Šta je novo?

Severna Tangenta, Most Zemun - Borča

dsc09799.jpg

dsc09804.jpg
 
dzonihsv":3gmrj8i3 je napisao(la):
Blagoje, je l' si im dao dozvolu da koriste tvoju fotku za naslovnicu?


Niko me nije kontaktirao. Ne znam kako to ide, ali u svakom slučaju ne bih pravio problem i da su me pitali.

P.S. Kad malo bolje pogledam, slika uopšte nije ispala loše.
 
Ok. Nego sam ti samo skrenuo pažnju na kršenje autorskih prava, jer oni tvojom fotkom zarađuju (pogledaj brdo reklama unutar novina, plus imaju i štampano izdanje).
 
sam2679.jpg


sam2680.jpg



Posle svih ovih odvratnih pompi oko otvaranja zaobilaznica i mosta preko Ade, preostali su jedino Kinezi kao istinski heroji. Taj radi i ne pita, jedino ne mogu da se naviknu na lokalnu hranu što im verujem i razumem...............

http://www.clubbingunlimited.com
 
A зашто би се навикавали на домаћу храну, у Блоку 70 могу да нађу све што им треба из домовине.
 
Danas je pomenuto da je rok zavrsetka ovog mosta Novembar 2014. godine.

Verujem da ce rok skliznuti na 2015. godinu.
 
A što ne bi mogli? Oni baš i imaju kuvare/kuhinje u kampu, pa našu hranu uopšte ne moraju da jedu.
 
Čista koincidencija
kako raste most tako pada br pasa lutalica na ulici :lool: :laugh: :lool:
 
Pogled sa Lešća. 30.04.2012.



Klik na fotku - veća rezolucija (2960x1965).
 
Jbga, moradoh tako, inače ne bi' dobio dovoljno svetla za prvi plan. :)
 
Da priložim i ovde. :)

Otprilike ovde bi trebala biti raskrsnica/nadvožnjak/šta već severne tangente kod Ovče:


Klik na fotku (2560x1440 rezolucija).

Lokacija fotke i samog planiranog puta:

 
Nema me dva meseca na forumu pa je i time šok veći koliko brzo napreduje ovaj most, hvala svim autorima fotografija! :)
 
не морају до блока 70 могу до Змаја, још боље, имају ресторане а немају гужву с обзиром да је овде куповина на велико
 
Steva":77egtjtm je napisao(la):
Nema me dva meseca na forumu pa je i time šok veći koliko brzo napreduje ovaj most, hvala svim autorima fotografija! :)

Možda su to bila i najplodnija dva meseca otkako je foruma, barem što se tiče saobraćajne infrastrukture!!!

Obilaznica, Hipodrom...
 
Da li je neko čuo nešto o proširenju Zrenjaninca,od dela gde počinje 1+1 traka pa do nove petlje kod Zbega,navodno su neki dobili rešenja o rušenju lokala,dvorišta,kuća itd.treba im zemljište 15 metara od sadašnjeg puta,hvala unapred i pozdrav.
 
Slikao sam danas malo radove na mostu.Kiša je padala ceo dan.Kinezi nisu prestajali sa radom.Uspeli smo da stignemo do dela pomoćnog mosta,gde počinje voda.Nisu nas puštali dalje jer nismo imali zaštitne šlemove.Postavio bih slike,samo kada bih znao kako.Ko,zna kako se postavljaju slike,neka napiše.Ja ova uputstva ništa ne razumem.
 
Idi na ovaj sajt, upload-uj fotku i kad dobiješ kodove, prekopiraj drugi link (link pored ''hotlink for forums (1)'' teksta) iz sekcije ''640x480''.

Uradi to za fotke kojeg hoćeš da postaviš.
 
evo slika:

koliko sam ja video,fali još dva temelja da budu završena i svi temelji na ovoj strani će biti gotovi.ne znam da li se primećuje,ovde gde bager kopa,šipovi su pobodeni,a bager izvlači zemlju između šipova.





 
nešto mi skraćuje po neku sliku,evo još koja:



Izgleda da je ovaj stub već izliven.Kada se slika uveliča maksimalno,vidi se u dnu oplate stuba da je iscurelo malo betona.Bar se meni čini.



kada se uveća slika,čini mi se da se vidi da su u pozadini počeli da prave pristupnu saobraćajnicu,ka zrenjaninskom putu.to smo primetili tek kada smo krenuli kolima nazad.nisam hteo da izlazim jer je kiša jače padala,a zaboravi da sam mogao iz kola da slikam.slikaću sledeći put.

 
Vrh