Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Шта су лажи, све или неки делови?
ako verujes da je pojas oko starog zeleznickog mosta moze da smatara da ima park od 40ha u Topcideru kao svoj onda je to OK.
Zamisli da ja prodajem stan na Bezaniji i kazem da je u blizini prelepe Miljakovacke sume! Ko bi tu bio bu****, ja ili onaj koji bi mi poverovao?
 
Ovo su ozbiljne lazi, i posebno bih naglasio neznanje tj nemoral "novinara"
od ovoga me je strah jer su nekako i Topciderski park uspeli da "prikljuce" BNV
tom logikom istih tih 40h je i novi beograd jer ima cak 2 veze sa topciderom
Imaće zelenilo, kao što je na renderima predstavljan BNV. Oni neće drveće jer pokušavaju da slude ljude. Stanovništvo koje živi bez zelenila i u betonskoj džungli, prolupa. Lakše vladati nad takvima.
 
Nije mi jasno zasto ljudima smeta sirenje Beograda na vodi. Pa BnV je ubedljivo najcistiji i najuredjeniji deo grada. Sto se mene tice mogu da se prosire na ceo grad.

Sto se tice negativnog teksta koji je objavio beobuild... Ako je iko profitirao od BnV to je beobuild. Koliko je samo sajt klikova dobio zahvaljujuci BnV. Tema o BnV je ubedljivo najpolularnija na sajtu.
 
Nije mi jasno zasto ljudima smeta sirenje Beograda na vodi. Pa BnV je ubedljivo najcistiji i najuredjeniji deo grada. Sto se mene tice mogu da se prosire na ceo grad.

Sto se tice negativnog teksta koji je objavio beobuild... Ako je iko profitirao od BnV to je beobuild. Koliko je samo sajt klikova dobio zahvaljujuci BnV. Tema o BnV je ubedljivo najpolularnija na sajtu.
da se ja pitam ja bi napravio lendmark siti ridziz tauer na mestu pobednika, a belgrejd vaterfront bi prosirio do njegovog brata blizanca zlatibora, pa bi uvatilo to i taru ko zelenu povrsinu, a metro ce nam bude sarganska osmica
 
Vrh