Šta je novo?

Sportski događaji

Na poluvremenu....
1700164822313.png


Da li je moglo bolje? Moglo je...A zasto nije? Zato sto je stao sut i unutrašnja igra se stanjila pred kraj drugog perioda. Na ovo prvo mnogo slabije moze da se utice, ali drugo svakako mora opet da se igra dobro, to je kluč. Odbrana je zadovoljavajuca. Egal u gostima protiv viceprvaka Evrope, na poluvremenu, svakako, bar na papiru nije los rezultat, ali cilj je pobeda na kraju.

Odbrana mora da nastavi jako i mora opet da proradi unutrasnja igra, nadam se i sut. Krece drugo poluvreme.

Trenutni rezultati svih koji igraju večeras...

1700165167413.png


Za Zvezdu će najvise uticaja inace imati da Armani pobedi Efes. Ostali za Zvezdu rezultatski najbitniji mecevi se igraju sutra i tada ce se znati gde konacno posle ovog kola na tabeli zavrsiti.
 
Stala je Zvezda u 3. periodu, rezultat je 19:9 za Pirejce. Ukupno 64:53. Nije gotovo, ali potrebna je mnogo bolja igra.
 
Na kraju, velika steta...
1700169478300.png


Trebalo je ovde malo i srece, sto se tiče protivnika, da bude malo neprecizniji, a to nije bio slucaj. Imali su odlican procenat suta, Zvezdu je umor stigao u jednom periodu ostala i bez ideje u napadu, mada za odbranu nemam sta lose da kazem.

Nadam se ipak doselekciji, tim bez dva najbolja odbrambena igrača u timu(Hanga i Lazic), bez jos jednog centra(Simonovica) i centra koji je tu da popuni vreme(Tobi) dok se glavni odmara(Bolomboj), bez igrača koji je zamisljen kao glavni kec(Nejpir), ako protivnik ovako igra, koji je domacin, ima svoje probleme sa povredama naravno...Tesko moze do pobede, sto i veceras nije bio slucaj.

Nista, dalje...Protiv Mornara, umatmica da se nekako pregura...Ra raspoređenom minutazom, bez novih povreda, pa opet dalje...
 
Tacno je da ne moze znati, sta on zna? Vodaju ga ko mecku na vasaru radi fotografisanja i promocije. Za sve se pita Nedimovic.
 
Iz 1994. Bilo bi 0:6. Sam Stoičkov bi ovoj našoj odbrani dao tri gola za pola sata. Mada bi i Srbija 1994. bila 5x jača. Bogami, tek Crna Gora, što nam u ovoj grupi ne bi išlo u prilog.

Evropski narodi su isceđene ljušture, zato je fudbal bedan. I još je nama najveći dekadent na čelu saveza.
 
Panto, zadnji crveni kad ja pamtim.. Kezman s obe noge protiv Norveske... 😅😅 tad je Alfie bio na klupi za rezerve :) cale od Erlinga Halanda
Koji smo mi paceri da zabiberimo... 24 godine jbte.
 
Šteta, navijao sam za Bugare. Šteta što idemo na EP. Ipak, ima i jedna lepa vest. Vučiću je propala predstava.
 
Vrh