Šta je novo?

SOUL 64 - Blok 64 - Novi Beograd

let-them-fight.gif
 
Niko nije rekao da ne valja,ali druze sporo ide do koske,i to je reklo 10-tak ljudi na forumu.I objektivno je da bas ako si kupac na to negativno gledas.Svaki mesec kosta,a ovde ih mozda bude mnogo.I nema potrebe da na svaki komentar spore gradnje krene lavina odgovora od soul botova.Da zakljucim,projekat ima sanse da bude najbolji,ali 2030,ako nastave sa 2 radnika koliko ima na onoj slici.
Evo opet da ti napisem, posto vidim sve i sad mi je jasno sta je u pitanju. Pusti tu pricu botovi itd. Na gradilistu je svakog dana oko 150 radnika, moram da ti kazem da o projektu NE ZNAS NISTA jer pises da ide sporo do koske. To naravno nije tacno jer je sve u predvidjenom roku. Posto postoje firme koje sa bave madzorom znas? Koje kontrolisu dinamiku gradnje znas? Sve je u skladu i u prrdvidjenim rokovima znas?
 
Meni je drago što ti kao kupac ,objektivno, smatraš da je prerano.
Ali mi ,koji nismo kupci, ali imamo itekako dovoljno iskustva i znanja kad je gradnja u pitanju , smatramo da nije loše na realan i dobronameran način sagledati gradnju svakog objekta i da iznesemo svoj sud.
Jer, forum tome i služi.
Ako je ideja da se svaki projekat hvali i reklamira i da se pišu hvalospevi, onda da "motamo kablove" i da gasimo ovaj forum.
Moje opažanje je bilo isključivo vezano za trenutno stanje objekta , uzimajući u obzir početak gradnje i fazu u kojoj se trenutno nalazi.
Niti jednog trenutka nisam komentarisao završetak radova , prostora da se sustigne pomenuti rok ima dovoljno.
Izvođač , a to sam više puta napisao, je veoma iskusna firma u polju visokogradnje .
I na sve to se vadi "teška artiljerija" da se odbrani projekat.
Niko ga nije ni napao.
pa ja se ovde slazem sa tobom skoz, to sam I napisao u poslednjem postu ako nisi video.
moje Neko misljenje je samo za dinamiku da je jos rano za procenu, a nigde nisam rekao da tvrdim itd...

ovo za objave se uopste ne odnosi na brojke nego je dovoljno da procitas svaki komentar isti pun neke ironije iz doticnom poznatom razlogu, toliko :)
 
pa ja se ovde slazem sa tobom skoz, to sam I napisao u poslednjem postu ako nisi video.
moje Neko misljenje je samo za dinamiku da je jos rano za procenu, a nigde nisam rekao da tvrdim itd...

ovo za objave se uopste ne odnosi na brojke nego je dovoljno da procitas svaki komentar isti pun neke ironije iz doticnom poznatom razlogu, toliko :)
Mora malo šale i komike, nije na odmet u ovo ludo vreme. :) ;)
 
Postovanje,

Zainteresovan sam za kupovinu manjeg stana (1 spavaca soba) u ovom komplexu. Da li je neko u skorije vreme imao upit za istu strukturu i koji je bio raspon cena po kvadratu kada se podeli ?
Hvala za info
 
Postovanje,

Zainteresovan sam za kupovinu manjeg stana (1 spavaca soba) u ovom komplexu. Da li je neko u skorije vreme imao upit za istu strukturu i koji je bio raspon cena po kvadratu kada se podeli ?
Hvala za info
Bez želje da pametujem, za to pitanje je najbolje da se direktno javiš prodaji. Od nas ovde možeš da dobiješ različite informacije, upitno koliko istinite i ažurne.
 
Vrh