Šta je novo?

Sportski događaji

Novak je precenjen, da ga sad pozovem da igramo 1 na 1 tenis, pobedio bih ga.
 
Vi ste bas tesko oboleli ako mislite da ljudi koji su godinama ovde pisu po necijim instrukcijama. Tuga.
Pre bih rekao da zdravorazumski razmisljam nego da sam oboleo a to da nekoga nazivate da je oboleo je zaista tuzno od vas. Mislim da nikoga nisam od bilo kog ucesnika ovde nazvao da je oboleo i slicno, vec samo konstatujem da oni koji brane fmp i slicne su deo jednog kolektiva koji slabije razmisljaju u tom delu i da slaboje bide realno stanje u sportu a time u drustvu. Sada ako ste se vi pronasli u tome i ako vas je pogodilo to je licna stvar i uvek moze da se koristi opcija ignorisi korisnika sto je vrlo dobro u zivotu.
 
Ne, ne, rekao si da su stigle instrukcije sta da se pise i da se Pantino pisanje poklapa sa tim sto je naredjeno u instrukcijama.

A ako nisi mislio da on pise po instrukcijama, onda ni ja tebi nisam rekao da si oboleo 😉 Jasno pise da je oboleo onaj koji misli da neko poput Pantografa pise po nekakvim instrukcijama.
 

Odličan tekst, verovatno ga je Rada iz nekog razloga samo potpisala.
 

Odličan tekst, verovatno ga je Rada iz nekog razloga samo potpisala.

На страну та његова политичка биографија, али овај Човић је ненадјебив, увек вас на крају на*узи, шта вам ради душу вам је узео,

озбиљно без шале оболеће те људи, боље вам је да не пратите више уопште кошарку, разболећете се од мржње и стреса,
баталите мало спорт, деремо вас чек и у е-спорту😄,
гледајте нејзбол или тако нешто, јер се тиме јоп увек не бавимо.
 
Nisam čitao tekst, ali vidim ovaj podnaslov da je srpska košarka sahranjena 🤣

Ovi blizanci i njihova kokošinjac amaterska KLS liga su umislili da su mnogo bitni i centar univerzuma.

Za to vreme, drugi smo na svetu, imamo MVP-a NBA lige, 7 NBA igrača, top 5/10 pika na draftu...

Prosto propadosmo.

Blizanci bolje da pokupuju sve juniore i igraju sa njima i urade nešto korisno za Srbiju.

I Topić, Bogoljub Marković i ekipa mogu biti 11. i 16. u Evroligi i pobeđivati one amatere po ABA ligi, dodaš im samo 2, 3 iskusna igrača poput Tea.
 
Lako je "dušu uzimati" kad poseduješ i ligu i sudijsku organizaciju i žandarmeriju i direktora Arene i direktora AreneTV i gostuješ svaki dan na nacionalnoj frekvenciji...
Tako "dušu uzima" i AV narodu...
 
Ja zaista ne znam odakle vam sva ova destruktivna energija. Cijeli nam drustveni zivot se svodi na ta prepucavanja i navijackoj komunikaciji.
Evo u Knezu visi navijacki transparent posvecen genocidu na Srbima. Da se posteno blamiramo. Tako znaci sad komuniciramo. Tako postujemo zrtve.
I kako sad da dodjemo do bilo kakvog zdravog razvoja i emancipacije, kad ne razmisljamo glavom nego iz ugla kvazi lojalnog navijaca.
Pa vi se posle cudite rezultatima izbora. Eto imamo dva kluba, koja u najmanju ruku lose posluju sa vasim novcem. A vi ih stitite. Znamo valjda ko te klubove vodi.
Ja sam se zgadio domace kosarke u vidu ova dva kluba jos kad je morala da se odigra utakmica Partizana i Reala. A vamo nam se djeca ubijaju.
To nam je slika naseg drustva. Sami znate kome odgovara taj mentalitet. I sta nam na kraju svega ovog ostaje? Prepucavanja i parole.
Izvinjavam se. Ne volim o ovakvim stvarima ovde.
 
Lako je "dušu uzimati" kad poseduješ i ligu i sudijsku organizaciju i žandarmeriju i direktora Arene i direktora AreneTV i gostuješ svaki dan na nacionalnoj frekvenciji...
Tako "dušu uzima" i AV narodu...

Председник КК партизан члан Главног одбора СНС

Директор Арене Горан Грбовић

Коментатори на ТВ Арена све сами гробари што је више него уочљиво у преносу

Председник КСС Предраг Даниловић

Посебно је занимљиво то као скандирање Вучићу педеру ,
а не сметају вам Руменоглу, Ледеј, Пантер, Нанели, Лесор итд које вам је Вучић довео са парама из државног буџета преко свог оперативца Остоје
и још вам право ниоткуда, без трофеја 10 година обезбедио чак и учешће у ЕЛ
 
Ako imaš manje od 13 godina, razumem ovaj post, ako imaš više od 13 godina, u velikom si problemu. Sportski pozdrav.
 
Авангарда и опозиција сваком режиму

IMG_3538.jpeg


IMG_3354.jpeg
 
Jeste, zato je DV kao nagradu dobio proterivanje.
Ja na vašem mestu politiku ne bih spominjao, pravio bih se mrtav.



 
Е, па, престали, ти такви какви су, да певају то. Давнашње је то серендање делијских малоумника. Цивилизовало их макар за 1%, а ове друге нико не би ни да цивилизује, него распирује ту авет као пожељну.

То је авангардно, да мисли Урбана елита, КК Пристојна и Грађанска Србија, да то тако треба и да су то добри момци. А у ствари су шљам.

Јер свако ко урла такве ствари је шљам - и довољно је само то да ради, а да мрава није згазио у животу, и већ је шљам. Довољан разлог. Жалим случај.
Civilizovalo ga na max :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

 
I vi ste u ljubavi sa vasim SNS predsednikom


A ne skandirate mu ovako jasno i glasno samo jer nema rezultate, a ne jer je SNS. Da ste uzeli tri titule, grmelo bi Ostojino ime.
 
Igi, prebaci par poslednjih strana na temu ,,Crna strana medalje".
 
Pre dve sezone(kada je trener bio Doktor-profesor košarke Dejan Radonjić, mi smo izašli iz hale, jer da nismo, utakmica bi se registovala službenim rezultatom i Partizan bi osvojio trofej. Grobari sada nisu hteli i neka snose posledice svog dela.

Šta bi do kraja utakmice bilo, moguće je sve, 12 poena prednosti u toj fazi utakmice je skoro nikakva prednost, što ne znači da bi je Zvezda stigla, možda bi, a možda i ne.

Lično vređanje aktera može da se podvede pod folklor derbija, ali da se vređa bilo čija majka, sestra, ćerka ili neki drugi član porodice - za to nema opravdanja, ni sa cije strane.

Počeli ste da vređate mnogo gore od ličnog, opomenuti ste, ali ne, počeli ste još gore. Najavi vam se prekid utakmice, vi opet još gore...Što reče kolega, sada treba da stanete iza svog dela.

A te fore: ,,Otišli su kući, nisu znali šta će da bude, prevarili su ih,...Hajde ouzbiljite se malo. Nego su grobari naredili da se ne igra, ako se hala isprazni. I tako je urađeno, a to je donelo posledice koje je donelo. Prema tome, Zvezda je zasluženo osvojila titulu. A za zelenim stolom, osvajao je i Partizan u prošlosti.

Ko hoće da veruje da je drugačije, to je njegovo apsolutno pravo, koje ima kao slobodan građanin ove zemlje. Niti ja imam nameru da nekom grobaru rušim sneška time što ću da mu objašnjavam.

Ova sezona je završena, o tome nekom drugom prilikom. Ima da se analizira i tek kako, bila je duga i vremenski i po broju događaja.

Čestitke kompletnoj crveno-beloj javnosti na tituli i tri trofeja ove sezone.
 
Ma jasno je, ovo je bio jedini način da malo sačuvaju obraz.

Ne bi me začudilo i da je pao džentlmenski dogovor. Verovatno bi dobili tu (mada ni to nije sigurno), ali bi onda morali opet u Pionir, a posle svega šta je bilo tamo, zna se šta bi ih sačekalo u Pioniru, bilo bi gore nego ono kad su Podgoričani dolazili na majstoricu. Zvezdi titula, a njima solidan alibi za svoju publiku pre svega, šatro moralna pobeda, eto kao vodili su, ali im jadnima nisu dali...
 
Vrh