Šta je novo?

SOUL 64 - Blok 64 - Novi Beograd

let-them-fight.gif
 
Niko nije rekao da ne valja,ali druze sporo ide do koske,i to je reklo 10-tak ljudi na forumu.I objektivno je da bas ako si kupac na to negativno gledas.Svaki mesec kosta,a ovde ih mozda bude mnogo.I nema potrebe da na svaki komentar spore gradnje krene lavina odgovora od soul botova.Da zakljucim,projekat ima sanse da bude najbolji,ali 2030,ako nastave sa 2 radnika koliko ima na onoj slici.
Evo opet da ti napisem, posto vidim sve i sad mi je jasno sta je u pitanju. Pusti tu pricu botovi itd. Na gradilistu je svakog dana oko 150 radnika, moram da ti kazem da o projektu NE ZNAS NISTA jer pises da ide sporo do koske. To naravno nije tacno jer je sve u predvidjenom roku. Posto postoje firme koje sa bave madzorom znas? Koje kontrolisu dinamiku gradnje znas? Sve je u skladu i u prrdvidjenim rokovima znas?
 
Meni je drago što ti kao kupac ,objektivno, smatraš da je prerano.
Ali mi ,koji nismo kupci, ali imamo itekako dovoljno iskustva i znanja kad je gradnja u pitanju , smatramo da nije loše na realan i dobronameran način sagledati gradnju svakog objekta i da iznesemo svoj sud.
Jer, forum tome i služi.
Ako je ideja da se svaki projekat hvali i reklamira i da se pišu hvalospevi, onda da "motamo kablove" i da gasimo ovaj forum.
Moje opažanje je bilo isključivo vezano za trenutno stanje objekta , uzimajući u obzir početak gradnje i fazu u kojoj se trenutno nalazi.
Niti jednog trenutka nisam komentarisao završetak radova , prostora da se sustigne pomenuti rok ima dovoljno.
Izvođač , a to sam više puta napisao, je veoma iskusna firma u polju visokogradnje .
I na sve to se vadi "teška artiljerija" da se odbrani projekat.
Niko ga nije ni napao.
pa ja se ovde slazem sa tobom skoz, to sam I napisao u poslednjem postu ako nisi video.
moje Neko misljenje je samo za dinamiku da je jos rano za procenu, a nigde nisam rekao da tvrdim itd...

ovo za objave se uopste ne odnosi na brojke nego je dovoljno da procitas svaki komentar isti pun neke ironije iz doticnom poznatom razlogu, toliko :)
 
pa ja se ovde slazem sa tobom skoz, to sam I napisao u poslednjem postu ako nisi video.
moje Neko misljenje je samo za dinamiku da je jos rano za procenu, a nigde nisam rekao da tvrdim itd...

ovo za objave se uopste ne odnosi na brojke nego je dovoljno da procitas svaki komentar isti pun neke ironije iz doticnom poznatom razlogu, toliko :)
Mora malo šale i komike, nije na odmet u ovo ludo vreme. :) ;)
 
Postovanje,

Zainteresovan sam za kupovinu manjeg stana (1 spavaca soba) u ovom komplexu. Da li je neko u skorije vreme imao upit za istu strukturu i koji je bio raspon cena po kvadratu kada se podeli ?
Hvala za info
 
Postovanje,

Zainteresovan sam za kupovinu manjeg stana (1 spavaca soba) u ovom komplexu. Da li je neko u skorije vreme imao upit za istu strukturu i koji je bio raspon cena po kvadratu kada se podeli ?
Hvala za info
Bez želje da pametujem, za to pitanje je najbolje da se direktno javiš prodaji. Od nas ovde možeš da dobiješ različite informacije, upitno koliko istinite i ažurne.
 
Kada je planirano rusenje Rode ?
Mislim da ne postoji veci super-market na NBG a pri tome da je tako dobro oozicioniran, steta.
 
Posle toga je bila prica da nece biti rusenja uopste. Iako postoji West 65, mislim da je stanarima potreban ovakav TC koji je jako lepo koncipiran mali, ali ima od svega po nesto.

E sad da li ce grad da bude u fazonu prodaj neka ide kula i poslovni prostor... Zavisi ko 2030. bude na vlasti.
 
Objekat gde se nalazi Roda je bese u vlasnistvu SportVision-a, tj. istom vlasnistvu kao i Soul 64. Njima i svakom drugom investitoru se znatno vise isplati da tu zidaju nesto drugo nego da imaju diskontne prodavnice. Takvi veliki marketi finansijski imaju smisla samo na obodima grada gde je zemljiste jeftinije.
 
Ok sve jasno ali to nije samo market, posebno ne diskontni, imaju oni i skuplju robu i nacin pakovanja robe nije diskontni (kada se roba vadi iz kutija od strane kupaca).

Dakle ovo je TC sa 20ak raznih radnji, nije samo market.
 
Svakako NBGD ima dosta trznih centara, licno ne bih voleo da ga sruse vec renoviraju / nadograde jer sam uzeo stan u blizini pa bi to bilo fino za imati, ali videcemo vec.
 
Upravo to i pokušavamo da kažemo deluje nam svima sporo, od momenta promocije do momenta početka radova, od početka radova do sada itd... U poređenju sa sličnim projektima u okolini deluje sporo. Kupcima želim što pre da se usele u svoje stanove, a "branioci projekta" su sramota za sebe, ni na jednom projektu nisam video toliko agresije, banalnosti i bezobzirnosti od "branilaca" projekta do sada. Meni lično su zgadili sam projekat i odustao sam od kupovine, prešao na drugi projekat. Naravno, nisu jedini razlog ali jedan od razloga da, ne želiš da imaš posla sa ovakvim ljudima...
 
Ako nije previše indiskretno pitanje, za koji projekat si se odlučio umesto ovog? Tj., šta je prevagnulo? I ja sam vagao (koliko je bilo moguće u tom trenutku) i na kraju odabrao Soul (mogu i da obrazložim razloge, mada je uglavnom bilo na osećaj).
Mogu na priv da ti napišem, kad stignem, neću nikog da reklamiram...
 
Može, hvala, nije hitno, čisto da napravim neku paralelu sa svojim izborom.
 
Vrh