Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Ko si ti da proglasavas ljude opasnim po drustvo?!

Jel ste svi kompletno poludeli da mislite da ste sudije i tuzioci u isto vreme... Proglasavate ljude botovima i podrzavaocima rezima, zasipate ih uvredama i bedno diskreditujete uvredama jer izgleda da drugacije ne umete...

Ja svaki izneti stav ovde mogu dobro da argumentujem, ali nema sa kim...
 
Igore, nemoj da dozvolies eskalaciju licnih prozivanja, da ne bi BB poceo da lici na farmu.
 
Delija":23favb5n je napisao(la):
Стф, имаш последње упозорење због политичког агитовања које вршиш овде. Наставиш ли тако онда ћу ја искористити сва средства за одбрану форума од таквог писања, а материјала фала богу има.
Ako ce iko braniti forum onda sam to ja u tom pogledu. Delija sve privatne probleme i saznanja koja imas u vezi bilo kog forumasa pa i stf-a mozes da resis iskljucivo licno ili putem privatne poruke. Bilo kakav post koji se dalje bude odnosio na njega licno sa vec vidjenom pricom ce biti obrisan kao i njegov odgovor tebi.

Inace malo sam procistio forum na poslednje dve tri strane.
 
gygy11":179lq9mx je napisao(la):
mekbejn":179lq9mx je napisao(la):
Da li je istina da sutrašnji protest nije prijavljen policiji? I ako da, zašto?
Ni meni nije jasno zasto skup nije prijavljen.
Dozvoljen je samo Vesićev skup podrške. Svi ostali su odbijeni i nedozvoljeni.
Kada smo već kod ovoga zna li se gde u 13 časova? Očekujem da kordon bude na početku Gavrila Principa i Karađorđeve.
 
Ljudi ja razumem da ste idealisti (vecina vas) bio sam jedan od vas...
Onda sam shvatio, rano ili kasno, da od kad postoji civilizacija, postoji i lopovluk i korupcija...

Pa nas divni Nikola Pasic je krao na vojnom brasnu i cizmama u sred svetskog rata, a njegov sin jurcao limuzinama medju izgladnelim i ranjenim... Eno ga ima trg i spomenik...

Hocu da kazem da se ne vredi potresati ceo zivot oko ovakvih slucajeva, vec da treba gledati da se izvuce najbolje sto moze...

Moj predlog je da vi budete informisani, kulturni i da se borite za istinu... A da tako posle i vaspitate decu... Jedino tako moze sve da se promeni...

Protesti od par hiljada ljudi nista ne pomazu... Nije pomoglo ni 500 000 ljudi 2008.

Po deseti put ponavljam, mi smo prosek nasih energija, i ovo je rezultat... Morate da prihvatite da je vecina vaseg naroda (ili sugradjana ako ste moderni) losa, nezainteresovana, nije dostigla taj civilizacijski nivo da se bavi urbanizmom i time gde ce da kaci spoljnu jedinicu klima uredjaja...

Meni je mnogo lakse od kad sam to prihvatio... :)
 
vladimir79":1u8qb305 je napisao(la):
gygy11":1u8qb305 je napisao(la):
mekbejn":1u8qb305 je napisao(la):
Da li je istina da sutrašnji protest nije prijavljen policiji? I ako da, zašto?
Ni meni nije jasno zasto skup nije prijavljen.
Dozvoljen je samo Vesićev skup podrške. Svi ostali su odbijeni i nedozvoljeni.
Kada smo već kod ovoga zna li se gde u 13 časova? Očekujem da kordon bude na početku Gavrila Principa i Karađorđeve.
E da ,sutra ocekujte kordone, ali samo bez panike I bez bespotrebnih provokacija.Panduri nemaju nikakvog razloga da se bespotrebno isticu I njima je pun ku.ac ovih.Sto se tice komunjalne policije ,mislim da ih sutra nece ni biti.Zvizdaljke u ruke,zute patke,cegrtaljke I naoruzajte se strpljenjem I bukom. :sesir:
 
fotografija5879.jpg

fotografija5880.jpg

fotografija5881.jpg

fotografija5882.jpg

fotografija5883.jpg

fotografija5884.jpg

fotografija5885.jpg

fotografija5886.jpg

fotografija5888.jpg

fotografija5889.jpg

fotografija5896.jpg

fotografija5897.jpg

fotografija5898.jpg

fotografija5899.jpg

fotografija5900.jpg

fotografija5901.jpg

fotografija5902.jpg

fotografija5903.jpg

fotografija5904.jpg

fotografija5905.jpg

fotografija5906.jpg

fotografija5907.jpg

fotografija5908.jpg

fotografija5909.jpg

fotografija5910.jpg

fotografija5912.jpg

fotografija5913.jpg
 
Dobro je ispala promenada

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Aуу, ограда, значи нема више спуштања до саме реке?
 
Dobili su I poseban Parking Servis.Definitivno ce biti drzava u drzavi.Naplacuju sami parking,zatvarace ulice kako im se cefne u buducnosti.Ovo preti da postane zabranjeni grad, a sve zbog loseg ugovora.Ovde prakticno nece biti javnih povrsina, sve ce biti privatno ,I ulice I bulevari I parking mesta ,sve.
 
Koliko ja vidim ovo je logo parking servisa bg i njihova tabla
 
Primecujete li jednu implicitnu duhovitost novog dizajna obale? Citav "krovni" koncept svega ovoga bi trebao da bude sadrzan u paroli "Silazak Beograda na reke". Medjutim sada su Beogradjani cak fizicki spreceni da dodju u iole blizi kontakt sa vodom, sto nikada do sada nije bio slucaj, na bilo kojoj Beogradskoj obali sem na delu pristanista gde je to nuzno. Izmedju ljudi i vode je postavljena metalna ograda, a tamo gde je nema je horizontalna betonska platforma koja se naglo zavrsava viseci u vazduhu. Tako da je na rampe i staru obaloutvrdu sada potpuno nemoguce doci. Za malu nijansu blize reci se moze prici samo novim stepenicama, ali su one sada nerazdvojni deo komercijalne ponude ili u nekoj drugoj funkciji privatnog korisnika obalskog prostora: Savanove, za njene kafanske stolove, ili pristana za brodove u nastavku putanje koja dolazi iz Geozavoda.

Dobrodosli u Buduci Beograd. Privatizacija i privatna eksploatacija svega. OVO je samo srce i srz novog urbanistickog koncepta koji nas ceka sirom Beograda ako vi nesto povodom toga ne preduzmete. Pocevsi od sutra, pa nadalje.
 
direktor":lp6qdejr je napisao(la):
Koliko ja vidim ovo je logo parking servisa bg i njihova tabla
Pa kakav je ovo broj 8117,8110 I jos ne znam kakav logo. U Beogradu imamo samo3 grupe 9111,9112,9113, nema nista sa 8.
 
На рендерима озелењена обалоутврда, а у реалности ограда. Изгубљен је и последњи део где се може нормално сићи до саме Саве.

Само ме интересује како ће она ограда на нижем избетонираном делу код стуба трамвајског моста, као и саме "баштице" на води издржати више водостаје?

А што је најгрђе, стара обалоутврда се распада.

На ових 300 метара су начичкали гомилу садржаја, плашим се да ће бити претесно.
 
vladimir79":3p4cbyzj je napisao(la):
gygy11":3p4cbyzj je napisao(la):
mekbejn":3p4cbyzj je napisao(la):
Da li je istina da sutrašnji protest nije prijavljen policiji? I ako da, zašto?
Ni meni nije jasno zasto skup nije prijavljen.
Dozvoljen je samo Vesićev skup podrške. Svi ostali su odbijeni i nedozvoljeni.
Kada smo već kod ovoga zna li se gde u 13 časova? Očekujem da kordon bude na početku Gavrila Principa i Karađorđeve.
Da li je pokušana prijava pa odbijena ili nije ni pokušana?
 
Stvarno je lepo ispalo,. Da li ce se nastaviti sa uredjenjem obaloutvrde uzvodno prema sajmu? U tom delu se deo uz reku mora nasipati.

Po meni ova ograda ne izgleda lose, vise me brine poznavajuci kulturu nasih ljudi, kako ce se skupljati pikavci i razni otpad koji ce zavrsavati preko te iste ograde?
 
Рок за завршетак изградње 1.3.2018. Тачно за редовне парламентарне избор.
 
gygy11":3r639mbg je napisao(la):
Dobili su I poseban Parking Servis.Definitivno ce biti drzava u drzavi.Naplacuju sami parking,zatvarace ulice kako im se cefne u buducnosti.Ovo preti da postane zabranjeni grad, a sve zbog loseg ugovora.Ovde prakticno nece biti javnih povrsina, sve ce biti privatno ,I ulice I bulevari I parking mesta ,sve.

Ne zabranjeni grad nego UREDJENI dio grada gde nece biti divljastva tipa "parkiraj gde hoces", divlje nadogradnje i ostalog..
Vidim da se ovde mnogima ne svidja taj urdjeniji i lepsi Beograd..
 
Zuma":36bu2liv je napisao(la):
Primecujete li jednu implicitnu duhovitost novog dizajna obale? Citav "krovni" koncept svega ovoga bi trebao da bude sadrzan u paroli "Silazak Beograda na reke". Medjutim sada su Beogradjani cak fizicki spreceni da dodju u iole blizi kontakt sa vodom, sto nikada do sada nije bio slucaj, na bilo kojoj Beogradskoj obali sem na delu pristanista gde je to nuzno. Izmedju ljudi i vode je postavljena metalna ograda, a tamo gde je nema je horizontalna betonska platforma koja se naglo zavrsava viseci u vazduhu. Tako da je na rampe i staru obaloutvrdu sada potpuno nemoguce doci. Za malu nijansu blize reci se moze prici samo novim stepenicama, ali su one sada nerazdvojni deo komercijalne ponude ili u nekoj drugoj funkciji privatnog korisnika obalskog prostora: Savanove, za njene kafanske stolove, ili pristana za brodove u nastavku putanje koja dolazi iz Geozavoda.

Dobrodosli u Buduci Beograd. Privatizacija i privatna eksploatacija svega. OVO je samo srce i srz novog urbanistickog koncepta koji nas ceka sirom Beograda ako vi nesto povodom toga ne preduzmete. Pocevsi od sutra, pa nadalje.

Ajde molim te pogledaj opbaloutvrde u velikim metropolama pa onda komentarisi...ovo je van svake pameti kakvu propagandu siris....
Ogromnoj vecini se ovo svidja pa tako i meni..
 
PRELEPO IZGLEDA.....WOW....Konacno nest svetski nice u Beogradu
 
Vrh