Šta je novo?

SOUL 64 - Blok 64 - Novi Beograd

Jos samo uporedi povrsinu, etaze i kolicinu betona i onda saberi, pa ti mozda bude jasnije.
U tom slučaju se angažuje valjda više operative... Ako je objekat dva puta veći valjda ne treba da se gradi dva puta duže. Investitori su ozbiljni ljudi, verujem da nije do njih...
 
Eden,Thalia,Nika,Iris,Apolo, je 3 puta veci od Soula,a ti mi govoris da uporedim povrsine.Oni stigli do 8-og sprata.Neverovatno.Kako ubacim neku cinjenicu koja ne odgovara vrvt daljoj prodaji soula,eto 3 bota(zaposlenih u soulu,vrvt)Al dobro..Moraju samo cinjenice,a cinjenice kazu mnogo bre sporo
Druze sto lepo ne odes na forum BW pa hvali tamo koliko hoces...imas 6 objava na forumu i svih 6 su hejt soula i jos pricas nekom da je bot, zalutao si ovde...
 
Bas naprotiv,ja mislim da ce soul biti najbolji gradjevinski poduhvat na Nbg.A ti ako pratis moje postove govori da si bot koji ne radi za sendvic nego za platu.U stvari sigurno si kad negativno komentarises Wellport🤣🤣🤣
 
Na svakoj temi se nadje po jedan Dejanbg88, jedva cekam tvoje nove postove, mada gore pomenutog ce neko tesko nadmasiti.
Uroše, stvarno mi nije jasno šta neko kao ti i još neki koji niti su niti će biti vlasnici stana u Soulu traže na ovom forumu??? Šacujete valjda, šta li? Ja sam ovde da bih mogao da pročitam nešto korisno u vezi stana i garaže koje sam kupio od drugih kupaca. Da uporedimo zaključke i eventualno nešto novo naučim. A ako te interesuje novi post biće uskoro jer ću dati svoj stav o ponuđeno keramici jer je to slučajno i moj profesionalni fah. Stay tuned.
 
Mene zaista vesele, agresivni pokušaji wannabe botova da temu svedu na prostu propagandu... Niko da se ne meša, slučajno da se ne pokaže doza skepticizma, samo oni što su kupili ili 'oće kupe da čitaju, a samo odabrani da pišu... Ne ide to tako drugari...
 
Ima li nekih slika novijih,ako ima neko nek postavi,da vidimo napredak radova..
 
Uroše, stvarno mi nije jasno šta neko kao ti i još neki koji niti su niti će biti vlasnici stana u Soulu traže na ovom forumu??? Šacujete valjda, šta li? Ja sam ovde da bih mogao da pročitam nešto korisno u vezi stana i garaže koje sam kupio od drugih kupaca. Da uporedimo zaključke i eventualno nešto novo naučim. A ako te interesuje novi post biće uskoro jer ću dati svoj stav o ponuđeno keramici jer je to slučajno i moj profesionalni fah. Stay tuned.
Lepo, lepo, siguran sam da ce biti premijum lux keramika, napucana top oprema.
 
Vrh