Šta je novo?

Sportski događaji

Pa ako moze, sto su navijaca Partizana radili ovo?

Teraj stoku napolje, koje god boje bila.
 
Pa ako može, sto su navijači Zvezde radili ovo u prvoj utakmici?
Ali tad nije bilo teraj stoku napolje.
 
Nakon vredjanja porodica Teodosica, Nedovica i Covica, upucuje se apel da se prekine sa tim ili ce biti prekinuta utakmica.

U trenutku dok spiker upucuje apel, krece vredjanje Vesne Covic i ubacivanje predmeta na parket.


I onda se neko zali, na sta tacno? Hteli ste da ispadnete smekeri i stanite iza toga.

Kao da mi pandur kaze da sam presao ulicu na crveno za pesake, ali me lepo zamoli da ne radim to vise, a onda ja u trenutku dok mi to govori predjem jos jednom na crveno pred njegovim ocima i posle kukam sto mi je napisao kaznu.

Ok, glumi mangupa, ali nema kme kme posle.
 
Nakon vređanja Smajlagića na nacionalnoj osnovi, Obradovića, Savića, Avramovića.. nikom ne pada na pamet ni da apeluje, a kamoli prekine utakmicu.
E zato se ovakve stvari i ponavljaju, zbog dvostrukih aršina.
Gost u studiju na Areni, na pitanje voditelja zašto se isti princip nije primenio i u prvoj utakmici kada je vređan trener Partizana, kaže on je zaslužio??? I posle se čudimo zasto je ovolika mržnja.
 
8:0

Zvezda je šampion Srbije!!!

Čestitke momcima na zasluženoj tituli, sramota za veličinu kao što je Obradović što je pobegao ovako.

Opet Kalemegdan u junu!

 
Zna se ko je pobegao, džaba pišeš...

- utakmica prekinuta
- igrači Zvezde otišli
- hala ispražnjena
- delegat saopštio da se nastavlja sutra
- igrači Partizana otišli kući
- igrači Zvezde i sudije se vraćaju na teren, a sat otkucava na semaforu...

Iiiiii... najzad i Zvezda ima svoje "vreme je isteklo, vreme je isteklo"
 
Nije smetalo 2010. kada su cekali 15 minuta kosarkase hemofarma i onda uzeli pehar tada je sve bilo po propozicijama. Sada posto nema slovenaca naci ce oni vec nekoga krivca
Uvek oni imaju neku svoju istinu
 
Tada delegat nije saopštio da se utakmica nastavlja sutra, a onda posle dva sata, kada se uverio da su igrači druge ekipe već kod kuće, promenio odluku.
 
Zna se ko je pobegao, džaba pišeš...

- utakmica prekinuta
- igrači Zvezde otišli
- hala ispražnjena
- delegat saopštio da se nastavlja sutra
- igrači Partizana otišli kući
- igrači Zvezde i sudije se vraćaju na teren, a sat otkucava na semaforu...

Iiiiii... najzad i Zvezda ima svoje "vreme je isteklo, vreme je isteklo"
Nemojte se ljutiti 😉
 
Valjda su žena i ćerka Saše Pavlovića, majka Džikića i sestra Alena Smajlagića akteri, pa je dozvoljeno...
 
Sramota je što su nas navijači Partizana, a potom igrači i uprava, uskratili da gledamo košarku večeras, a potencijalno i još jednu utakmicu.

Nije kao da bih gledao, ali bruka.

I nije sramota izgubiti, sramota je pobeći.

Mada, ovo je već tradicionalno bežanje iz srpske lige, ovaj put su i dosta izdržali.
 
Obraz kk cz se pokazao u tome sto nisu izasli kada se vredjao clan njihove familije i nisu zamolili za fer i sportsko navijanje kada se vredjali protivnicki igraci treneri i familije vec kada se vredjala prva dama kluba. Policija je bila pod punom opremom kada sam izlazio u hodnku i ispred arene valjda da nas 1000-2000 sto smo ostali ako zatreba udalji represivnim metodama zbog verbalnog delikta. Oficijalni spiker radi prema uptstvima koje dobija od sluzbenih lica a izjava grujina vredja inteligenciju i pokazuje nivo bahatosti u drustvu. Protiv sam vredjana svih aktera sportskih desavanja ali kriterijumi moraju biti isti za sve mada ove neki ne vole gradjana a.v. ali ako im se takne czfmpbrodarac onda tu je predhodno spomenuti gradjanin u pravu. Klosarka liga Srbije i treba da se ugasi i da je savez preuzme i organizuje da se oporave kosarkaski centri koji bivaju sve jace gaseni kako jednom klubu niko ne moze da zabrani kako da se zove.
 
Vodis 12 razlike. Sudije prekinu mec, igrači Zvezde pobegnu, čekaš ih, zvanično objave da se sutra nastavlja, spakuješ se, odeš kući i na vestima saznaš da su ovi iz stranke, delegati, sudije i igrači dva sata kasnije izašli da odigraju svoju poslednju cirkusku tačku.
Ovog se ni nadrealisti ne bi setili.
Ipak, veliki pomak u odnosu na prošlu sezonu kad su osvojili titulu odigravši jednu jedinu utakmicu u prvenstvu KLS i to protiv svog B tima.
 
Primetno je da i jedni i drugi imaju ogroman respekt prema EL, pa onda nešto manji ka ABA i onda gotovo nikakav ka KLS!

Odnos prema sudijama, konferencije za štampu, pa i ponašanje navijača! KKP-u je čak dozvoljeno dve godine da se ne pojavi u takmičenju bez ikakvih konsekvenci (tj može se reći i 3 godine). Samo za takve stvari bi trebalo da ide prvo teška kazna, pa ako se ponovi, izbacivanje u niži rang. Da su kojim slučajem kazne za ubacivanje predmeta u teren npr na nivou kluba recimo 100 000 eur (i da klub posle to može sudskim postupkom da potražuje od vinovnika), opet bi bilo drugačije. Dalje, za stvari koje je Željko izgovorio na KZŠ mislim da kazne nije ni bilo. Da su mu zveknuli npr 30 000 eur za to, opet bi drugačije bilo! Na kraju bih oba tima na državnom nivou upozorio npr, za svaki incident ovakve vrste, sledeće godine dobijaš 1m eur manje u budžetu! Vrlo brzo bi se rešilo!

Iskreno ja ne bih prekidao utamice zbog skandiranja, ali bih konstatovao kod delegata i kažnjavao posle po nekoj gradaciji. Naravno da nije isto da li vređaš nečiju porodicu, decu, pojedinca i činjenica je da gadosti postaju sve inventivnije, ali ako prekidaš, opet ulaziš u dalju diskusiju zašto može ovo, a ne može ono? Mislim ružno je i jedite G, mi smo šampioni, aj sada da prekidamo i za to.

Suština je da su oba kluba dobila maaasnu lovu za sezonu (i to ne mislim da je slučajno, mnogo stvari je dramoser morao ove godine da da, izda, proda, pa nekako najlakše kanališeš energiju kroz sport, tako da me i ne čudi ovo sve) i da nisu opravdala rezultatima, s tim što je opet KKCZ zasluženo uzela sve 3 domaće titule, pa se malo iskupila kolektivno za svoja višemilionska primanja, dok je komšija mali skroz uprskao. Onda umesto da šmekerski izađeš i kažeš jeste, najviše je do nas, zjbli smo stvar, intergalaktički sega-mega-alibi coach izađe i kaže onako nešto da svekoliko Grobarstvo može da onaniše i dalje ga uzdiže. Gde ćeš bolji recept?
 
Добили људи да, на тањиру, освоје утешну титулу, противник са једним и по беком, они хтели да пукну од зла - да, мерим степен одвратности две навијачке групе, Гробари авангарда, имајући у виду и шовинизам друге стране ипак побеђују за два копља испред у тој трци гмазова: са оним "...Немања" су докторирали, то остаје за вечност - и не успеју да одраде посао до краја. Само је требало да обуздају, на кратко време, то зло што се накупило у њима. Али јок (ЖОК).
 
Primetno je da i jedni i drugi imaju ogroman respekt prema EL, pa onda nešto manji ka ABA i onda gotovo nikakav ka KLS!

Odnos prema sudijama, konferencije za štampu, pa i ponašanje navijača! KKP-u je čak dozvoljeno dve godine da se ne pojavi u takmičenju bez ikakvih konsekvenci (tj može se reći i 3 godine). Samo za takve stvari bi trebalo da ide prvo teška kazna, pa ako se ponovi, izbacivanje u niži rang. Da su kojim slučajem kazne za ubacivanje predmeta u teren npr na nivou kluba recimo 100 000 eur (i da klub posle to može sudskim postupkom da potražuje od vinovnika), opet bi bilo drugačije. Dalje, za stvari koje je Željko izgovorio na KZŠ mislim da kazne nije ni bilo. Da su mu zveknuli npr 30 000 eur za to, opet bi drugačije bilo! Na kraju bih oba tima na državnom nivou upozorio npr, za svaki incident ovakve vrste, sledeće godine dobijaš 1m eur manje u budžetu! Vrlo brzo bi se rešilo!

Iskreno ja ne bih prekidao utamice zbog skandiranja, ali bih konstatovao kod delegata i kažnjavao posle po nekoj gradaciji. Naravno da nije isto da li vređaš nečiju porodicu, decu, pojedinca i činjenica je da gadosti postaju sve inventivnije, ali ako prekidaš, opet ulaziš u dalju diskusiju zašto može ovo, a ne može ono? Mislim ružno je i jedite G, mi smo šampioni, aj sada da prekidamo i za to.

Suština je da su oba kluba dobila maaasnu lovu za sezonu (i to ne mislim da je slučajno, mnogo stvari je dramoser morao ove godine da da, izda, proda, pa nekako najlakše kanališeš energiju kroz sport, tako da me i ne čudi ovo sve) i da nisu opravdala rezultatima, s tim što je opet KKCZ zasluženo uzela sve 3 domaće titule, pa se malo iskupila kolektivno za svoja višemilionska primanja, dok je komšija mali skroz uprskao. Onda umesto da šmekerski izađeš i kažeš jeste, najviše je do nas, zjbli smo stvar, intergalaktički sega-mega-alibi coach izađe i kaže onako nešto da svekoliko Grobarstvo može da onaniše i dalje ga uzdiže. Gde ćeš bolji recept?
Sve si u pravu, samo si "slučajno" zaboravio da kažeš kolika kazna bi trebalo da bude kada klub izda zvanično saopštenje da sudijama ne garantuje bezbednost "ako ne budu sudili kako treba"
 
P***o Milane, j****o ti sve, sve tvoje drugove sa tribine severne, p***e ciganske. J***m ti ženu znaj, ali tu nije kraj, ćaleta alkosa i ćerku kopile, što ne znaš čija je


Seca li se neko ovako fantasticne pesme Grobara? Na visem nivou morbidnosti i grozote u odnosu pesama za Vesnu. Cime je to Gurovic zasluzio?
 
Добили људи да, на тањиру, освоје утешну титулу, противник са једним и по беком, они хтели да пукну од зла - да, мерим степен одвратности две навијачке групе, Гробари авангарда, имајући у виду и шовинизам друге стране ипак побеђују за два копља испред у тој трци гмазова: са оним "...Немања" су докторирали, то остаје за вечност - и не успеју да одраде посао до краја. Само је требало да обуздају, на кратко време, то зло што се накупило у њима. Али јок (ЖОК).
Ipak je ovo za večnost, nema dalje

 
P***o Milane, j****o ti sve, sve tvoje drugove sa tribine severne, p***e ciganske. J***m ti ženu znaj, ali tu nije kraj, ćaleta alkosa i ćerku kopile, što ne znaš čija je


Seca li se neko ovako fantasticne pesme Grobara? Na visem nivou morbidnosti i grozote u odnosu pesama za Vesnu. Cime je to Gurovic zasluzio?
Znam da ste šampioni planete u izmišljanju, spinovanju, fotošopiranju, ali bar nekad pomislite i na Boga.
Reči te pesme, čiji falsifikat si pokušao da podmetneš, ide ovako:
Pičko Miloše
je*******emo ti sve
sve tvoje drugove
s tribine severne
pičke ciganske...
je*** ti ženu znaj
ali to nije kraj
ćaleta alkosa
i brata kopile
što decu siluje...


Još jednom, nisam pristalica vređanja ni takvih pesama, nikad ih nisam pevao, ali mi je istina najvažnija.

P.S. ako neko ne zna o čemu se radi u poslednjem stihu:
 
Vrh