Šta je novo?

Sportski događaji

Da, samleše.

Mitrović 16 poena i 8 skokova, Teodosić 15 poena, 4 asistencije i 4 skoka.

Mitrović i Teodosić su samleli plesom, ostali nisu pratili, naročito oni koji su predviđeni kao nosioci, Teo i Luka to nisu.

Imaš još nekih pitanja i pametnih komentara? Na raspolaganju sam.
 
Ovim slepcima treba stadion? Zabraniti fudbal u Srbiji..
 
Dva nepriznata gola, dve stopostotne.. borili su se, sta sad. Nismo imali srece.
 
Godina je bila 1997. rezultat 5:0 za nas
IMG_20231015_073550.jpg
 
Madjari su tad bili premija. Ukrajina s Sevcenkom i Rebrovim je naletela na Hrvate i ispala, a bili su sasvim pristojna ekipa, Dinamo Kijev s Bajernom se tada bas fino potukao.
 
A jesmo li mi ovde bili kao neki favoriti, pred 70.000 u gostima, šta li? U kojim snovima mi živimo? Gde su nam Mbape i Belingem? Koji smo mi pa faktor, da knjižimo 3 boda unapred u Pešti??

Čovek napravi majstoriju za drugi gol, mi kukamo što niko nije blokirao šut. Ma, nemoj. Kenyamo samo, kao babetine.

Budući da je ovo igra loptom, a ne nešto od čega se živi, to naše naglašeno razočaranje je krajnje nesimpatično, i nesportsko do yaya. I ne odgovara trenutku, uopšte - odlučujemo pred svojom publikom, protiv Crne Gore (dakle, dve srpske reprezentacije, jedna sigurno ide na EP). I baš zato što smo u takvom splinu, atmosfera kod nas neće biti kao u Pešti. I onda ćemo mi biti favoriti... my ass.

Truli smo. Zato nam i ne ide.
 
Poslednja izmena:
Osim sto je ovo najsrecniji zreb u istoriji i nismo mogli laksu grupu da izvucemo.

I onda u toj grupi ti visi prolazak dalje, umesto da si pocistio sve.

Imamo skor 3-1-2, da je ovaj poraz dosao posle 5 pobeda ili 4 pobede i remija, bilo bi sve drugacije.

Dakle, kod ljudi postoji sasvim opravdano nezadovoljstvo i normalno je da se sprdaju i ne slusaju im se vise price o nepravdi i nemanju srece. E, a to je samo prica o ovim kvalifikacijama. Nama to fudbaleri rade decenijama.

Mi smo dva puta izgubili od Madjarske, ej, bre. Ne moze se ova utakmica gledati izolovano. Izgubio se u Beogradu od Madjarske, skupi muda pa se vadi tamo. Niko ne kaze da je lako, ali sto si izgubio u Beogradu?
 
Sve mi se nesto cini, da je mozda i nekako dogovoreno s obzirom da CG nikad nije bila na evropskom, da ce se nesto spetljati da CG bude druga u grupi, a Srbija u barazu da ode na EP.
Ovo je nikad smesnije EP, s cak 24 ekipe. Samo diletantske ekipe ne idu na EP. Raspala Albanija je prva u svojoj grupi...
Ako CG bude treca, tesko da ce proci kvalifikacije.
Ko zna sta s desava iza kulisa. Il smo stvarno maloumnici da ne iskoristimo ovakvu poklon grupu, ili guramo Mne bracu i pajtose na 2.mesto.
 
Pa videli smo da ih nemaju.

Salim se, pa dobro, sigurno da nismo imali srece, danas svi igraju fudbal, noge su teske, tezak je raspored, rival je neugodan, lopta je okrugla, teren je bio grbav, imali su publiku koja im je bila 12. igrac, mi smo ostavili srce na terenu, ali fudbal je takva igra da se nekad desi i da bolji tim ne pobedi.
 
Piksi ne može to da radi, ali Srbija nije nikakva fudbalska sila. To je ionako u Evropi trenutno samo Francuska - ne da 'svi igraju fudbal', nego ga niko ne igra. Šta Bugari da kažu.
 
Moras da budes fudbalska sila da u ovakvoj grupi budes prvi ili bar lagano drugi?
 
Atraktivni Borac nam malo više leži od trad. superiornog Žalgirisa. Od novajlija u timu sjajno se pokazuju Rokas, Teo, Džoel, Marko i Adam, Šabaz je tu negde, Jago i Majk još da rade. Biće to fina sezona za gleduvanje, pa dokle se stigne. 🙂
 
Moras da budes fudbalska sila da u ovakvoj grupi budes prvi ili bar lagano drugi?
Bićemo drugi (i ne izvrći napisano).

Postoji i grupa u kojoj je Luksemburg imao šansu za EP. Takav je fudbal u Evropi. Tim iz naše grupe - Bugarska - mogao je biti prvak sveta pre 30 godina. Kao i Rumunija. A gledaj ih sad. To je i naš nivo, otprilike. Nema dece ko nekad, pa ko nema imigrante iz Afrike, ima manjak fudbalera. A eto, nemamo neko vreme već ni dovoljno rukometaša. A kaže mi jedan bivši reprezentativac da je sve teže skupiti klince i za odbojku. Eto.
 
Poslednja izmena:
Moras da budes fudbalska sila da u ovakvoj grupi budes prvi ili bar lagano drugi?
Madjari su odrali Engleze pre tacno godinu dana u gostima, koliko se secam 0:4.
Igrali su prethodno Evropsko.
To sto mislimo da je ovo Madjarska iz 1998., nema veze s zivotom. Danas svi ulazu u fudbal, od ozbiljnih drzava, ne racunajuci provizorijume poput San Marina i Andore i sl.
Mi nemamo nacionalni stadion za razliku od njih :)
 
Vrh