Šta je novo?

Skyline Belgrade [Stambeno poslovni kompleks | 100 000kvm]

Jedna od pre par nedelja
30c5fadf91ba60f96cd2bdebf5a130ee.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=742586#p742586:2jusvmtb je napisao(la):
carudian » 27 May 2020 05:44 pm[/url]":2jusvmtb]Gledajuci po postanskim sanducicima u izgradjenoj kuli 1 izgleda da je tek 50% prodato, tek na polovini su ispisana imana... A i dosta stanova koji su prodati nisu predati vlasniciima obzirom da su klucevi i dalje u sanducicima.
Kazu da je useljeno manje od 10 stanova.
Nadam se da ce zavrsiti projekat do kraja, a u slucaju da to ne urade, mislim da ce se postojeci kupci osecati prevareno!
Punim pravom!
.

Malo mi je cudno ovo sto pises obzirom da je moja dobra drugarica negde pocetkom februara bila u obilasku kule i tada su joj ponudili svega 3-4 stana koja nisu prodata ali joj se nije dopalo jer su niski spratovi i okrenuti su ka Kneza Milosa. Svi koji gledaju ka reci i BGH2O su tada vec bili prodati... Ni sam ne znam sada sta moze biti po sredi i zasto ne pocinju radove.
 
Ljudi, ovo je bilo rasprodato pre nego je i fasada bila stavljena.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=742599#p742599:unvlt45j je napisao(la):
MrGood2016 » Sre Maj 27, 2020 7:45 pm[/url]":unvlt45j]Zasto bi se postojeci kupci osecali prevareno jer investitor nije sagradio dodatne zgrade tik uz njihovu, pri tome jos vece, koje bi im zaklanjale pogled?
Predpostavljam da bi ste vi voleli da zivite na gradilistu za koje se ne zna kad ce biti zavrseno pa tako govorite?
Ja licno bih voleo da bude onako kako je na pocetku predoceno i da se sve zavsi u roku!
Cinjenica je da pravu vrednost kvadrat dobija kad se sve zavrsi jer niko ne zeli da zivi na gradilistu i da se budi uz rad mesalice i hilti busilica.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=742629#p742629:rznnztbw je napisao(la):
bokili84 » Sre Maj 27, 2020 10:02 pm[/url]":rznnztbw]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=742586#p742586:rznnztbw je napisao(la):
carudian » 27 May 2020 05:44 pm[/url]":rznnztbw]Gledajuci po postanskim sanducicima u izgradjenoj kuli 1 izgleda da je tek 50% prodato, tek na polovini su ispisana imana... A i dosta stanova koji su prodati nisu predati vlasniciima obzirom da su klucevi i dalje u sanducicima.
Kazu da je useljeno manje od 10 stanova.
Nadam se da ce zavrsiti projekat do kraja, a u slucaju da to ne urade, mislim da ce se postojeci kupci osecati prevareno!
Punim pravom!
.

Malo mi je cudno ovo sto pises obzirom da je moja dobra drugarica negde pocetkom februara bila u obilasku kule i tada su joj ponudili svega 3-4 stana koja nisu prodata ali joj se nije dopalo jer su niski spratovi i okrenuti su ka Kneza Milosa. Svi koji gledaju ka reci i BGH2O su tada vec bili prodati... Ni sam ne znam sada sta moze biti po sredi i zasto ne pocinju radove.
[/quot

Mozda je to po;itika prodavca. Ne nude sve vec samo deo da bi kupac imao utisak da je sve rasprodato. Pokusavaju da prodaju najlosije pozicije a ono pravo ce uvek lako prodati.
 
ima i toga, a ima i dosta onih kojima je to 2 3 5ti stan i sluzice za izdavanje pa jos nisu stigli ni kljuceve da uzmu, pogotovo ako zbog korone jos nisu ni usli u zemlju.
 
Hvala puno, ovo je u prolazu pre onog pljuska :) Nadam se da ce ih u buducnosti biti jos 8)
 
Zdravo Svima
Da li neko ima info kada krece gradnja poslovne kule i kule B? Vec su probili rokove za A kulu, i dobili upotrebnu.
Kao sto je neko rekao, za poslovnu kulu trazena je dopuna za građ. Dozvolu, a u martu su povukli zahtev za B kulu za građ. Dozvolu . Svakako kad se podnese bar 2 i po meseca se čeka rešavanje, pravosnažnost, dostava, dopuna, prijava..
Kad mislite da je realno da krenu da grade i eventualno prodaju, septembar?
Kad mislite da je realno da se zavrsi poslovna i B kula, imaju i u vidu tempo, stanje terena, papire, rokove?
 
Ovako meni rekose.





Pre svega, hvala Vam na interesovanju za naš projekat.



Projekat se sastoji od tri kule, dve stambene i jedne poslovne, uključujući Skyline piazza-u, trgovačko-poslovnu zonu i obližnji park Tri ključa, koji će biti rekonstruisan. Skyline Beograd će imati teretanu i spa centar sa najvećim privatnim zatvorenim bazenom u Beogradu. Za kompletan komfor obezbedićemo recepciju, stručno održavanje, obezbeđenje i brojne druge usluge.



Prva faza izgradnje obuhvata stambenu kulu A, zgrada je završena u januaru 2020-e godine, a rok za završetak čitavog kompleksa je 5 godina. Značajno je su podzemne etaže za čitav kompleks završene u okviru prve faze.

Početak prodaje i gradnje kule B i C očekujemo početkom jeseni ove godine.



U stambenoj kuli A imamo stanove od dvosobnih do petosobnih, sa rasponom kvadrature od 63m2 do 224m2. Najmanji stan koji nam je trenutno na raspolaganju je po strukturi trosoban i ima površinu od 84m2. U okviru druge faze projekta imaćemo i manje stanove, po strukturi dvosobne.



Svaki stan ima svoju cenu koja zavisi od strukture, spratnosti i orijenatcije i kreće se u rasponu od 2.600 eur/m2 do 3.600 eur/m2, a prosečna cena u okviru prve faze je 2.900 eur/m2 sa uračunatim PDV-om.

Cena standardnog parking mesta od 12,50m2 je 21.000 Eur sa uračunatim PDV-om.



Stojim Vam na raspolaganju za sva dodatna pitanja i komentare.
 
Radovi na betonskoj konstrukciji tržnog centra su čini mi se završeni. slike su od juče.

Evo i jedne panoramske iz stana koji iznajmljuju moji poznanici, možda je zanimljivo reći, za 1200 evra mesečno. U pitanju su strani državljani
 

Prilozi

  • 104003351_262184211505914_49262670555315312_n.jpg
    104003351_262184211505914_49262670555315312_n.jpg
    154,3 KB · Pregleda: 9.506
  • sk tc 2.jpg
    sk tc 2.jpg
    383,3 KB · Pregleda: 9.509
  • sk tc.jpg
    sk tc.jpg
    602,3 KB · Pregleda: 9.510
Malo slika stepenica od veceras
1f386d1eacff37d1031501698c9ebe37.jpg
4cf04ba276e20877142fbac7489ed94a.jpg
6fe2149f2416b551dfaf32aa016b6923.jpg


Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
30.6.2020.

PClp7zJ.jpg


Jedva cekam da se zavrsi sve planirano za ovaj pogled :)

6A6Fe6I.jpg
 
Fotkao sam za vreme zalaska pa je sve malo promenilo boju. Donja fotka je pravljena pre gornje, tu su možda malo bolje prikazane boje.
 
Imam osecaj da je skyline bas usporio. Vec par meseci nista novo da izviri.
 
Kule na jesen, osim ako ne nastupi ogromna ekonomska kriza zbog korone, onda cao
 
Meni je ova prva kula i uređenje oko stepeništa ispunilo sva očekivanja, uklapa se kula i u širu sliku jer je prosto na isturenoj lokaciji gde takvi visoki objekti ne remete neku celinu. Takođe i uže okruženje je dosta zapušteno pa će ga projekat malo pogurati i upristojiti (park, fasade zgrada u Sarajevskoj, mogao bi i MUP da osveži fasadu sa druge strane ulice).
 
Ulaz u park odlično izgleda a samom parku nisu potrebne velike internvencije već da se nivo pešačke podloge podigne i uskladi sa novom uz naravno identičan mobilijar i rasvetu. Svratio sam do one kućice u parku misleći da se umijem u navodno javnom toaletu kad tamo kao da živi neka grupa ljudi tako da treba videti šta sa njima.
 
Vrh