Šta je novo?

Severna Tangenta, Most Zemun - Borča

Slike su od 10.3. izjutra. Nikome ne preporucujem da ide biciklom ovuda dok nije siguran da je sve suvo... Znaci samo leti kad zaboravis da je kisa ikada padala. Umesto da to obavim za 20ak minuta mucio sam se 45 i jos sat vremena pranje bajsa... Al evo slika od Pancevackog puta krecem:

Prosli put sam pitao zasto je nasut ovaj deo ovako visoko pored pancevackog puta:

sam0581.jpg


I da li ce ovde ladno da ostave skretanje za ovu fabriku kad ona ima ulaz i sa druge i sa zadnje strane?

sam0582.jpg


Pogled ka nadvoznjaku preko pruge sa pancevackog puta:

sam0583.jpg


I pogled ka pancevackom putu:

sam0584.jpg


Korisnik Arsa.arsa mi je odgovorio da ce ovde biti podvoznjak, a pitanje nisam lepo postavio jer je bilo u vezi onog nasipa sa prve slike iz ovog posta:

sam0585.jpg


sam0586.jpg


Krecem ka mostu preko pruge:

sam0587.jpg


sam0588.jpg


sam0589.jpg


sam0590.jpg


sam0591.jpg


sam0592.jpg


sam0593.jpg


sam0594.jpg


sam0595.jpg


sam0596.jpg


Evo sa druge strane pruge su sklonili neku ogradu koja je tu bila pa sam mogao da dodjem skroz do nadvoznjaka:

sam0597.jpg


sam0598.jpg


sam0599.jpg


sam0600.jpg


sam0601.jpg


sam0602.jpg


Sad krecem ka ovom manjem prelazu preko kanala pa ima par slika ovog preko pruge iz daleka i onda ide manji prelaz:

sam0603.jpg


sam0604.jpg


sam0605.jpg


sam0606.jpg


sam0607.jpg


Evo ga kanal:

sam0608.jpg


sam0609.jpg


I prelaz preko kanala sa druge strane:

sam0610.jpg


sam0611.jpg



To bi bilo sve. I opet da ponovim posle ovakve traume. Nemojte bajsom po ovolikom blatu :D

P.S. Kad dodje lepo vreme evo vam put kojim sam se provozao. Leti je sigurno fina stazica.

1.png
 
Hvala na brzim odgovorima ali imam jos jedno pitanje, ali ovo je bas iz bajke... Da li i kad ce se graditi nastavak tog puta, preciznije most preko Huje. I da li ce lepo ispraviti ikada to skretanje kod jezera i napraviti put pravo do Panceva?
 
No coment ! Pa sta je taj izbetonirani deo ako nije zelena povrsina ! Joj boze gde mi zivimo ! A ko ce biti kriv ako se zbog tog skretanja izazove saobracajni udes !!! Ovo resenje sa slikom poslati obavezno nekoj saobracajnoj ispekciji !
 
Pozivam sve gradjane Borce da izbetoniraju jednu pristupnu cuprija za Pupinov most ! Ako nemaju dosta cementa, mogu i da naspu stari crep- zasto idu okolo ! Kad ispektoru nesmeta ona cuprija kod konjickog kluba., nece im ni smetati ni ova mala odma posle mosta !
 
Pa mediji mogu da se posluze zelena povrsina nije uvedena u papire pa zato tako pisu
 
Ako se nevaram ovo je odma izbetonirano 2 nedelje posle otvaranja mosta.
 
I ja kazem da sam je video negde odma kad se most otvorio ,svejedno treba da se prijavi.
 
Kod nas ne pomaže ništa osim fizičkih barijera. Rešetke, žice, beton, stubovi. Inače bi se i dalje pretrčavalo kod sajma, parkiralo gde nema stubića, prolazilo gde nema rampi.
 
Ako gradska uprava ne reaguje na ovo, uzeti hilti i razbucati mu taj beton.
 
Udariti debelo po dzepu ,pa ima nece padati napamet da to isto rade dva puta.
 
Je l zna neko šta je sa podizanjem ograničenja brzine na mostu i na (izgrađenom) delu severne tangente?
Vidim da je prosecna brzina na tom putu oko 100 km/h sa dosta njih koji idu i preko 120km/h.
 
I dalje stoji 50. Al u principu, celom duzinom nema gde da snimaju posto je bankina odmah pored desne trake, a ne smeju da stoje na traci i da snimaju, na sudu ti ne mogu nista.

Sent from LG G2
 
Ako im je to logicnije i isplativije od podizanja ogranicenja, onda potvrdjuju njihovu strucnost.

Sent from LG G2
 
Dana 17 - oga marta 2015. ukradene prve sadnice u sred bela dana kod zbega... auto, asov, celavi cika...
 
savagt":3rekxukl je napisao(la):
I dalje stoji 50. Al u principu, celom duzinom nema gde da snimaju posto je bankina odmah pored desne trake, a ne smeju da stoje na traci i da snimaju, na sudu ti ne mogu nista.

Sent from LG G2

Ne smeju ni da prave barikade na autoputu pa se to radi, kod Ćuprije preusmeravaju ceo saobracaj sa autoputa na parking pored kako bi zaustavljali nekolicinu koju su usnimili par kilometara ranije.
 
Vrh