Šta je novo?

Spoljna Magistralna Tangenta (SMT), Most preko Ade Huje

На власницима је сада да максимално запетљају судске процесе и закомпликују експропријацију не би ли извукли што бољу цену :D
 
Mislim da je to vec sve zavrseno. Do skoro su se vadili na to da su sudski procesi u toku a cinimi se da je i neki plac bio u posedu Turskog drzavljanina koga nisu mogli da nadju i bla bla bla...
 
Završena je eksproprijacija na ovom delu što se sad radi, a na sledećem je bilo ostalo dve ili tri parcele, ne znam da li su to završili.
 
U budžetu grada za 2021. godinu koji je usvojen ne postoji budžetska stavka o mostu preko Ada huje, kao ni za 2022. i 2023. godinu.
 
Možda gradi drzava taj most


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ако иду шине преко моста, вероватно да гради република
 
Sumnjam, pogotovu jer se pominju tramvajske kojima će saobraćati tramvaji koji su u okviru GSP-a to jest Beograda.
 
Pozdrav svima,imam jedno pitanje da li je neko upucen u vezi sa Borskom Petljom koja prolazi kroz Brace Jerkovic Sektor 4 od lakat krivine pored Super Vera do raskrsnice za skretanje za trzni centar stadion.U tom delu trase ima ilegalno postalavljenih obekata:kiosci ,brza hrana,hotel,pa da li ce se ti objekti rusiti zbog samog prosirenja saobracajne trase?
 
Prodjoh juce kolima kroz Save Maskovica posle 10ak dana, koliko sam video nista se nije maklo osim sto su skinuli travu ispred Lidla :bash:
Da li zbog praznika, ali napredak je jadan, trenutno imam utisak da su malo krenuli prvih nedelju dana cisto da se vidi da je krenulo i sad ce da razvlace :(
 
Zanimljive informacije... Tačne i one druge :grand:
2021... Kao...

plan (1).jpg
 
Тако и ја могу на табли да напишем како ми се свиђа...
 
veb983":1uvqmkvv je napisao(la):
Prodjoh juce kolima kroz Save Maskovica posle 10ak dana, koliko sam video nista se nije maklo osim sto su skinuli travu ispred Lidla :bash:
Da li zbog praznika, ali napredak je jadan, trenutno imam utisak da su malo krenuli prvih nedelju dana cisto da se vidi da je krenulo i sad ce da razvlace :(
Mislim da ovde nece biti vecih radova dok se ne zavrsi Savski trg, gde Ras inzenjering doo takodje izvodi radove. Dakle veci posao ocekujem tek od februara.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Malopre su postavljali dva "kancelarijska" kontejnera kod lidl-a, mislim da su cak i usli u lidl-ovo dvoriste. Kontam da ce za par dana ozbiljnije krenuti.

Tako sam i ja porepostavljao Zaratustra, al koliko vidim na Savksom trgu nema vise nekog kopanja i nekih ozbiljnijih radova, sad su sve finish radovi, tako da lagano mogu da prebace masine za kopanje i ... u Save Maskovica.
 
Нисам пролазио ових дана, има ли било каквог напретка у Саве Машковића?

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 
Od novih i primetnih radova: skinuta je ona pečurka autobuskom stajalištu u pravcu Kružnog puta.
 
Прошао сам јутрос, само код аутобуске станице је један багер нешто копао, на осталом делу нигде никог :(







 
Ne znam ko iz gradske uprave čita ovaj forum i temu ali jutros sve vrvi od radnika, jedva sam ušao na parking od Lidla od mašina i radnika
 
Evo par slika i video iz vazduha od danas.

50870055501_0eb32eb05a_o.jpg


50869343118_4bf76c9515_o.jpg


50869343713_2be346807e_o.jpg


50869343523_805432235e_o.jpg


50870152482_f58dcc5eb0_o.jpg


50870152212_f99244f5c0_o.jpg


50869343368_8b62c2ee35_o.jpg


50870055271_e4cf50b9a3_o.jpg

by Srdjan Prpa, on Flickr


Video
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Xfgxcghg0qY[/youtube]
 
Браво легендо! Уф, ово ће бити право уживање пратити ако понекад имамо слике из ваздуха :)
 
Bice redovnih snimaka iz vazduha, samo da vremenska prognoza to dozvoli.
 
Vrh