Šta je novo?

Rudnici Litijuma u Srbiji (Rio Tinto...)

Meni nije jasna samo jedna stvar. Nikako mi ne ide u glavu da, bez obzira koliko si korumpiran,
koliko radiš toliko protiv interesa sopstevog naroda i države (pa i sebe), da ideš do te mere daleko da učiniš život u svojoj zemlji nemogućim zbog negativnih efekata rudarenja na životnu okolinu. Čoveče, ovo se i tebe, tvoje porodice i dece tiče. Jel moguće da si toliko glup?

Ništa ne vrede ti novci ako ćeš da oboliš od malignih bolesti.
A mozda zna da su te price zestoko prepumpane? Za Vucica bih rekao svasta al ne i da je glup.
 
Sta se bunite bre?? Politicki sin zlotvora iz Haga i njegovi finansijeri su se sve lepo dogovorili, kopati se mora! Kako da ostanemo na vlasti jos xx godina, ako se vi protivite ovoj ultimativnoj eko mikro nisa prici?. Gde vam je biz mindset? Sve ovo i jos vise ceka vas u nasem besplatnom ROI litijum SNS masterklasu.
 
Ništa, hajde sad da prokopamo celu Srbiju i da testiramo tu hipotezu za 20 godina. Evo ja ću prvi da se izvinim svima na forumu i reći da sam pogrešio jer nemam problem sa tim.
 
Ništa, hajde sad da prokopamo celu Srbiju i da testiramo tu hipotezu za 20 godina. Evo ja ću prvi da se izvinim svima na forumu i reći da sam pogrešio jer nemam problem sa tim.
Ne moramo celu Srbiju, evo testiramo sad sa Jadrom (iako ja i dalje ne verujem da ce se na kraju kopati).
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Mel
Pa moram da se uklopim...
Ovde većina bili ministri u zadnjih 20-ak godina, u sve se razumeju, saobraćaj, zdravstvo, rudarstvo, klimu.. gde god ih staviš oni plivaju.
Jedino bi izbegao da budem stalno mrzovoljan kao neki.

😁
 
Ali pazi ti šta radikal iz te četničke stranke izgovara.
Овако сваки радикал размишља о нама који нисмо поданици, укључујући и главног. Мада не верујем нешто да цене и ову своју стоку коју возикају и уцењују за радна места.
 
Vrh