Šta je novo?

Sportski događaji

Nisam gledao, jesu sudije navlacile za Megu?
Posto nisi gledao, prepričaću ukratko (da se razumemo, Partizan je izgubio zasluženo, ali to ne znači da je suđenje bilo dobro).

Navešću samo tri ekstremne situacije:
Dva puta za par minuta isti sudija svira faul odbrane umesto faul u napadu. Na usporenim snimcima se jasno vidi da u oba slučaja odbranbeni igrač stoji čvrsto na zemlji sa obe noge, van onog kruga i ne pomera se.

Najekstremniji slučaj:
Igrač se diže na šut, u trenutku dok je u vazduhu biva fauliran, lopta ulazi u koš. Klasičan 2+1. Sudija poništava koš i svira faul na zemlji. Pred kraj utakmice. Egal utakmice.

To je sve zajedno nekih 6-7 poena, a utakmica na jednu loptu.

Žao mi je što Arena neće da postavi snimak utakmice i što snimci ne mogu nigde da se nađu. Začudili bi ste se ovim odlukama, bez obzira šta pisali ovde.
 
Crvena zvezda ne postoji u kosarci jer FMPu niko ne moze da zabrani kako da se zove.

Dokle god postoji košarka i ova zemlja - postojaće i KK Crvena Zvezda, to je klub koji su mnogi pokušali da unište, jednom bili na korak od toga, uspeli nisu. Taj klub se ponovo uzdigao onako kako je jedino moglo. U Zvezdi ne rade čarobnjaci kao u Partizanu, pa se jedne sezone gasi, a sledece postane evroligaški. To ima samo u bajci, kao u ovoj crno-beloj, koje da nema, ne bi je ni Adersen napisao, da je živ.

A u neostvarene želje Vas i Vaših istomišljenika na tu temu, neću da ulazim, niti da o njima raspravljam, jer mislim da sam rekao sve što sam imao. Vaše je apsolutno pravo kao slobodnog građanina ove zemlje i grada da stvari vidite onako kako Vi želite.

Utakmicu o kojoj se prica, nisam gledao, pa ne mogu ni da komentarišem.
 
Ja ne poznajem nijednog lopova kome su plenili najpotrebnije stvari, tuzili ga i ko treba i ko ne treba...Ali znam one koji su jedan dan kukali kako nemaju, a sutra, gle cuda, nasli resenje i zive bolje nego ikad.

Pa ti sada nadji spregu izmedju dve price - nije teško.
 
Lako i opušteno, bravo!

Timberwolves vs Mavericks scores & predictions Sofascore.jpg
 
Novi Dzordan ode bez cestitke u svlacionicu, ako sam dobro vidio.
Kako god, svaka cast Dalasu. Totalno su ih nadigrali. Mada mi ove, ponavljam se, Blowout pobjede idu bas na zivce.
Ko bi rekao da se u ovako kratkom periodu od skroz neozbiljnog tima moze napraviti finalistu.
 
Siguran sam da bi Denver počistio ovaj Dalas. :)

Ništa, sad navijamo za drugog debelog belca da uzme titulu, možda i bude buđenja, videću. Moram da priznam da nisam verovao da ova dvojica mogu zajedno i da se ne guše. Svaka čast i Kidu! Ovi na višim pozicijama su totalno podređeni, svi prihvatili uloge, na 3 i 4 atlete, 3&D igrači i ove dve petice koje se rotiraju i koje su ooozbiljno napredovale. Nisu više u skoku inferiorni, postaju sve bolji defanzivno, a u napadu je dovoljno da realizuju ono što dobiju na tacni!

Ako, možda i bolje, navijaš za nekoga ko stvarno voli da igra košarku, igra sa osmehom i velikog srca želi da igra i za zemlju i za klub, makar sa jednim kolenom. Imaju neke šanse!
 
danas u areni bio neki mma. Slatko sam se ismejao kada sam video koje sve cepanke idu to da gledaju, svi lice jedni ja druge ko klonovi a nogice ko cackalice
 
Sudije 7 puta zaredom, bruka. Zvezdas sam, ali ovo je sramota!
 
Budi pošten, jel ovo gore što sam postavio faul?
I kako se kažnjava tajm-aut koji nemaš?
I sve to u zadnjih 10 sekundi pri nerešenom.
 
Napravio si najbolje moguce poredjenje kada si uporedio sa izborima.

Samo sto te politika saceka na svakom cosku i ne mozes da je izbegnes koliko god da se trudis.

Ovo mozes. Sto i jesam.

Jos je i Novak igrao kad su ovi krenuli, bas cu to da gledam.

Tako da, bravo Novace!
 
Vrh