Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

stf":1338jkl7 je napisao(la):
Delija":1338jkl7 je napisao(la):
毋不敬,儼若思,安定辭":1338jkl7 je napisao(la):
Igor":1338jkl7 je napisao(la):
Vucko":1338jkl7 je napisao(la):
До мене је дошла информација да је политичка стратегија иницијативе "Не давимо Београд" да се на предстојећим изборима подигне што више "белих листића" и да се гласа "против СНС". Поента? Да ли ће таква стратегија довести до ичега? Па зар није таква стратегија ( "против ДС" ) на предходним изборима довела СНС на власт? АКо бели листићи нису задовољни СНС-ом, зашто користе изборну стратегију управо ону којом је СНС дошао на власт? Логике без. На крају, за кога би гласали? Алтернатива? Мики маус? Једина алтернатива је ДСС, али нешто сам мишљења да то није прихватљива опција за беле листиће? ДС? Они који су својом политиком довели СНС на власт?
quote]

Majke mi druze,ja ne znam da li si ili nisi zaista clan SNSa kao sto se ovde tvrdi,to je na kraju tvoja licna stvar,ali ovim sto si napisao ti si svima nama rekao prostim jezikom da je SNS bolji I od DSSa I od DSa! Jer po tebi, iz meni nelogicnih razloga u danasnjem trenutku, nikako se ne sme glasati ni za DS ni za DSS ,sto kao direktnu posledicu ce imati ostanak ove totalne katastrofe SNSa na vlasti.Jel nas zaje*******avas ili ti zaista ovako mislis? Ako zaista ovako mislis, pa ti si najbelji od svih belih listica , a koje da paradox bude veci, ti ovde najvise pljujes!
Meni takodje neke stvari nisu do kraja jasne.Da li se ovde zna da je professor Dragoslav Sumarac kandidat DSa za eventualnog buduceg ministra gradjevine I urbanizma? Taj covek je nas najbolji minister gradjevine u poslednjih 25 godina,izmedjuostalog jer je doneo najbolji zakon o planiranju I izgradnji 2002.godine u kojem je bio najbolji I najpravedniji zakon o legalizaciji koji je donet u ovoj zemlji. Druga je stvar sto je jos jedan kr**** Iz sadasnje vlasti, a to je Velimir Ilic , cim je dosao na mesto ministra gradjevine 2004.godine ,osakatio I zakon I njegovu primenu.
E sad , jel bolje da je minister prof Sumarac ili ova strumpfeta Zorana Mihajlovic za koju apsolutno znamo da je mozda nekada prosla pored gradjevinskog fakulteta , I tu bi se njeno znanje o gradjevini I zaustavilo. Jel bolje da minister zdravlja bude doctor Milisavljevic ili Zoran Loncar zvani "doctor smrt" odnosno doctor zemunskog klana?
Jel bolje da minister pravde bude professor Grubac ili onaj iskompleksirani zutokljunac iz Nove Varosi Selakovic.Pogledajte kakve odluke nam donosi Ustavni Sud u atmosferi koju stvara ovo zlo SNS.
I tako dalje I tako dalje, ono sto smo sigurni, bar ce ministri biti ljudi sa legalnim diplomama drzavnog fakulteta , a ne ove opskurne protuve plagijatori I sverceri kafe I ko zna cega.Danas nam je minister policije covek plagirane diplome,a minister vojske bivsi svercer kafe I meni se ovde prosipa teorija kako nema bolje od toga.Zbog toga ce SNS I ZOran Loncar I Selakovic I Nesa SLina I Zorana Mihajlovic I Velimir Ilic I svercer kafe Gasic I Aleksandar Vucic , vladati u nedogled I u vrlo kratkom roku unistiti sve ono sto je pzitivno uradjeno posle 2000. godine., a toga je bilo , priznali ovde neki to ili ne , jako mnogo. Bilo je I losih stvari, naravno, ali mnogo vise pozitivnih nego negativnih, za razliku od prethodne 3,5 godine.To je valjda notorna stvar oko koje ne bi trebalo da se mnogo raspravljamo.
 
stf":3v9uae1v je napisao(la):
2. Бели листићи. Када кажем да је на њима највећа одговорност за стање у друштву, да ли сам нешто слагао? Читав низ избора излазност је око 45%. То значи да бели листићи чине око 55% гласачког тела, илити просту већину. Они су дозволили да им 45% одлучује о судбини, и онда се жале. Од тих 45%, од гласова половине се саставља власт. Значи да о судбини државе одлучује 20% гласача.

Бели листићи су се годинама глупирали, цртали чича глише на листићима и сад се нечиме "шокирају". Протестују за своје нечињење. Глумили су београдске шмекере годинама а држава је мало по мало черупана и ником ништа. И онда се пробуде кад се нешто деси тек у "кругу двојке". Врло лепо. Врло одговорно. Баш онако - грађански. Зрело. Патриотски.
Matematika ti nije jača strana.
Poenta tzv. belih listića je bila da se DS i Tadić zasluženo kazne za loš rad i kolaboraciju sa SPS-om.
Da li je to postignuto? Da

Sa druge strane, trebalo je da pokaže zamenjivost svake garniture na vlasti. I to je takođe postignuto (dok ludak nije metastrazirao)

Neke je Vučko kupio svojom umivenom proevropskom retorikom, nekima su možda i strane gazde tako naredile, ali velika većina pristalica te ideje je bila apsolutno protiv SNS-a. Loše posledice vidimo danas. Ali krivicu treba tražiti drugde.
Jednostavno se ljudima smučilo da glasaju za manje zlo. I dobili smo veće :)
 
ftj":1giadhv8 je napisao(la):
Sigurno se visoko kotiras na okupljanju botova, verujem da si dogurao do bifteka svaka cast. Bole te k***** snasao si se. Mogu da ti kenjaju ovi hejteri al zato ti svaki dan biftek bajo moj pa nek crknu sa svojim pastetama.

Причу о седнвичима су иначе проширили ДС ботови, а масе су се залепиле ко гузица на усрану клозетску даску. :wink:

spatiotecte":1giadhv8 je napisao(la):
Totalno je glupo i nefer prema Stf-u da ga nazivate botom zbog toga sto je clan SNS-a jer njegovi postovi nikad nisu sadrzali takav vid trolovanja.
spatiotecte":1giadhv8 je napisao(la):
Pa stf-a i prozivaju na osnovi partijske linije, da se nije proculo da je u SNS-u niko ga ne bi ni napdao.

Један од ретких неострашћених мозгова овде. Управо то. Нико ме није овде нападао све док Делија није открио широј маси да сам члан странке? Како то да нико никад није приметио из мојих писања припадност партији? Па зато што нисам бот.

Од тада, ем ми се ставови овде етикетирају како ко добије ерекцију због недостатка секса, ем странка нема корист од мене јер не ботујем.

mekbejn":1giadhv8 je napisao(la):
Matematika ti nije jača strana.
Poenta tzv. belih listića je bila da se DS i Tadić zasluženo kazne za loš rad i kolaboraciju sa SPS-om.
Da li je to postignuto? Da
Не. Јер бели листићи постоје у истој количини много пре 2012. када је ДС пао. Па и на тим, и на предходним, и на предходним изборима однос белих листића и гласача био је јако сличан.

Свака странка има своје хомогене гласаче који ће гласати а њих ма шта да се деси. На власт долази она странка која прузме "лабилне прелетаче". Бели листићи су бели листићи. А по неким политичким анализама које сам читао, они су стратешки планирани продукст самих странака, јер је ного лакше кампању усмерити на 20% гласача, него на 40%, или 60%.

У суштини, бели листићи су изманипулисани и искориштени од стране партија на далеко подмуклији начин него гласачи истих.
 
Нема шта, успешно си пребацио причу са уговора и наводног београда на твој терен политиканског брлога. Свака част вучићу.
spatiotecte":1facpt6a je napisao(la):
Pa stf-a i prozivaju na osnovi partijske linije, da se nije proculo da je u SNS-u niko ga ne bi ni napdao.
Ја му реплицирам на основу ових грозота које пише овде, као што и теби реплицирам на ово што пишеш о добром послу предвиђеном овим уговором.

Ако је по теби то добар посао онда важи и за тебе она моја пословна понуда о преузимању твог стана/куће, кредита које ћеш ти да враћаш са каматом и заједничког предузећа у ком ја узимам 2/3 на основу тога што сам тако у могућности. 8)
 
gygy11":2yadawbv je napisao(la):
stf":2yadawbv je napisao(la):
Delija":2yadawbv je napisao(la):
毋不敬,儼若思,安定辭":2yadawbv je napisao(la):
Igor":2yadawbv je napisao(la):
Vucko":2yadawbv je napisao(la):

Meni takodje neke stvari nisu do kraja jasne.Da li se ovde zna da je professor Dragoslav Sumarac kandidat DSa za eventualnog buduceg ministra gradjevine I urbanizma? Taj covek je nas najbolji minister gradjevine u poslednjih 25 godina,izmedjuostalog jer je doneo najbolji zakon o planiranju I izgradnji 2002.godine u kojem je bio najbolji I najpravedniji zakon o legalizaciji koji je donet u ovoj zemlji. Druga je stvar sto je jos jedan kr**** Iz sadasnje vlasti, a to je Velimir Ilic , cim je dosao na mesto ministra gradjevine 2004.godine ,osakatio I zakon I njegovu primenu.
E sad , jel bolje da je minister prof Sumarac ili ova strumpfeta Zorana Mihajlovic za koju apsolutno znamo da je mozda nekada prosla pored gradjevinskog fakulteta , I tu bi se njeno znanje o gradjevini I zaustavilo. Jel bolje da minister zdravlja bude doctor Milisavljevic ili Zoran Loncar zvani "doctor smrt" odnosno doctor zemunskog klana?
Jel bolje da minister pravde bude professor Grubac ili onaj iskompleksirani zutokljunac iz Nove Varosi Selakovic.Pogledajte kakve odluke nam donosi Ustavni Sud u atmosferi koju stvara ovo zlo SNS.
I tako dalje I tako dalje, ono sto smo sigurni, bar ce ministri biti ljudi sa legalnim diplomama drzavnog fakulteta , a ne ove opskurne protuve plagijatori I sverceri kafe I ko zna cega.Danas nam je minister policije covek plagirane diplome,a minister vojske bivsi svercer kafe I meni se ovde prosipa teorija kako nema bolje od toga.Zbog toga ce SNS I ZOran Loncar I Selakovic I Nesa SLina I Zorana Mihajlovic I Velimir Ilic I svercer kafe Gasic I Aleksandar Vucic , vladati u nedogled I u vrlo kratkom roku unistiti sve ono sto je pzitivno uradjeno posle 2000. godine., a toga je bilo , priznali ovde neki to ili ne , jako mnogo. Bilo je I losih stvari, naravno, ali mnogo vise pozitivnih nego negativnih, za razliku od prethodne 3,5 godine.To je valjda notorna stvar oko koje ne bi trebalo da se mnogo raspravljamo.
Gigi bato, sumnjao sam da si suprotni tabor.
A sada si i dokazao. Iskreno sam se nadao da si pravi opozicionar, a ti si samo jedan u moru zutih.

Kakve veze imaju odluke ustavnog suda sa ministrom.

Za ovo boldovano nemam reci. Ne vidim ni jedan aspekt zivota u kojem zivimo losije nego li ranije (lapsus)
Pa bajo NIS su prodali ispod cene, i ako vidim daje prodaja bila najbolje resenje ali baciti milijardu i po zbog cega? Da ne pominjem Agrobanku i sad vec koliko afera.
O Milosavljevicu necu reci da trosim.

To sto se medijska tisina sporvodila na suptilnije naci, drzanjem svih medija od strane DJilasa ne znaci da ako je Vucicev sistem vulgarniji da je tad bilo medijskih sloboda.

Ista govna, sa identicnim sistemom vladanja.
Ono sto ostane posle njih bice vrednovano, pa kolko god da marisali. I to je ono na sta mogu da trosim reci.

EDIT: Vracam se na ugovor,opet tolka se prasina digla ni oko cega. Ne znamo koja je prestacija a tolke strane ispisane ni o cemu.
Ajmo ugovor da analiziramo.
 
To da su beli listici krivi za propast moze da zakljuci samo mozak koji rezonuje da je prihvatljivo uclaniti se u politicku stranku iz interesa a potom se ne povuci u misju rupu i priznati da si g***o od coveka vec ubediti sebe da je u stvari doneo ispravnu odluku i kako su u stvari neki beli listici krivi.

Dakle sasvim je ok kad je neko clan partije iz interesa, al bar da u tom slucaju ne laze sebe vec prizna sam sebi, jeste g***o sam, al barem imam koristi od toga i trudicu se da ne nabijam ljudima na nos to sto sam moralni gmizavac. Ovako cak nisi ni toliko covek da priznas da si g***o vec racionalizujes i opravdavas svoje postupke i krivicu za propast svaljujes na neke koji eto nisu hteli da se opredele ni za ds ni za sns.
 
stf":1u0fqla6 je napisao(la):
1. ДС има пуно политичко право да критикује и протестује. Нема морално, јер су унаказили овај град, али политичко имају. Треба ипак имати у виду да СНС није освојио власт, него ју је ДС својом политиком изгубио. Или још простије, ДС је довео на власт СНС. Опозиција никада не осваја власт, већ је власт губи. Увек било, увек биће.

Mislim da ovakva retorika i ocenjivanje necijeg rada nije korektna, jer ovde ipak preovladjuju ljudi koji umeju da saberu jedan i jedan, da ne kazem ljudi koji umeju da koriste pokretne stepenice, pa samim tim vrlo lako mogu da procene i stranacku propagandu.

Potpuno se ogradjujuci od bilo koje politicke stranke, smatram da se DS izmedju ostalog moze optuziti za tajkunizaciju Srbije ili za otimacinu i kradju onoga sto nije oteto devedesetih, ali za "unakazivanje" grada (u urbanistickom smislu ako si na to mislio) i ne bas. Mozda su odgovorni za moralno "unakazivanje" beogradjana, kroz nebrojne fancy lokale i splavove u vlasnistvu gore navedenih tajkuna, ali i to je dikutabilno obzirom da su splavovi i splavarke postali popularni jos onda kada su se kozne jakne uvlacile u trenerke.

Svi mi vrlo dobor znamo da je Beograd nepopravljivo unakazen od devedesetih na ovamo, kada je bez ikakvog plana izgradjeno beskrajno puno nelegalnih kuca na citavom obodu grada, nelegalnih nadogradnji, nelegalnih zgrada itd. Unakazen je kiosk urbanizmom, uzurpiranjem obala, izgradnjom vikendica na istim (na kojim uzgred receno i onaj za ciju se stranku zalazes poseduje dve kuce). Unakazen je odsustvom odrzavanja infrastrukture, javnog prevoza i tako dalje...

Svi mi takodje znamo koje stranke su tada vladale, pa samim tim znamo i da neko ko pripada SNSu - nasledniku tih stranki nema nikakvo moralno pravo bilo kome da prebacuje bilo sta u bezi "unakazivanja" grada.
 
stf":2b1acijc je napisao(la):
ftj":2b1acijc je napisao(la):
Sigurno se visoko kotiras na okupljanju botova, verujem da si dogurao do bifteka svaka cast. Bole te k***** snasao si se. Mogu da ti kenjaju ovi hejteri al zato ti svaki dan biftek bajo moj pa nek crknu sa svojim pastetama.

Причу о седнвичима су иначе проширили ДС ботови, а масе су се залепиле ко гузица на усрану клозетску даску. :wink:

spatiotecte":2b1acijc je napisao(la):
Totalno je glupo i nefer prema Stf-u da ga nazivate botom zbog toga sto je clan SNS-a jer njegovi postovi nikad nisu sadrzali takav vid trolovanja.
spatiotecte":2b1acijc je napisao(la):
Pa stf-a i prozivaju na osnovi partijske linije, da se nije proculo da je u SNS-u niko ga ne bi ni napdao.

Један од ретких неострашћених мозгова овде. Управо то. Нико ме није овде нападао све док Делија није открио широј маси да сам члан странке? Како то да нико никад није приметио из мојих писања припадност партији? Па зато што нисам бот.

Од тада, ем ми се ставови овде етикетирају како ко добије ерекцију због недостатка секса, ем странка нема корист од мене јер не ботујем.

mekbejn":2b1acijc je napisao(la):
Matematika ti nije jača strana.
Poenta tzv. belih listića je bila da se DS i Tadić zasluženo kazne za loš rad i kolaboraciju sa SPS-om.
Da li je to postignuto? Da
Не. Јер бели листићи постоје у истој количини много пре 2012. када је ДС пао. Па и на тим, и на предходним, и на предходним изборима однос белих листића и гласача био је јако сличан.

Свака странка има своје хомогене гласаче који ће гласати а њих ма шта да се деси. На власт долази она странка која прузме "лабилне прелетаче". Бели листићи су бели листићи. А по неким политичким анализама које сам читао, они су стратешки планирани продукст самих странака, јер је ного лакше кампању усмерити на 20% гласача, него на 40%, или 60%.

У суштини, бели листићи су изманипулисани и искориштени од стране партија на далеко подмуклији начин него гласачи истих.


Cekaj brate, jel sam ja dobro razumeo ili je ovo opet neka ironija, ali kad se vec poteglo to pitanje, reci mi , jesi li ti stvarno clan SNS?
 
lepi":2d552ga0 je napisao(la):
gygy11":2d552ga0 je napisao(la):
stf":2d552ga0 je napisao(la):
Delija":2d552ga0 je napisao(la):
毋不敬,儼若思,安定辭":2d552ga0 je napisao(la):
Igor":2d552ga0 je napisao(la):
Vucko":2d552ga0 je napisao(la):

Meni takodje neke stvari nisu do kraja jasne.Da li se ovde zna da je professor Dragoslav Sumarac kandidat DSa za eventualnog buduceg ministra gradjevine I urbanizma? Taj covek je nas najbolji minister gradjevine u poslednjih 25 godina,izmedjuostalog jer je doneo najbolji zakon o planiranju I izgradnji 2002.godine u kojem je bio najbolji I najpravedniji zakon o legalizaciji koji je donet u ovoj zemlji. Druga je stvar sto je jos jedan kr**** Iz sadasnje vlasti, a to je Velimir Ilic , cim je dosao na mesto ministra gradjevine 2004.godine ,osakatio I zakon I njegovu primenu.
E sad , jel bolje da je minister prof Sumarac ili ova strumpfeta Zorana Mihajlovic za koju apsolutno znamo da je mozda nekada prosla pored gradjevinskog fakulteta , I tu bi se njeno znanje o gradjevini I zaustavilo. Jel bolje da minister zdravlja bude doctor Milisavljevic ili Zoran Loncar zvani "doctor smrt" odnosno doctor zemunskog klana?
Jel bolje da minister pravde bude professor Grubac ili onaj iskompleksirani zutokljunac iz Nove Varosi Selakovic.I tako dalje I tako dalje, ono sto smo sigurni, bar ce ministri biti ljudi sa legalnim diplomama drzavnog fakulteta , a ne ove opskurne protuve plagijatori I sverceri kafe I ko zna cega.Danas nam je minister policije covek plagirane diplome,a minister vojske bivsi svercer kafe I meni se ovde prosipa teorija kako nema bolje od toga.Zbog toga ce SNS I ZOran Loncar I Selakovic I Nesa SLina I Zorana Mihajlovic I Velimir Ilic I svercer kafe Gasic I Aleksandar Vucic , vladati u nedogled I u vrlo kratkom roku unistiti sve ono sto je pzitivno uradjeno posle 2000. godine., a toga je bilo , priznali ovde neki to ili ne , jako mnogo. Bilo je I losih stvari, naravno, ali mnogo vise pozitivnih nego negativnih, za razliku od prethodne 3,5 godine.To je valjda notorna stvar oko koje ne bi trebalo da se mnogo raspravljamo.
Gigi bato, sumnjao sam da si suprotni tabor.
A sada si i dokazao. Iskreno sam se nadao da si pravi opozicionar, a ti si samo jedan u moru zutih.

Kakve veze imaju odluke ustavnog suda sa ministrom.

Za ovo boldovano nemam reci. Ne vidim ni jedan aspekt zivota u kojem zivimo losije nego li ranije (lapsus)
Pa bajo NIS su prodali ispod cene, i ako vidim daje prodaja bila najbolje resenje ali baciti milijardu i po zbog cega? Da ne pominjem Agrobanku i sad vec koliko afera.
O Milosavljevicu necu reci da trosim.

To sto se medijska tisina sporvodila na suptilnije naci, drzanjem svih medija od strane DJilasa ne znaci da ako je Vucicev sistem vulgarniji da je tad bilo medijskih sloboda.

Ista govna, sa identicnim sistemom vladanja.
Ono sto ostane posle njih bice vrednovano, pa kolko god da marisali. I to je ono na sta mogu da trosim reci.

EDIT: Vracam se na ugovor,opet tolka se prasina digla ni oko cega. Ne znamo koja je prestacija a tolke strane ispisane ni o cemu.
Ajmo ugovor da analiziramo.

Naravno da sam suprotan tabor od SNSa, pa ja to smatram da je to danas stvar licne higijene,bato!
Ne znas da citas,nisam rekao da odluke Ustavnog Suda imaju veze sa ministrom , vec citiram "Pogledajte kakve odluke nam donosi Ustavni Sud u atmosferi koju stvara ovo zlo SNS." Razumes, atmosfera straha po licnu egzistenciju,pa mozda cak I neceg viseg,ljudi donose odluke kao sto je jucerasnja o ustavnosti smanjenja stecenog prava kao sto su penzije.Ako ti nesto nije jasno, a ti pitaj, ali citaj postove koje komentarises.
Sto se tice izjednacavanja danasnje medijske tisane sa prthodnom, pa to je smesno ,pitaj Olju Beckovic ako mi ne verujes.
Pa ja se apsolutno I vodim ovim sto kazes , sta ce da ostane posle svakog,pa analiziraj sta ce da ostane posle ovih a sta nekih drugih I videces da si u zescem "protiv DSa po svaku razumnu cenu" tripu. Pa Kostunicina Vlada , protiv koje ja imam sve na svetu protiv, pa je I ta raspala Vlada bolja od ove posasti koja trenutno vlada.

I da zakljucim, I to ne vazi samo za tebe vec za sve tebi slicne kojih ima I ovde I na nekim drugim forumima, vi ste ljudi koji su 2012.bili mislili kako je DS nesto najgore sto je moglo Srbiju da strefi, I to ste mislili iz raznoraznih razloga, bilo je tu I apsolutno opravdane kritike, bude tu I subjektivnih razloga jer se negde nije proslo profesionalno,pa se bilo ljuto, bilo je nekad slucajeva ,I to znam, coveku se zamerio covek koji je I clan DSa , a ovaj zbog toga zamrzeo ceo DS. Ima DS I taj "problem" jer je previse "urbana" stranka, a zna se da Srbija bas ne mirise te gradske ficfirice, mnogo vise Srbija voli "gedze" Seselja I Tomu, I sl, a ti joj na kraju najvise dodju glave. Na kraju se ispostavlja da je Srbija jedino za vreme DSa povratila deo svoje teritorije u svoju nadleznost , a DS proglasavana za izdajnike, a sve vreme vladanja tzv "patrijota" Srbija gubila teritorije u poslednjih 25 godina, pa tako I u poslednje 3.
Suma sumarum, mnogo si bre ostrascen prema DSu pa zbog toga cak I pogresno citas postove , valjda ti se oci zakrvave , stali, pa ti se zamuti pamet, a to ne valja. Ta zamucenost nas je I dovela do ovoga sto imamo danas I sto je pomenuo , ne secam se vec ko, sto je rekao,
Niste hteli da glasate za manje zlo , pa ste dobili mnogo vece.
je*******i ga, vidim da cemo I dalje tako da prolazimo I niko nam zbog toga vise nece biti kriv ,pa cak ni Boris Tadic a narocito ne ni DS ni DSS,vec samo mi I nasa politicka infantilnost I kratkovidost , a Aca Vucic ce sa svojom politickom zreloscu da se smeje I trlja, odnosno preklapa, ruke.
 
^^
E moj Gigi. Duso prodana, stvarno si me razocarao. A sve vreme ubedjujes da si samo posteni kriticar projekta. :x

Nevezano za razocarenje, lako se zaboravljaju medijska lincovanja po zutim stampama DS-a.
Kad se uvati tog sudstva, pa oterali su sve sudije nezakonito. Stavljali podobne ljude ti u koje se kunes u svim sudovima.
U toboz tu reformu sudstva pompezno najavljivanu.

Niko ne moze da me ubedi da se losije zivi u bilo kom aspektu nego li za vreme zutih.

To sto sam realista, i shvatam da svi moraju da podmire svoje duboke dzepove,i to prihvatam jer je borba protiv toga donkihotovska.
Moj do mojega bio napredan ili demokrata.

Kad lopov lopovu kaze da je lopov :shock:
 
lepi":2mki0cmb je napisao(la):
^^
E moj Gigi. Duso prodana, stvarno si me razocarao. A sve vreme ubedjujes da si samo posteni kriticar projekta. :x

Nevezano za razocarenje, lako se zaboravljaju medijska lincovanja po zutim stampama DS-a.
Kad se uvati tog sudstva, pa oterali su sve sudije nezakonito. Stavljali podobne ljude ti u koje se kunes u svim sudovima.
U toboz tu reformu sudstva pompezno najavljivanu.

Niko ne moze da me ubedi da se losije zivi u bilo kom aspektu nego li za vreme zutih.

To sto sam realista, i shvatam da svi moraju da podmire svoje duboke dzepove,i to prihvatam jer je borba protiv toga donkihotovska.
Moj do mojega bio napredan ili demokrata.

Kad lopov lopovu kaze da je lopov :shock:
Besmislena je rasprava , jer vec pocinjes da pises besmislice tipa, kako se ne zivi losije danas nego pre 3 godine.Pa to je danas cak aksiom, za ozbiljne ljude. A ti ako ti je dobro, onda nista.
 
112241091020573321690380.jpg

120112238909777609798004.jpg
 
stf: Глава ми је сасвим 'охлађена', и утисак да ви поседујете нула кредибилитета по питању било чега што се односи на ову владу, остаје. Ви и дружина новопридружених чланова који су се наједном, после неколико страница ничега осим критика на рачун овог најновијег вида пљачке земље и народа, појавили да бране пљачкаше и пројекат, нећете заварати никога.
 
Све и да имам чланску карту СНС, а немам, опет ми је савест чистија од "белих листића".
 
Ja stf-a nisam nazvao botom ali sam imao primedbu na konstataciju tj po mom misljenju obeshrabrivanje ljudi na bilo kakav vid akcije tj reakcije na neka desavanja.
 
nisam beli listic i ne oglasavam se kao uvredjena mlada, pa bih molio objasnjenje, kako neko ko odbija da sedne u auto kojim ce upravljati notorni pijanac moze biti krivlji za izazvanu saobracajnu nesrecu od pripitih pajtosa koji sa zadnjeg sedista tog vozila loze pijanog miska da nagari do daske?
 
stf":10mfv8zq je napisao(la):
Све и да имам чланску карту СНС, а немам, опет ми је савест чистија од "белих листића".

Не би требала да ти буде чиста када бомбардујеш ову тему крајње неповезаним стварима. Не занимају нас ДС, бели листићи и остала којешта - занима нас овај пројекат и то како можемо умањити штету коју наноси овој земљи. ДС је јучерашњи проблем и проблем за неке будуће судове, а проблем данашњице јесте и остаје само СНС, уз све своје сатрапе, били они ботови или не.

А кад смо већ ту, савест је у директној вези за моралним карактером. Многи којима савест не треба да буде чиста, нису прогоњени осећањима икакве кривице.
 
Kakve veze imaju beli listici sa bilo cime? Bili su demokratski izbori, nova vlast je dosla i to je zavrsena prica. Od 2012. SNS je odgovara za stanje u ovoj zemlji, a ovo sto su uradili je najobicnija svinjarija!
 
neko ubije stotinu ljudi i ne osica nikakvu krivicu, neko gladan ukrade kilo leba pa ne moze da spava danima od sramote.

ovde na forumu se vec par dana poturaju teme, postavljaju neke moralne dileme, uporedjuju babe i zabe.. a sve to samo i iskljucivo iz jednog razloga, da ne bi pricali o konkretnim stvarima i ocigledinm primerima lopovluka. sto je najadnije, u ogromnom broju postova koji su napisani u svrhu odbrane "projekta" vec na pocetku se konstatuje da je on sam po sebi los a onda sledi cuveno "ali.."
 
А немаш чланску карту? Хехехех... Само ти терај политику овде а ја ћу већ да видим колико имам добре воље и јак желудац.

елем

t9d4RFD.jpg


Komunalna policija sprečila je danas snimanje emisije Istinomer i podelila prekršajne prijave okupljenoj novinarskoj ekipi i članovima inicijative Ne da(vi)mo Beograd. Desetak komunalnih policajaca, zajedno sa privatnim obezbeđenjem, verbalno su ih napali uz guranje i povike kako se radi o privatnom posedu, dok su pokušavali da snime emisiju na obali Save. Uskoro više vesti!

"Добар посао..."
 
Privatni posed.:)
Stf koliko ce se naplacivati za prolaz bajsom? Ako budem redovan hocu imati pravo na mesecni ausweis?
 
stf":1safjc55 je napisao(la):
1. ДС има пуно политичко право да критикује и протестује. Нема морално, јер су унаказили овај град....

2. Бели листићи....
...

Реља, ја сам написао да је свако уређење јавних површина - јавни интерес. Вероватно се кеј не би шминкао још барем 15 година да нема Саванове, то је истина. Али јавни простор користимо сви а његово уређење је јавни интерес где год се тај јавни простор налазио и који се год објекат наазио на њему или у његовој близини. Зар не?

Stf, postujem te kao forumasa, kao osobu, ne smatram te botom, mislim da si dovoljno inteligentan da se ne spustas na te grane, tako da smatram da sa tobom covek moze normalno da diskutuje i komunicira. Ali na ovakve tvrdnje moram da reagujem.

Prvo. Malo je diskutabilno govoriti ko ima moralno pravo a ko ne da prica ili kritikuje. Ako nam je kriterijum za diskvalifikaciju sta je neko radio u proslosti, bojim se da ovim sadasnjim na vlastima ne bi trebalo da se dozvoli bavlljenjem bilo kakve javne funkcije, vec da bi trebali biti pod strogim nadzorom zdrastvenih radnika, jer "novija istorija" ne pocinje od pre tri godine, makar ne osim za jednog coveka, zigleda.

Ono sto je meni bitnije je STA ko kaze, tj da li su ti argumenti smiseni ili ne. Licna diskvalifikacija je potpuno besmislena, to valjda znas i na svom primeru, pa ne moj da ga primenjujes ni na ostale.

Druga svar je sto su na zalost, prosla i sadasnja gradska vlast neuporedive. Ne moze se porediti napr. potpuna rekonstrukcija Nemanjine ili BVK sa 4 saobracajne trake, sinskim sistemom sa kompletnom el.opremom, zamenom kompletne vodovodne, kanalizacione, TT,toplovodne, elektro mreze itd u duzini od nekoliko kilometara, koja je kostala 17mil e, sa rekonstrukcijom Hercegovacke bez ikakve zamene infrastrukture i obaloutvrdom od nekoliko stotina metara koja kosta 4mil e. Pritom to rade kod svog "standa" i pritom i to je privremeno resenje, jer nije po usvojenom planu. Nije uporedivo. Nije uporedivo ni 30 "mercedesa" zbog kojih su se menjali pravilnici, sa stotina autobusa iz ikarbusa sa njihovom sasijom ili 200 solarisa, jednostavno nije uporedivo. Nije uporediv kapitalni projekat UMP sa mostom na Adi sa "kapitalnim" projektom "od vaznosti" za celu Srbiju, kao sto je "promenada i dve stambene kule". Nije uporedivo. Na kraju nije ni uporediv Dejan Vasovic sa Milutinom Folicem. Ovako mogu da nabrajam do sutra. Na zalost docekali smo da budu losiji od losih.

Bele listice necu ni komentarisati, jer su oni vid poruke o ocaju i beznadju, o nemogucnosti izbora. Bele listice nece Dobrica podstaci da glasaju vec SNS sa svojom losom vlascu i odlukama. Izlaznost na izbore je daleko veca zapravo, jer ne nelogicno da od 7.5mil imamo skoro 7mil sa pravom glasa. To znaci da je samo 0.5mil maloletno, sto je nemoguce. Takodje mnogi nisu u zemlji, a da su i dalje prijavljeni u Srbiji.

Jeste uredjenje javnog prostora javni interes. Ali je onda to javno, onda se javno objavi tender za zakup standa na primer, a zloupotreba javnog interesa kada se prioritetno sredjuje javna povrsina kod jedne kafane, a mnogo druge i u centru su u rasulu.

Prosto mnogo je krupnih losih stvari uradjeno da cak mozda i neke dobre ako su uradjene ne mogu da se vide i to ce ih skupo kostati.
 
Nego niko da nam odgovori, da li ce Beograd biti vlasnik 32% ovog hotela BW I ako nece ,zasto nece?
 
Мислим да више стварно нема смисла да користимо узвик "земљо Индијо!", јер је Србија очигледно у сваком погледу премашила ту азијску земљу. У том духу:

О, земљо Србијо!
 
Vrh