Šta je novo?

Severna Tangenta, Most Zemun - Borča

Leković Đorđije
+1 :) i +1 :)
:kk:
slobodno između sličica stavi i po neku reč o svom zapažanju :)
 
ovu sam sliku malo teže ubacio.moraću da uključim veću kompresiju na aparatu.i dopunski ću ih još iskompresovati na kompu,pa će biti lakše za prebacivanje:
hvala dzonihsv.uspeo sam da postavim slike kako si rekao.ubacujem naknadno malo teksta između slika,sada kada sam malo uvežbao.u početku su mi se mešale reči sa url-ovima slika.
 
Nadjoh na ovu sliku sta se sve treba rusiti. Ne znam da li je bilo vec?

p1.jpg


1.maj 2012

Foto38.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=ARyfBGGIyig&feature=player_embedded#!

link ka sajtu: http://starizemun.blogspot.com/2012/01/novi-most.html

Inace primetih kako je kod gradnji mostova u Bgu uvek jedna strana zapostavljena.Kod ovog je to slucaj sa Zemunskom stranom.
 
BOKI SMOKI":38krlfsb je napisao(la):
Inace primetih kako je kod gradnji mostova u Bgu uvek jedna strana zapostavljena.Kod ovog je to slucaj sa Zemunskom stranom.


Pa zapostavljena je ona strana koju ljudi ne slikaju (munze konza nek se malo aktiviraju) :laugh:
Eto na temi Obilaznice oko Beograda ja sam južni deo slikao nekoliko puta,
dok su par kolega skoro svakodnevno slikali deo kod Batajnice.
I sad ja da kažem da je ovaj južni deo zapostavljen :D
 
Znam, a kod ovog mi je cudnije, jer vise ljudi zivi u Zemunu nego na levoj obali.Plus veca je gustina naseljenosti i infrastruktura je :kk:
 
Mislim da mi kao narod nemamo baš nekog prava da se nikom podsmjevamo bar što se tiče radnih navika.
Ne bi džabe pola svijeta tamo selila proizvodnju da ne rade kvalitetno i mukotrpno, a za simbolične pare.
E sada, ovi konkretno su već neko vrijeme ovdje o Srbiji, a nerad je zarazna bolest :)
 
Imaš na prošloj strani fotke sa zemunske i banatske strane (mislim da su po 10-15 dana stare).
 
relja":32cdlruv je napisao(la):
Bogami, ovi žuti odlično rade :p :p :p

Verovatno im je organizacija slicna vojnoj. Svako jutro pozdravljaju zastavu drzave i Partije, a u pauzama citaju knjizice sa Maovim mislima i govorima. :)
 
Veliki Vracar":1xe0lbye je napisao(la):
A ti reklo bi se pratiš samo Glas amerike :shok:

Vidim da je zamena teza ovde postala omiljena rekreativna disciplina. Moj post nije imao uopste negativnu konotaciju, cak stavise podrzavam takav nacin organizacije, kad smo mi bili tako organizovani, nesto se i radilo, a danas kada se sve mora kvantitativno ceniti u novcu, sve je pojela korupcija i pohlepa. Ali me strasno vredja kada mi kazu da samo sliusam Glas amerike i slicne sorosevske bljuvotine,
 
Sory ako je tako :) . Jedino mi se ne sviđa taj avatar, Liazi su po onoj ciči u februaru jedini bez problema gurali ovde kod mene u zatrpanom Mirijevu tako da sam prema njima formirao ozbiljan respekt. A i ovi novi nisu uopšte tako loše sređeni tako da... ;)
 
Nego,da se vratimo na temu a to je mostic i radnici na njemu.

Ajmo Zemunci,hocemo reportaze :gobb:
 

velika slika

evo da vidimo šta se radi na zemunskoj strani.velika slika


ovo mi liči na početak gradnje pristupne saobraćajnice ka zrenjaninskom putu.raskopane su čitave njive u tom pravcu.ako neko ima više informacija o ovome neka napiše.i ovu sam zamenio sa većom slikom.
 
Ђорђије, свака ти се дала! :gobb:
Дакле, Кинези се не зајебавају.
 


radovi na zemunskoj strani



ovo je poslednji od dva nezavršena temelja sa borčanske strane.čini mi se da nema više mesta za još jedan temelj.radnici rade punom parom i ako je nedelja.


ovde se vidi kako ispumpavaju vodu iz stuba u vodi


evo jedne velike.počeo mi je internet da oživljava.probaću koliko stignem da zamenim male slike sa većim.
 
Vrh