Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

znači sve treba da se zavije u oblandu da veliki vođa ne bi to svatio kao kritiku na njegov račun....


što bi delija rekao, kako te nije sramota.
 
Pošto je Ugovorom predvidjeno da RS izgradi veze podzemne zeleznice do granica SA,takodje pominje se izmena Regulacionog plana ne bi bilo zgoreg da Karlo i udruženje ljubitelja železnice predlože i naprave skicu na kojim bi to lokacijama bilo najprihvatljivije da budu te buduće veze podzemne zeleznice sa SA. Uz obrazloženje da bi nadzemna varijanta u svakom slučaju bila jeftinija od podzemne, konstruktivnim predlozima se može sačuvati šinski sistem u SA. :)
 
Delija":31xnemvx je napisao(la):
Хвала. И трудим се да моји постови боду очи.

Treba da bodu oci ali ne na takav nacin. Nemi posmatrac na forumu cita postove ljudi iz struke, iznose neke argumente, i onda paf tvoj post "tekst tekst - partijska knjizica", nije vise zanimljivo jbg. I ne moze biti nikada da neko zbog partijske pripadnosti ni za sta nije upravu a dok se to nije znalo bio je jedan od cenjenijih forumasa.
Do sada si na tudje postove odgovarao strucnim argumentima, sada ti se (bar na ovoj temi) sve svodi na politicku pricu, sve vise licis na opoziciju :roll:

Bez ljutnje, ali ako zelite da neko nastavi da cita temu, da uvidja kritike i greske projekta pa da vas mozda i poslusa (kazem mozda), okanite se "ne moze to tako iz razloga sto je partijski clan" i "ne moze to tako jer to radi sns". ne ide to jbg, mlatite praznu slamu :violina:


@Relja, sto se mene tice mozes da odahnes, zelim i dalje da ostanem nemi posmatrac i citam vase postove, al budite konkretniji i manite se politike, ne lezi vam. (morao sam samo da ukazem da vas drugi koji nisu clanovi foruma a posecuju ga, nece shvatati ozbiljno ako nastavite u ovom smeru).
Lep pozdrav :) :vops:
 
Користан линк за многе "забринуте читаоце форума" и исте такве "цењеније форумаше":

http://lmgtfy.com/?q=urbana+sociologija

Кад овладате основним појмовима ваљда ћете престати и са банализовањем расправе и спуштањем исте на најниже могуће нивое на којима се осећате лагодно.
 


Ima li neki logičan razlog zašto ovaj 'balkon' nije napravljen duž cele promenade, a ne samo ispred restorana? Zar nije poenta biti blizu vode? :) Ili ovo još nije završeno?
 
DarkoRS":drnpygk2 je napisao(la):
...
@Relja, sto se mene tice mozes da odahnes, zelim i dalje da ostanem nemi posmatrac i citam vase postove, al budite konkretniji i manite se politike, ne lezi vam. (morao sam samo da ukazem da vas drugi koji nisu clanovi foruma a posecuju ga, nece shvatati ozbiljno ako nastavite u ovom smeru).
Lep pozdrav :) :vops:

Uh, dobro je, sad mogu da odahnem. :lol:
Uvek sam se pitao šta će da misle neregistrovani čitaoci foruma...
 
joncage":2tg7oww2 je napisao(la):

Ima li neki logičan razlog zašto ovaj 'balkon' nije napravljen duž cele promenade, a ne samo ispred restorana? Zar nije poenta biti blizu vode? :) Ili ovo još nije završeno?

Zato što je napravljen zbog restorana.
 
relja":sb0dwzlr je napisao(la):
Zato što je napravljen zbog restorana.

Ova promenada izgleda dosta jeftino i nedovršeno. Sad sam bio u Šangaju. Google image Shanghai Bund Promenade radi usporede... Kao nebo i zemlja.
 
relja":kfp2z6av je napisao(la):
Uh, dobro je, sad mogu da odahnem. :lol:
Uvek sam se pitao šta će da misle neregistrovani čitaoci foruma...

Pa posle takvih komentara nece misliti nista, smejace se vasim uzaludnim napadima na sns, kao sto ni sns verovatno uopste ne razmislja o tome sta pisete na njihov racun, cak sta vise kao da vam namerno kontriraju, i sta im mozete, nista, koliko vidim tamo se nesto i gradi dok vi ovde pucate u prazno sa bot ovo, bot ono. ;)

@Delija, vidi se da si ti nacitan covek cim znas gde se sta nalazi, ljubi majka sina svog :)
 
Posle 5. oktobra se pojavilo milion nekih dnevnih novina, tabloida, sve je radio jedan te isti krug ljudi, mi smo čak radili i emisiju o tome 2005. To traje i nikako da se novinari probude i kažu hej, pa ja nisam ničiji politički radnik, ni portparol već novinar koji informiše u interesu javnosti.

IMG_4519kolor1.jpeg

http://www.cenzolovka.rs/misljenja/bran ... -iza-mene/
 
DarkoRS":s85u92pe je napisao(la):
relja":s85u92pe je napisao(la):
Uh, dobro je, sad mogu da odahnem. :lol:
Uvek sam se pitao šta će da misle neregistrovani čitaoci foruma...

Pa posle takvih komentara nece misliti nista, smejace se vasim uzaludnim napadima na sns, kao sto ni sns verovatno uopste ne razmislja o tome sta pisete na njihov racun, cak sta vise kao da vam namerno kontriraju, i sta im mozete, nista, koliko vidim tamo se nesto i gradi dok vi ovde pucate u prazno sa bot ovo, bot ono. ;)
...

Aha, znači ti naše međusobne diskusije shvataš kao naše napade na SNS?
Pa još i "uzaludne"?

:lol:
 
Kad ona to kaze Ahahahahahhaah... Koliko neki ljudi nemaju stida...
 
relja":1hq0aloi je napisao(la):
Aha, znači ti naše međusobne diskusije shvataš kao naše napade na SNS?
Pa još i "uzaludne"?

Ne diskusije, komentare tipa "cuti tamo ti si sns bot", "ti si svoje rekao uzevsi partijsku knjizicu", "ne moze to tako zato sto si iz sns" itd :)
strucna diskusija, kao evo na primer zadnja u vezi zeleznice je sasvim ok, ali medjusobna prepucavanja i napadi na druge forumase po politickoj osnovi, ne :)

Da se ispravim...na sns clanove, mada i samim tim i na sns.
 
MilisaV":1wonfbpx je napisao(la):
znači sve treba da se zavije u oblandu da veliki vođa ne bi to svatio kao kritiku na njegov račun....

Па наравно, али то "увијање у обланду" нема везе са "великим вођом", него треба научити користити медије и комуницирати са људима. За то се завршавају факултети. То је ПР маркетинг и не може да га ради свако. Наравно да једно Удружење грађана не може имати врхунског ПР-а, али не видим разлог да се увреде на указане им пропусте. Па ми смо на истој страни, само у различитој "фирми".

Игром животних околности, већ се две године бавим ПР маркетингом где сам научио колико је важан сваки зарез у медијком наступу. То није "завијање у обланду". То је вештина која се учи.

"Најтеже је радити са људима". То је свима позната теза. О томе се овде ради. И са Вучићем треба знати комуницирати.

MilisaV":1wonfbpx je napisao(la):
što bi delija rekao, kako te nije sramota.

Није ме срамота. Нема чега да ме буде. Нарочито не кад ме пљују "поштени".


Delija":1wonfbpx je napisao(la):
Кад овладате основним појмовима ваљда ћете престати и са банализовањем расправе и спуштањем исте на најниже могуће нивое на којима се осећате лагодно.

Рече дечко који на друштвено-архитектонско-урбанистичком форуму комуницира са неистомишљеницима језиком трибине. :lool:
 
DarkoRS":3ncwwswf je napisao(la):
relja":3ncwwswf je napisao(la):
Aha, znači ti naše međusobne diskusije shvataš kao naše napade na SNS?
Pa još i "uzaludne"?

Ne diskusije, komentare tipa "cuti tamo ti si sns bot", "ti si svoje rekao uzevsi partijsku knjizicu", "ne moze to tako zato sto si iz sns" itd :)
strucna diskusija, kao evo na primer zadnja u vezi zeleznice je sasvim ok, ali medjusobna prepucavanja i napadi na druge forumase po politickoj osnovi, ne :)

Da se ispravim...na sns clanove, mada i samim tim i na sns.


E pa, hvala što si se registrovao da nam objasniš kako treba da komuniciramo na forumu.
Nismo znali...
 
relja":3th49djr je napisao(la):
DarkoRS":3th49djr je napisao(la):
relja":3th49djr je napisao(la):
E pa, hvala što si se registrovao da nam objasniš kako treba da komuniciramo na forumu.
Nismo znali...

kakvo plitko razmisljanje i shvatanje. Jedno je objasniti kako uopsteno komunicirati na forumu, a sasvim drugo skrenuti paznju da preterujete (mada ne znam zasto si se ti pronasao ili mozda izigravas delijinog advokata) napadima na clanove koji su u sns-u, pljujete ih corcima i omalovazavate...sta li cete postici time osim bespotrebnog raspravljanja na forumu, ne znam niti me zanima :)
al' decko vas ocigledno ubi u pojam, argumentovano ;)
@stf :kk:
 
DarkoRS":thsbcort je napisao(la):
relja":thsbcort je napisao(la):
DarkoRS":thsbcort je napisao(la):
relja":thsbcort je napisao(la):
E pa, hvala što si se registrovao da nam objasniš kako treba da komuniciramo na forumu.
Nismo znali...

kakvo plitko razmisljanje i shvatanje. Jedno je objasniti kako uopsteno komunicirati na forumu, a sasvim drugo skrenuti paznju da preterujete (mada ne znam zasto si se ti pronasao ili mozda izigravas delijinog advokata) napadima na clanove koji su u sns-u, pljujete ih corcima i omalovazavate...sta li cete postici time osim bespotrebnog raspravljanja na forumu, ne znam niti me zanima :)
al' decko vas ocigledno ubi u pojam, argumentovano ;)
@stf :kk:

I ti nas ubi u pojam, argumentovano :kafa:
 
Relja nemo da se bavis nadripisarstvom cuj delijin advokat :lol: :lol:
 
stf":1wydtm6v je napisao(la):
MilisaV":1wydtm6v je napisao(la):
znači sve treba da se zavije u oblandu da veliki vođa ne bi to svatio kao kritiku na njegov račun....

Па наравно, али то "увијање у обланду" нема везе са "великим вођом", него треба научити користити медије и комуницирати са људима. За то се завршавају факултети. То је ПР маркетинг и не може да га ради свако. Наравно да једно Удружење грађана не може имати врхунског ПР-а, али не видим разлог да се увреде на указане им пропусте. Па ми смо на истој страни, само у различитој "фирми".

Игром животних околности, већ се две године бавим ПР маркетингом где сам научио колико је важан сваки зарез у медијком наступу. То није "завијање у обланду". То је вештина која се учи.


Оно, чисто да не остане незабележено, ја сам тај факултет завршио, у медијском послу сам од новембра 1997. и макар по функцији тренутно при самом врху своје професије у Србији.

И могу да ти кажем: Карло пише готово савршена саопштења, јасна до сржи, и 95% пиарова у земљи то ради неупоредиво, неупоредиво лошије. Е, сад, ако кажеш да би реакција Курира, пропалог портала Б92 (чија је главна тема последњих недеља - анални секс), осталог медијског смећа и нашег премијера који никад у свом дискурсу не изврће чињенице нити се користи заменом теза, била другачија да су објављене баш оне реченице које си ти предложио, онда хајде да ти верујемо.
 
Igor":2rt8o2gi je napisao(la):
Kazem vam jedina sreca u celoj prici je sto trziste nece podrzati ovaj projekat u dimenzijama kako je on zamisljen. I ako Mali kaze da nije trgovac nekretninama sto je par puta ponovio vrlo dobro zna kakva je situacija na trzistu, uostalom i da ne zna kao sto kaze trebalo bi da nauci posto mi imamo kao neki udeo u celoj prici pa ne bi valjalo da budemo neobavesteni.

Retko citiram sebe ali Mali je dao odgovor u vesti na b92 "Imao sam klijente koje sam savetovao kako da poreski optimalno kupe nekretnine ili restrukturiraju posao. Time sam se bavio skoro dvadeset godina pre stupanja na funkciju"

Znaci ipak je bio ukljucen u trgovanje nekretninama :)
 
Vrh