Šta je novo?

Sportski događaji

Izvini što moram ovako da ti napišem, ali ne znam stvarno šta ti gledaš 😳

Vidi se želja...


Šut u dupe koliko god da košta.

Ali svejedno smo i bez njega odvratna Lokomotiva Kubanj legija stranaca, tim sa nula identiteta i bez duše.

Ni ne palim se kad gledam, reci oteraš Topića na pozajmicu i dovedeš umesto njega Nejpira i ekipu 🤣 Fuj.

Lepo rekao trener Žalgirisa, skautirali smo i mi Nejpira, ali je bio rizik da ga dovedemo pa nismo hteli.

Jedino se Cigani pale večito kao mladi majmuni. Samo daj fensi smenši plejeve i mitske zveri na unutrašnjim pozicijama. Zanemari ono što je suština košarke.

Ovde je bio drugaciji plan odbrane, Nedovic je trebao da preuzme, nisu se razumeli.
 
Kraj prve četvrtine, Crvena Zvezda - Fenerbahče
1699992661788.png

Do sada najbolja četvrtina u ovogodišnjoj sezoni, rekao bi.
 
Ne verujem da je ovo iko očekivao na poluvremenu:
1699994582063.png

Ovo je utakmica protiv tima koji je realno za F4, a sa pravom može da kaže da napada titulu prvaka Evrope. I na papiru i po igri u dosadasnjem delu sezone.

Ostala je Zvezda i bez Šabaza Nejpira, u pitanju je polomljen nos, ali Energija koju su timu dali Teodosić i Jago je glavni uzrok ove visoke prednosti. Pored njih, odličan Bolomboj. Ali nije samo napad dobar, konačno se vratila čelična odbrana koja je godinama krasila Crvenu Zvezdu.

Naravno, nista nije gotovo, ostalo je kompletno drugo poluvreme, a za to vreme, ova prednost da se stigne, nije više tolika retkost. Prema tome, da se nastavi jako na obe strane i jedino tako može dase dodje do pobede, koja ne treba da počne rano da se slavi i izgubi dobijeno. U nastavku, kao da je prvo poluvreme, koliko se može, pošto naravno, umor stiže. Valjalo bi da se pojavi jos neki junak na parketu.

Fener će da krene udarno na početku drugog perioda, tu nema sta i bitno je da se taj nalet odbije, bitnije po meni, nego da i 3. period bude poenterski potentan kao prva dva. Jaka odbrana, a poeni ce dolaziti.
 
Poslednja izmena:
Ne verujem da iko moze da gleda dve legije stranaca u drugorazrednom kosarkaskom takmicenju, dok nas covek postaje GOAT po svim parametrima u trecem najpopularnijem sportu na svetu.
 
Trenutno veoma lepo:
1699996771447.png

Ali i dalje nema opuštanja...
 
1699998276370.png

Na kraju...Velika pobeda! Bravo Zvezdo!

Utisak večeri:
1699998475366.png


Ekipu koja ubacuje skoro preko 80 poena po meču u Evroligi, zadržati na ispod 60, znači da ste igrali prilično dobru odbranu.

Ono što je, na žalost loše su povrede Jaga i Nejpira. Nadam se da će se bar jedan vratiti za Olimpijakos.

Kao što nije moglo dabude mnogo tuge, kada se gubilo, nema sada ni vremena za slavlje, koliko večeras nardnom protivniku mora da se okrene, sa kojim će utakmica vrlo brzo, već za dva dana.
 
I mene su kao jos kao malog pitali sta je sa mnom i sto sam toliko lud za Zvezdom. Onda sam napunio 18 godina.
 
Cekaj, Nejpir polomio nos odmah na pocetku i vise nije igrao i mi pobedili 30 razlike? Eto, da je Topic tu umesto njega, gadjali bi titulu prvaka Evrope.
 
Baš tako.

Po informacijama koje su dostupne, ne treba mu operacija, ali nece moci ni sa maskom da igra i nece biti u sastavu narednih nekoliko utakmica. Jago - teška priča - valjda su našli nekog čiču da mu namesti nogu. Simonović, Lazic i Hanga još uvek van ekipe. Znači, u najboljem slučaju da su uspeli da nađu kostolomca, jedva će da bude 11 igrača. A nije nemoguce da na kraju i 10 bude raspoloživo za Olimpijakos.
 
Poslednja izmena:
Bas steta.

Zamisli pare od Nejpira da su otisle na cetvorku, a Topic ostao.
 
Sta je sreca u nesreci? Kad najgorem igracu odmah polome nos kako bi bolji igrac mogao da igra. :)
 
imam osecaj da cigani prave vise sranja oko arene sa smecem i nepropisnim parkiranjem nego grobari. mozda samo jer ih ima vise a i vidim da ima vise ovih provincijalskih tablica
 
Kapacitet je toliki koliki je, kako moze da ih ima vise?
 
neam pojma kolika je popunjenost... samo mi od dve grupe indijanaca ovi zvezdasi malo veci
 
Večeras opet igra Zvezda.

Vec bez Hange, Lazica i Simonovica, nadovezalo se da u sastavu nema iz istih razloga Nejpira i verovatno Jaga, koji je otputovao sa ekipom, za razliku od Nejpira, koji sigurno ne moze veceras da igra. Ali u najboljem slucaju, 11 igrača za roster. Ako i bude u sastavu, pitanje je koliki njegov doprinos moze da bude. Potroseni Teodosić takođe je pitanje koliko veceras moze da pruzi, pa se nadam dobroj partiji Nedovica, Bolomboja i Mitrovica,a da ,,ispliva" jos neki junak, bice i tek kako potrebno.

Olimpijakos je takođe opterecen povredama, ali je i tako vrhunski tim i favorit u vecerasnjoj utakmici. Takve timove ne cini jedan igrač, kompletna ekipa je odlicna.

Za 10 minuta počinje utakmica, pa...bitka nije gotova dok se nije zavrsila. Verujem u pobedu i napredak.

Jago je ipak u sastavu.
 
Poslednja izmena:
Idemo, nema Nejpira, uživanje za gledanje.

Najslađe su pobede protiv lažne braće.
 
Hahahah da l' je realno da su dozvolili da i jedni i drugi igraju u crveno-beloj opremi!? Jedino šortsevi različiti. 😁😁
 
Neki sporazumni raskid sa Nejpirom i sta nam ostane od para dati za lecenje neke dece.
 
Kako sad lazna? Pirejski cigani su prava braca.
Vidis ovaj transparent sto drze - Ivan Asodi Rus? To ti je nasa beogradska narkomancina koja je ubila coveka u porti crkve i sad je skoro ubijen.

Narko kriminalna prijateljstva Delija i Gate 7 nemaju nikakve veze sa klubovima i ostalim navijacima, koji su velika vecina i ne vidim kakva smo mi braca. Moja nisu.
 
Vrh