Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

Progutaće raja sve to kao što će i sutra da proguta red novih nameta i poskupljenja.
 
Posluga Rio Tinta (glamurozna Zorana M.) dokazala je da su to ljudi sposobni da se razviju. Nekada su slusali muziku sa ibarske, a danas, eno ih u Becu,na koncertu.
Svi treba da budemo ponosni, jer smo mi platili njihov razvoj.
Kao sto vidite, radi se o dobrim mestima i skupim kartama (svega 1200$), ali ovi dobri ljudi su to zaradili. Radujmo se i pozelimo im d ajos dugo zive i bogate se preko nas.
Oni nas predstavljaju na tom lepom i dobrom Zapadu, pa ako vec nismo tamo, njihovo srce kuca za nas.

1672660683384.png




1672660716918.png


I nas Borko je bio. Svi su bili dobri prema Ambasadi i Hulji pa je i njima je sada dobro.
Ipak, on je kao liskreni levicar sedeo u masi, ne kao elitna dama Zorana M. u prvom redu.

1672661178049.png


 
Poslednja izmena:
Gledam kako npr. Nova piše o Zorani.. Kako trenira, kako se slika bez šminke, šta je obukla, da je bila na nekoj žurci... polako je promovišu u prihvatljivu opozicionu figuru.. i verujem da će ona opet biti u sedlu, kao veliki stručnjak..
 
Turboslavlje i biznis

1673186710163.png



Neki tamo zli jezici bi mozda rekli da je lokalni ktitor bespravno postavio bilbord za svoj radio, pa ga zastitio sa krstacom i proglasio ga za svoju zaduzbinu. Ali znamo da to nije slucaj:ROFLMAO:
 
Самостални посланик у Скупштини Србије Дејан Булатовић рекао је да је компанија "Имлек" преварила грађане Србије тако што је злоупотребила свој најпознатији бренд "Моја кравица", пакујући у тетрапак млеко пољског порекла.



„Захтевам од министарке пољопривреде Јелене Танасковић хитну реакцију поводом овог скандала у коме су директно преварени потрошачи широм Србије“, рекао је Булатовић у саопштењу.


Како је навео Булатовић, он је у претходне две године много пута упозоравао бившег министра пољопривреде на то да је сточни фонд у Србији потпуно десеткован и да је један од првих проблема на који је упозорио министарку Танасковић, управо питање сточарства.


„Предлагао сам низ мера које би сточарима помогле да преброде овај тежак период. Као одговор сам добио потпуно игнорисање, а грађани Србије су се суочили са несташицом млека“, рекао је Булатовић који је и заменик председника Одбора за пољопривреду, шумарство и водопривреду Скупштине Србије.


Булатовић је рекао да Министарство пољопривреде треба да примени мере које укључују подизање субвенције на 12.000 динара по хектару, гарантовање откупних цена пољопривредним произвођачима који потпишу уговор са државом, укидање акциза на гориво за пољопривреднике и подизање субвенција по грлу стоке.


(Бета, Н1)

ne znam da li vidite... radikalsko ludilo se ubrzava. shvataju da smo st.ka i da mogu sve
 
Панчево: У насељу Топола код јужне индустријске зоне дошло је до цурења амонијака из ауто-цистерне, 10 особа са лакшим повредама превезено у болницу


Stvari se ubrzavaju.

od losih vesti i popusta radikalskog sljama vise en mozemo da se fukusiramo na pojedinacne incidente.
Spirala propasti?
 
Али невероватно да Пинк и Хепи имају толику гледаност чак и кад гостују нерелевантни људи попут овог.Само још да нам Вук Драшковић,Чанак и Чеда кажу да нам треба рудник литијума.Мада кога ја лажем,сви ћемо свеједно кликнути кад видимо да је неко од њих било шта изјавио и самим тим им дајемо оно мало пажње што и даље имају.
 
Gledanost Pinka i Hepija..
Nije cudno. narodu je to sve.
Odatle dolaze blage i tople reci da ih ucvrste u uverenju kako smo mi najpametniji i najlepsi i najveci je*******.ci i da nas zato svi mrze.
I sve ono sto nam se desava nije zato sto smo glupi i neuki i sto mrzimo komsije i bliznje nego zato sto citav svet mrzi nas, Izabrane.
Da ih ucvrste na Vodjinom putu.
Ako neko posumnja tu su autoriteti kao Dr Seselj, inspektor Spasic (ako je ziv), pa demokrate Ceda & Canak ili neko iz NGO.
Mozda Vuk.

Prakticno, nasa politicka scena je 40 godina konzervirana.
 
Демократура-аутократија којој је циљ да делује као демократија иако то заправо није.
Код нас се овај систем врти од увођења вишестраначја 1990. године.Пре тога имали смо апсолутну диктатуру,једноумље,култ личности и деценијама се у народ уграђивао начин размишљања да ћуте јер може горе и жестоко се санкционисао сваки начин побуне против власти или неке њене одлуке.Наравно,комунизам нам није увалио такав менталитет.Систем једноумља на овим просторима постојао је одувек,само што га је комунизам додатно усавршио.Ови су га такође додатно усавршили,али на много другачији начин.Последица свега јесте да у Србији огромна већина људи нема критичко мишљење,већ њихово мишљење зависи од мишљења неког на ког се угледају,некога у кога гледају као у Бога.Искрено,мислим да је то последица паганства које ми никада нисмо потпуно одбацили.
 
Демократура-аутократија којој је циљ да делује као демократија иако то заправо није.
Код нас се овај систем врти од увођења вишестраначја 1990. године.Пре тога имали смо апсолутну диктатуру,једноумље,култ личности и деценијама се у народ уграђивао начин размишљања да ћуте јер може горе и жестоко се санкционисао сваки начин побуне против власти или неке њене одлуке.Наравно,комунизам нам није увалио такав менталитет.Систем једноумља на овим просторима постојао је одувек,само што га је комунизам додатно усавршио.Ови су га такође додатно усавршили,али на много другачији начин.Последица свега јесте да у Србији огромна већина људи нема критичко мишљење,већ њихово мишљење зависи од мишљења неког на ког се угледају,некога у кога гледају као у Бога.Искрено,мислим да је то последица паганства које ми никада нисмо потпуно одбацили.
Pogledaj domace filmove "Zaseda", "Budjenje pacova", "Sveti pesak" (jedini film o Golom otoku) itd.
Postojala je prilicno ostra kritika sistema posle 65.
Neko je imao nesrecu da ode u zatvor, slazem se.
Ali postojala jeideja o kritici.
Postajali su ljudi koji su i marsalu hladno mogli da kazu "ne". Recimo general Ivan MIskovic.

Danas ne postoji niko ko moze da se usprotivi volji Hulje.
 
Погледаћу филмове које си споменуо,али није тачно да нико нема храбрости да се супротстави Нелеченом.Истина, војска и полиција не,али итекако и данас има новинара који поставе незгодно питање неком министру,као нпр. онај који је Ирени Вујовић поставио питање о амонијаку у Пироту.
 
Ali prva stavka u nizu Marlboro 🙂 Iskreno za cigarete sam mislio da su skuplje... Mislio sam da je marlboro 510 recimo. Danas 3 neka peciva u pekari i čokoladno mleko koštaju više od pakle cigareta što je jezivo...
Što se mene tiče digao bih akcize da marlboro bude 990 rsd koliko sutra i zabranio bih pušenje u kafićima i restoranima.
 
Spolnji dug ?
2008 - 8,8
2022 - 29,6

Pa bilo je valjda i prihoda u tom periodu

Kad se ta dva sabere, puno je to

Ako neko zna bar u % da prikaže
de se dedose i u šta tolki novci ?
 
Vrh