazili, statistika kaze da je u politici bar 90% takvih. Takvi nam kroje sudbinu.
retko smo pili pivo u haustorima.

pa druzili smo se neposredno. sedenje uz milk sejk je komercijalno druzenje, on ukljucuje niz komercijalnih sadrzaja, ono nije moguce bez komercijalnog okruzenj, akoa sto je TC ili kafic u njemu, ono dalje ukljucuje podredjenost kupoprodajnim odnosima, degrtadaciju kapitalizmom koje dokazuje sama zelja da se ide u TC,

nase druzenje bilo je uglavnom nezaviso od kapitala.
mi smo posotjali sami po sebi, van konteksta konzumerizma
 
Неки класик скандинавске књижевности?

Узгред, ова прича да се клинци данас не друже, да им недостаје друштвени контакт је виртуелна реалност. Ту нема ни 0,1% истине. Ни мање од тога.
mislim da slabo komuniciras sa njima
 
Ne ljutite se ali pojma nemate o mladima, danas se muvaju daleko vise i slobodnije nego bilo kada ranije, i u TC i parkovima, kaficima, cak i u Maksiju se flertuje, ima slatkih devojaka koje su tu na praksi, meni su zapamtile i da kupujem kinder bueno i zezaju me na kasi za to, ili vas pomaze po ruci dok se vozite eskalatorom pa se okrenes ono klinka od 13-14 godina....a tek u kaficima da i ne pricamo. Bez obzira na telefone.

znam jednog takovog lika od 55

on veruje da ga stjuardese muvaju kad mu se osmehnu
 
Мора да је тако.

А иначе мислим да је и "конзумеризам" један у већем проценту непостојећи ултралевичарски конструкт. Не знам никога ко је опседнут куповином.
 
А иначе мислим да је и "конзумеризам" један у већем проценту непостојећи ултралевичарски конструкт. Не знам никога ко је опседнут куповином.
Najbolje da prosetas vikendom po trznim centrima. Pitaj one ljude tamo zasto su tamo.

Nedavno sam razhgovarao sa jednim poslovodjom prodavnice u TC, krpe za zene.
Profiti su im ogromni.
Pricao mi je kako se zene, kao zveri, bore za te krpe koje nabavljaju po turskim rasprodajama.
 
retko smo pili pivo u haustorima.

pa druzili smo se neposredno. sedenje uz milk sejk je komercijalno druzenje, on ukljucuje niz komercijalnih sadrzaja, ono nije moguce bez komercijalnog okruzenj, akoa sto je TC ili kafic u njemu, ono dalje ukljucuje podredjenost kupoprodajnim odnosima, degrtadaciju kapitalizmom koje dokazuje sama zelja da se ide u TC,

nase druzenje bilo je uglavnom nezaviso od kapitala.
mi smo posotjali sami po sebi, van konteksta konzumerizma
Jos mi samo reci da niste slusali komercijalnu muziku i vec imam jasnu sliku prokleto kul ekipe.
 
Najbolje da prosetas vikendom po trznim centrima. Pitaj one ljude tamo zasto su tamo.
Да питамо Турке шта су радили под сводовима Капали чаршије пре 300 година?

Од г... је направљена религија, то је све сам булшит. И хорсшит.

Који има своје КОНЗУМЕНТЕ :)
 
Jos mi samo reci da niste slusali komercijalnu muziku i vec imam jasnu sliku prokleto kul ekipe.

slusali smo, naravvmp.
Slusali smo svasta
od "Dead can dance", do Metalike i Joy Division.

Od od domacih, Haustor, Azra, Luna, Idoli....

Ajde sto smo slusali. Mi smo razumeli Zeitgeist.



voleo bih da su moja deca pemetnija od mene, ali oni nemaju izbora.
sistem ih melje, daleko drasticnije
jer kapitalizam je u svemu sto vide
ogromni bilboardi zagadjuju grad
i svuda se cuje pesma reklama
 
Ako imas vremena poslusaj sta prica Korac o omladini 1977. Siguran sam da bi i danas isto pricao i on ili bilo koji drugi psiholog sociolig o omladini koja posecuje koncert Crnog Ceraka, Voyagea ili Nuccija.


Sve ne naizgled promenilo, a sustina ostala ista.
 
Ne ljutite se ali pojma nemate o mladima, danas se muvaju daleko vise i slobodnije nego bilo kada ranije, i u TC i parkovima, kaficima, cak i u Maksiju se flertuje, ima slatkih devojaka koje su tu na praksi, meni su zapamtile i da kupujem kinder bueno i zezaju me na kasi za to, ili vas pomaze po ruci dok se vozite eskalatorom pa se okrenes ono klinka od 13-14 godina....a tek u kaficima da i ne pricamo. Bez obzira na telefone.
Ipak meni sve ovo sto se desava u poslednje vreme u Srbiji vuce na Iran tamo negde 1974-75.
Drugim recima, nakon sto radikalska vlast odsvira svoje, na vlast dolaze desnicarske snage koje ce ukinuti i ovo malo slobode i progresivnosti, te trajno zatucati zemlju bas kao i u Iranu 1979. ovog puta na (ne)delima ljotica, najdanovica, dugina i ivana iljina, pod plastom borbe za "tradiciju, srpstvo i porodicu".
 
Ipak meni sve ovo sto se desava u poslednje vreme u Srbiji vuce na Iran tamo negde 1974-75.
Drugim recima, nakon sto radikalska vlast odsvira svoje, na vlast dolaze desnicarske snage koje ce ukinuti i ovo malo slobode i progresivnosti, te trajno zatucati zemlju bas kao i u Iranu 1979. ovog puta na (ne)delima ljotica, najdanovica, dugina i ivana iljina, pod plastom borbe za "tradiciju, srpstvo i porodicu".
Ne verujem da ce se to desiti, ali se slazem da ih ima mnogo koji zele da se to desi.
 
Ne verujem da ce se to desiti, ali se slazem da ih ima mnogo koji zele da se to desi.
Stavise, vecina su. Narocito medju mladjima, npr. ona zver sa ljoticevskom sdk kvislinskom zastavom.

Inace, cim neko prica o porodici, tradiciji, hriscanstvu, "zapadu", "potrosackom duhu", "kulturmarksizmu","woke/sjw", "obojenoj revoluciji", "romejstvu", "drugacijem evropejstvu" itd. zna se kom spektru pripada i sta mu je cilj - Iran 1979.
 
to sa Ljoticem je cisto foliranje, nije to opasno.
Kao Nazi punk nekada.
 
Stavise, vecina su. Narocito medju mladjima, npr. ona zver sa ljoticevskom sdk kvislinskom zastavom.

Inace, cim neko prica o porodici, tradiciji, hriscanstvu, "zapadu", "potrosackom duhu", "kulturmarksizmu","woke/sjw", "obojenoj revoluciji", "romejstvu", "drugacijem evropejstvu" itd. zna se kom spektru pripada i sta mu je cilj - Iran 1979.

meni kad neko kaze to "zna se", za mene to je cist fasizam.

"Zna se ko ovde voli da krade" Film "Ko to tamo peva"

 
Poslednja izmena:
Црна вест данас, изгледа угашен један од најбољих торент сајтова РАРБГ.

Isto sam cuo od druga malopre.
Jbg bato, ne d'o bog da sirotinja nekad dobije nešto džabe...

A mnogi ljudi koje znam mi se smejali kada sam rekao da imam svoju arhivu i zalihe skinutih sadržaja na hardove... Mislili da će internet doveka da ostane svačiji a ničiji... No no. Moraju masni još više da se omaste a za sve živo da se uvede supskripcija.
Meni je zanimljivo što na gomili mesta može da se vidi da piše kako je nešto besplatno, al' po ceni do 1$(€), kada hoćeš da se registruješ na neki sajt ili nešto skineš...

Takođe sam primetio da mnoge stvari koje su ređe da se nađu, čim se pojave, treba ih skinuti. Tako sam se za neke stvari zeznuo, jer sam računao da ima vremena i da neće biti problema da sutra - prekosutra skinem, pošto trenutno radim nešto bitnije. Najsmešnije je mi je što se diže frka oko digitalizovanja nekih knjiga koje se ne mogu maltene nigde naći i gde postoji 2 -3 primerka u svetu, a ista interesuje isti broj ljudi ili do 10 - 20 ljudi. ITD​
 
I u Iranu neke 1974-75 su islamisti bili samo ''pankeri'' i ''buntovnici''. Samo nekoliko goina kasnije, postali su mejnstrim.

Slicno ne gine i Srbiji ako se to ljoticevsko-revizionisticko zlo ne sasece u korenu.
 
Vrh