Šta je novo?

Square Residence - [Stambeno poslovni kompleks | 22.000 m²]

2023_05_13_215411068.jpg
2023_05_13_215359252.jpg
2023_05_13_215347712.jpg
2023_05_13_215317941.jpg
2023_05_13_215310152.jpg
2023_05_13_215310152.jpg
 
Kanda se nesto dogadja?
Ova dugacka rupcaga nije bila tu, cini mi se
 
Kakve smo sreće, otići će na na 15% do tada 😂
 
Kristina kaže da će se radovi na gradilištu nastaviti u toku ovog meseca. Danas dobio odgovor (porukom).
 
Ja sam pre ovog poziva zvao u Aprilu i rekli su u Maju nastavljaju tj. početkom Maja prespajaju vodovodnu cev jer ona koči radove na zgradi. Ovde nešto debelo neštima.
 
Ja inace komuniciram sa Nadezdom, ali odgovori su manje vise isti, krenucemo do 10. maja, krenucemo do kraja maja itd.
Ali svakako planiram da do kraja maja ih pozovem na sastanak da se nadjemo gore i da vidimo o cemu se tu radi, jer ovo ovako zaista nema smisla. Pa oni stubovi na zgradi stoje od oktobra prosle godine onako. Ok ako je problem ta cev, ali moze da se nastavi gradnja tamo gde moze, jer onaj gornji deo nisu ni iskopali do kraja.
Deluje da ima neka visa problematika ali zataskavaju.
Ali mora jednom da se vise obelodani u cemu je kvaka, a ne da me tu zavlace kO debila.
 
Ja inace komuniciram sa Nadezdom, ali odgovori su manje vise isti, krenucemo do 10. maja, krenucemo do kraja maja itd.
Ali svakako planiram da do kraja maja ih pozovem na sastanak da se nadjemo gore i da vidimo o cemu se tu radi, jer ovo ovako zaista nema smisla. Pa oni stubovi na zgradi stoje od oktobra prosle godine onako. Ok ako je problem ta cev, ali moze da se nastavi gradnja tamo gde moze, jer onaj gornji deo nisu ni iskopali do kraja.
Deluje da ima neka visa problematika ali zataskavaju.
Ali mora jednom da se vise obelodani u cemu je kvaka, a ne da me tu zavlace kO debila.
Ako vam ne smetam pojavio bih se i ja na sastanku (30. i 31.Maja nisam tu) od 01.06. kad kazete ili do 30.05. ja se prilagodjavam.
 
Ako sam dobro prebrojo na sajtu cene nekretnina ima samo osam prodatih stanova u ovoj zgradi.
 
Ja nisam tu do polovine juna.
Molim vas da sa tog sastanka prenesete utiske ovde!!!
 
Ja sam se sad čula sa Kristinom. Rekla mi je da su u procesu dobijanja dozvole za zaustavljanje vode na 48h i da se očekuje da nastave radove do kraja meseca, kao i da će kasniti sa useljenjem i plaćati penale. Praktično isto kao i vama
 
Ja sam se sad čula sa Kristinom. Rekla mi je da su u procesu dobijanja dozvole za zaustavljanje vode na 48h i da se očekuje da nastave radove do kraja meseca, kao i da će kasniti sa useljenjem i plaćati penale. Praktično isto kao i vama
Pa tu dozvolu od februara dobijaju..
 
Vrh