Šta je novo?

Skyline Belgrade [Stambeno poslovni kompleks | 100 000kvm]

Bjeli se bjeli bijela zgrada
skyline01-2020-07-11-22-18-16.jpg
 
Čuo sam da neće početi ove sledeće dve dok ne završe tržni centar.Znači tek krajem jeseni
 
Ne znam koliko vas je imalo priliku da obiđe stanove u izgradnji , ali po meni ono što sam video u nekoliko stanova je , zanatski , jako lepo urađeno .
Garaža je odlična . :sesir:
 
Imam dobre vesti...biće uskoro nastavka gradnje...sad da li će biti po planu rađene istovremeno ili ne...manje je bitno...samo nek se radi... :)
 
Video sam sinoc da je postavljena plava rasveta na krovu kule. Steta sto nije bele boje.
 
Sta se ovo dogadja na ovom gradilistu :?:
Kakve su ovo brvnarice na sred gradilista i kako armatura viri iz drvenog krova :shock:
I kakav je ono objekat od par spratova isto na sred gradilista, gde cu tu da smeste jos 2 kule nije mi jasno.
Inace za sada ova kula koja je gotova mi je trenutno najlepsa u Beogradu. Jedva cekam da privedu kraju, mislim da ce sve ostalo biti druga liga kada zavrse ovaj projekat.
 
Маре да си пратио знао би хехе.
Брвнарице су "конзервирани" темељ пословне куле. А тај објекат је претпостављам тржни центрић.
 
Na žalost, dobio sam inside info da su Izraelci za sada stopirali izgradnju dve preostale kule.
Korona,ekonomska neizvesnost itd...

Iskreno se nadam da će doći do preokreta... inače ostadoše te kolibice za dugi niz godina.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=759610#p759610:1elmyrlx je napisao(la):
Perkan » Pet Jul 24, 2020 12:31 am[/url]":1elmyrlx]Na žalost, dobio sam inside info da su Izraelci za sada stopirali izgradnju dve preostale kule.
Korona,ekonomska neizvesnost itd...

Iskreno se nadam da će doći do preokreta... inače ostadoše te kolibice za dugi niz godina.

Sasvim logican potez izrealaca.
 
Smoren sam...
Posebno depresivno je bilo čuti da je odluka doneta uprkos činjenici da je prva kula bila rasprodata već u pretprodaji i da bi verovatno slično bilo i sa drugom stambenom kulom...

Videlo se već neko vreme da dinamika radova i prolongiranje početka rada na druge dve kule ne ukazuje da će to brzo da krene.

Ja se iskreno nadam da informacija ili nije tačna ili da će se strasti smiriti do jeseni...
Ovako - bedak...

Iskreno, da sam investitor koji treba da grade poslovnu kulu u Beogradu, u ovim uslovima, i ja bih se dobro zamislio.
Stanovi manje više, ali kancelarije????? Hm....

A ta poslovna kula je za mene zvezda celog projekta...
 
Potpuno ocekivano.

Mene cudi i kako uopste funkcionise gradjevinski sektor u celoj drzavi.

Ovde na forumu je primetno da se dosta ljudi ponasa kao da se nista ne desava. A itekako se desava, i tek ce se desavati.

Tek kada se proglasi kraj "pandemije" mozemo ocekivati realan oporavak svih sektora privrede.
 
A da ironija bude veća, kupci će se preusmeriti u one nakarade u BnV...
Da je barem nastavljena izgradnja druge stambene kule, pa i ajde.... sve mi ovo izgleda prilično ishitreno sa strane investigora, zato gajim nadu da će doći sebi brzo...

I stalno čekam da me neko demantuje... :(
 
Ishitreno bi bilo da su po pocetku pandemije poceli izgradnju, ovo je vise promisljena odluka. Zele manji rizik, sto je razumnjivo.
 
Bez poslovne zgrade je sranje, po meni ona izvlači estetiku cijelog projekta.

S obzirom kakva će da bude potražnja za poslovnim prostorom, armatura će tu da viri neko vrijeme.
 
zexland":4e1f37df je napisao(la):
Potpuno ocekivano.

Mene cudi i kako uopste funkcionise gradjevinski sektor u celoj drzavi.

Ovde na forumu je primetno da se dosta ljudi ponasa kao da se nista ne desava. A itekako se desava, i tek ce se desavati.

Tek kada se proglasi kraj "pandemije" mozemo ocekivati realan oporavak svih sektora privrede.
Građevinski sektor odlično funkcioniše sada. Posla je isto kao i pre korone, a to je bilo verovatno najviše u poslednjih 10 godina. Jedino je policijski čas pravio probleme građevini.
Mada se pravi efekat krize može očekivati tek nakon godinu ili dve.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=759770#p759770:3tsqhj4b je napisao(la):
bojan7b » 24 Jul 2020 02:53 pm[/url]":3tsqhj4b]Bez poslovne zgrade je sr***, po meni ona izvlači estetiku cijelog projekta.

S obzirom kakva će da bude potražnja za poslovnim prostorom, armatura će tu da viri neko vrijeme.
Pa pretvoriće je u stambenu.
 
Insajder optimista...

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=757582#p757582:y4qebmsu je napisao(la):
Johnest_Hon » 17 Jul 2020 10:37 am[/url]":y4qebmsu]Imam dobre vesti...biće uskoro nastavka gradnje...sad da li će biti po planu rađene istovremeno ili ne...manje je bitno...samo nek se radi... :)

...vs. insajder pesimista

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=759610#p759610:y4qebmsu je napisao(la):
Perkan » 24 Jul 2020 12:31 am[/url]":y4qebmsu]Na žalost, dobio sam inside info da su Izraelci za sada stopirali izgradnju dve preostale kule.
Korona,ekonomska neizvesnost itd...

Iskreno se nadam da će doći do preokreta... inače ostadoše te kolibice za dugi niz godina.

Kome verovati!? :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=759787#p759787:2qtlrk90 je napisao(la):
Dart » 24 Jul 2020 04:16 pm[/url]":2qtlrk90]
zexland":2qtlrk90 je napisao(la):
Potpuno ocekivano.

Mene cudi i kako uopste funkcionise gradjevinski sektor u celoj drzavi.

Ovde na forumu je primetno da se dosta ljudi ponasa kao da se nista ne desava. A itekako se desava, i tek ce se desavati.

Tek kada se proglasi kraj "pandemije" mozemo ocekivati realan oporavak svih sektora privrede.
Građevinski sektor odlično funkcioniše sada. Posla je isto kao i pre korone, a to je bilo verovatno najviše u poslednjih 10 godina. Jedino je policijski čas pravio probleme građevini.
Mada se pravi efekat krize može očekivati tek nakon godinu ili dve.

Naravno. Ja pricam za period kada se sve dovrsi sto je zapoceto, sto ukljucuje i SL odnosno AFI, koji tesko da ce da zapocne poslovnu kulu. Ja bih voleo naravno, ali ajde pokazace vreme kako ce i sta biti.

Sad se to na oko ne vidi uopste, ali videce se itekako posledice korone to je jasno ko dan. Nemamo srece pa to ti je.
 
Zasto bi to radili kada su prodali kompletnu kulu A ne vidim nikakvu logiku ?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=763829#p763829:390yiyle je napisao(la):
Misterija74 » Pet Avg 07, 2020 1:33 am[/url]":390yiyle]Zasto bi to radili kada su prodali kompletnu kulu A ne vidim nikakvu logiku ?


Nije tacno. Ima jos dosta slobodnih stanova.
 
Vrh