Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

A, ovo su primedbe:

1. Hidranti na spratovima ne rade i ugrozena je sigurnost stanara.

2. Zidovi garaze propustaju vodu , podzemne vode hiroizolacija nije uradjena

3. Ni jedan prozor za luftiranje na spratu kod liftova koji sluze da se otvore u slucaju pozara ne radi i ne dihtuje , poluotvoreni su uvek

4. Otpadaju delovi fasade na ulicu sto preti opstoj sigurnosti wvih gradjana

5. Fasada nije zabrsena

6. Gromobran nije povezan

7. Ni jedna vrata na spratovima nisu silikonirana i nalazi se jos djubreta u svakoj zajeenickoj prostoriji

8. Na stepenistu se nalazi veliki broj kreveta ??? koji sprecavaju koriscenje stepenista

9. Ulazna vrata ne rade

10. Garaza je non stop otvorena za sve ,moze svako da je koristi.

11. Smecara nije u funkciji od pocetka , tehnickinje neispravna, ne funkcionisu elektrici pokazivaci svetlosna signalizacija

12. Stanovi se izdaju kao hotel ,placaju stanari cuvare da izdaju kljuceve i naplacuju usluge a ne da rade svoj posao , sto dovodi u pitanje zasto bi 120 stanova placalo za 50 stanova troskove cuvara kada nicemu ne sluze negonda docekuju goste kao u hotelu

13. Garazni putevi su zakrceni i ima automobila koji su mozda ucetvovali u krivicnim delima i kriju ih u zgradi

14. Nema spiska stanara , imamo indicija da se u stanovima koji se izdaju nalaze sumnjiva lica
 
+1 Za to da slika garaža nije iz BNV. Kao što je rekao kolega iznad slično su urađene onima iz Galerije, imaju oznake sprata i dela parkinga na stubovima...
 
Za ovo jesi upravu 100%. Ako je cela prica namestena, onda smo svedoci da ovakav vid delovanja i jeste inteligentno smisljen da bi se obesmislilo svako pokretanje pitanja sustinskih problema.

Inace, to izlizano etiketiranje svakog drugog misljenja kao uticaja i delovanja "zutih" je krajnje bemisleno. Niko bolje ne radi za ovu vlast od onih koje tako opisujes.
 
Naravno da mi je u interesu da se vrsi pritisak da sto bolje izgrade ali vecina su sve gluposti i vecina stvari nije tacno. Poucen iskustvom sad prvo moram da proucavam ko je rekao, sta je rekao i gde je dokaz za to sta je rekao da bi poverovao. Iskreno i kod mene u zgradi zive tu pa pisu nebuloze. Mogu misliti kako je u drugim zgradama. Mnogo toga ima na zalost i danas je jako bitno prvo da se utvrdi istinitost tvrdnji jer ima laznih stvari. Kada preterano izmisljaju onda time daju sansu vladajucem rezimu da mogu da ih lako diskredituju. Kao da namerno im daju sansu da diskredituju izvor i sve na veoma lak nacin. (protest) a sad i lazna garaza + lazni spisak. Da ne poverujes.

Da nisam ja odmah ovde sprecio (i na Twitteru) vec bi izaslo na naslovnoj stranici u Informeru sa sve natpisom "poturaju lazne informacije sa garazom iz Zagreba". Jedva cekaju takve i na taj nacin dobijaju poene jer posle ljudi misle da je opozicija totalni promasaj.

A kad treba za nesto sto je realno da se izvrsi pritisak nigde ih nema, ima realnih stvari koje mogu bolje da se urade i to im nikada ne padne na pamet da prokomentarisu.

Predlozi svom velikom sefu i gospodaru sta treba uraditi po tom pitanju.
 
Samo mi nije jasno zašto se neko ne spusti u garaže napravi par fotki SUVE, premium garaže i zauvek ugasi taj "žuti ološ" i zlotvora srpskog naroda nekog Balšu sa tvitera 😂
 
Samo mi nije jasno zašto se neko ne spusti u garaže napravi par fotki SUVE, premium garaže i zauvek ugasi taj "žuti ološ" i zlotvora srpskog naroda nekog Balšu sa tvitera 😂
FrAizoiWYAAlQh7.png
 
A da podvučeš eventualno i reč "nepotvrđenih"? I da eventualno istražiš ko su izvođači Aurore i Arcadie i šta grade od preostalih zgrada u BnV? 0 od istraživačkog novinarstva, 0 čak od trolovanja, kače se fake slike? Zato je zloba nivo beskonačno.
 
Komentar je generalan osim prve rečenice koja je upućena tebi. Ili si ti novinar koji je između ostalog kačio fake slike? Ili si koliko čujem "nepotvrđeno" ti fake stanar D.O.? Neki komentari ovde su takvi da ne očekujem da će se iko od pogođenih vlasnika i javiti. Na čast autorima.
 
Nisam kačio slike. Ali frka sigurno nije fake. Znaš kako znam? Pa do sada bismo već videli slike garaža da je sve u redu. Makar od nekog random stanara koji ne želi da mu ovakve vesti ruše cenu investicije. A zgrada je velika stanara ima puno, ali slika nema.

Meni je sve ovo samo zabavno. Još jedna manifestacija cirkus države. ;)
 
Ima ima. Tehničko obezbeđenje, ne fizičko. To obezbeđenje u celom BnV ne sme nikoga da pipne. Na žalost. Eto ti pritužba jednog vlasnika (ne iz ove 2 zgrade da budem precizan).

EDIT: Ima na Airbnb i Booking gomila apartmana koji se izdaju u tim zgradama, stvarno nije teško niti preterano skupo doći do slika čak i bez ikakvog "heroisanja" pored "strašila".
 
Ne sme da pipne ali su novinare nogirali. Za problem niko nije ni znao sem stanara do juče. I dalje se vrti po medijima. Stanari ne slikaju. I to je sve što treba znati o slučaju. Stvarno nije komplikovano.
 
Ako platiš cca 100 evra za noćenje sa parkingom u jednoj od te 2 zgrade niko ne sme da te "nogira". A za rulju debilnih novinara koji su popili foru svojih "kolega" - hvala bogu ako ih je obezbeđenje "sprečilo" da slikaju ubeđivanjem. Pendercima i drugim oružjem sigurno to nisu radili. Stvarno je toliko jednostavno.

Koliko sam ja upoznat, slučaj je takav da se pravi skandal i priča o nečemu što zaista treba da bude interno u zgradi. Verujem da je nekim stanarima svega preko glave (i sam sam prošao kroz slično sa Strabagom koji je jedan od aktera i u ovoj priči). Da se piše o tome na forumima je OK, ali da se u dnevnim novinama lažno najavljuje neprijavljen protest i da se kače fake slike - to je već neki skroz drugi nivo.

Ja imam teoriju zbog čega se odugovlači sa popravkama i ko je plasirao sve ovo, ali je to potpuno irelevantno i potpuno "nepotvrđeno". Neka ti novinari (a i vučko koji je završio na mojoj ignore listi) očiste svoje ime i slikaju prave slike i neka istraže sve detalje zbog čega se odugovlači sa popravkama.
 
Novinari imaju interes da dođu do slika, ali niko nema veći interes da pokaže slike suve garaže od samih stanara. Ne može ni da se poredi.

A da neko sa strane plaća noćenje da bi video garažu, mislim da nikoga ova tema baš toliko ne tangira. Do jutra ću je zaboraviti.
 
Novinari imaju interes da dođu do slika, ali niko nema veći interes da pokaže slike suve garaže od samih stanara. Ne može ni da se poredi.
Bravo, ovo si lepo napisao - novinari nemaju interes da prikažu pravo stanje.
A da neko sa strane plaća noćenje da bi video garažu, mislim da nikoga ova tema baš toliko ne tangira. Do jutra ću je zaboraviti.
Tako je bre, 100 evra je prevelik budžet za slike za jedan medij :) Neću ni da pokušavam da ti dokažem da je to mizeran trošak jer sam siguran da ti to vrlo dobro znaš.

EDIT: Da se razumemo, neću da pišem više ni ono što znam, ni ono što pretpostavljam, kao što već prozvah, neka istražuje onaj ko je ukaljao svoje ime.
 
Bravo, ovo si lepo napisao - novinari nemaju interes da prikažu pravo stanje.

Tako je bre, 100 evra je prevelik budžet za slike za jedan medij :) Neću ni da pokušavam da ti dokažem da je to mizeran trošak jer sam siguran da ti to vrlo dobro znaš.
Pa možda i bude otkud znam. Ne bih se iznenadio da neki novinar i uradi ovo.

Mislio sam da insinuiraš da obični ljudi treba da slikaju garažu. Mislim koga briga baš.
 
Слика која је објављена је наравно лажна, односно некакав секретар градског одбора Новог Сада из партије Вука Јеремића, извесни "Жак" (Жељко Бошковић) је све измислио и објавио слику потопљене гараже из једног града у Хрватској, тј из Копривнице.

Jeremićevi PATOLOŠKI LAŽOVI! Podmeću lažne fotografije Beograda na vodi slikama iz “lijepe njihove”
Svaka laž je besmislenija od prethodne, a to im je i glavna strategija
Izvor: Objektiv.rs / Politika/ 20:12 >> 20:30 • 12.03.2023.
https://objektiv.rs/vest/1377530/je...e-beograda-na-vodi-slikama-iz-lijepe-njihove/
https://objektiv.rs/vest/1377262/fa...aj-pa-salju-novinare-da-izvestavaju-sa-njega/


гаража у копривници---.JPG
гаража у копривници--.JPG
гаража у копривници-.JPG
гаража у копривници_.JPG
 
Da li cemo probleme garaza u BnV morati da platimo solidarno svi?
 
Vrh