Šta je novo?

Rudnici Litijuma u Srbiji (Rio Tinto...)

U**aću se od ove popadije i patetike.

Odsad navijam za Rumuniju..
 
Da su imali mozga ne bi išli da se slikaju i grle sa Zlom, nego bi se samo popeli na terasu i pozdravili narod.

Šta, svi su u fazonu-ne znamo mi ništa, to nije naš posao, nismo ni odavde.. mi samo svoje dupe gledamo.

Ma fuj bre, to Zlo otera klince u zatvor na 40 dana, umesto leđa svi da mu okrenu u živom prenosu, oni se grle i ljube...jadna, propala, zemljo..
 
Da su imali mozga ne bi išli da se slikaju i grle sa Zlom, nego bi se samo popeli na terasu i pozdravili narod.

Šta, svi su u fazonu-ne znamo mi ništa, to nije naš posao, nismo ni odavde.. mi samo svoje dupe gledamo.

Ma fuj bre, to Zlo otera klince u zatvor na 40 dana, umesto leđa svi da mu okrenu u živom prenosu, oni se grle i ljube...jadna, propala, zemljo..
Zaslepljen si nezadovoljstvom ili čak možda i mržnjom prema "prvorođenom" pa ti svi koji mu javno ne hebu kevu izgledaju kao da podržavaju to što on zagovara.
Nemoj Vox, nije ni vreme ni mesto.
 
Јбг људи, ипак су то само спортисти.

"Удри главом, није за факултет"!
 
Да се још једном вратим на наше пријатеље Немце:


Призрен је под војном окупацијом немачког гарнизона од 1999. године, баш као и 1941. године. Ово је по савременим тумачењима западних "експерата" до краја извршени локални геноцид.
 
Koliko ste jadni. Sva sreca ljudi kao vi se ne pitaju nista u ovoj drzavi. Sve sto mozete jeste da kuckate na interentu i povremeno izlazite na ulicu.

Postoje ljudi koji se bave sobom a ne samo politikom. Kada bi ste tu energiju usmerili ka sebi a ne ka Vucicu mozda bi nesto i uradili u zivotu.
Dok ti se dete ne nadje u Ribnikaru ili Duboni, dok ti se majke na zatekne na naplatnoj rampi, dete na pesackom prelazu, dok niisi cuvar u nekom objektu na danasnjem BNV, dok te ne zadesi nesreca da treba drzava da posalje hilikopter po tvoje dete pa da bi se slikali ministri u vladi srbije (namerno malim slovom) onda mozes da uradis nesto u zivotu. Ili ako te zadesi, onda nista. Sve ok.
 
Hah, ma dabome, ce nam rastu plate od litijuma kao sto rastu plate prosecnim rusima/azerbejdzancima/arapima od nafte. Sam će se dodaju nule
 
Ej ljudi, nema bežanja. Stavite na ignore ako vas neko nervira ali ni zgrada gde živite, ni mesto na kome radite/idete na fakultet nisu svi istog mišljenja kao i vi. Ja sam pre da imamo razmenu mišljenja koliko god se neslagali nego da ovo bude jednostrani forum gde smo odvaljeni od realnosti i onda se pitamo kako to da nam vlada SNS-SPS-SRS-Zavetnici-PUPS ekipa.


 
Sa takvim nacinom razmisljanja poprilicno sam siguran da radis za minimalac.

Ne znas ti sta je rupa od drzave, da si malo putovao znao bi da je Srbija super. Srbija bi bila najsavrsenije mesto za zivot samo da se na svaku platu doda jedna nula. Zahvaljujuci nasoj zlatnoj koki (litijumu) to se mozda i desi u narednih 15 godina.
Pogrešno misliš. Tačnije, ne misliš uopšte. Da misliš, ne bi napisao ovoliku količinu gluposti u svega 3 rečenice.

Opet, ne mogu da se ljutim na tebe, jer nivo akademije mladih lidera ne može da dobaci dalje od ovoga.
 
Je l' ovo država koju vi litijumaši hoćete? Što niste preneli ovu vest, pa se ogradili od zla koje ovako vlada ovom jadnom zemljom. Sramote ljudske na čiju ste se stranu svrstali.
 
Je l' ovo država koju vi litijumaši hoćete? Što niste preneli ovu vest, pa se ogradili od zla koje ovako vlada ovom jadnom zemljom. Sramote ljudske na čiju ste se stranu svrstali.
Hapsenje zbog nosenja transparenta ,,Necete kopati"?

Ti si pravnik, ajde reci, koje je to krivicno delo?

Ali ajde da se pravimo da vodimo dijalog. Kao civilizovano da razgovaramo sa ovim lazovima i botinama.

Jel to ozbiljan argument, imacemo platu sa jednom nulom vise za 15 godina zbog litijuma? To je taj dijalog? Ili su lazi spinovanje i botovanje?

I to lazi, botovanje i spinovamje namenjene za promociju zla, otvorenog zla, nije kao da neko slaze da je je*******o crnkinju, a nije.

Sta da se prica? Sa kim?

Nema boljeg primera od toga da smo Vox i ja vec vodili ovaj isti razgovor oko Cece Bojkovic, potpuno normalno i saljivo, a onda se pojave botine i mozete iznad videti nacin na koji se obracaju.
 
Koji mozak u 80. godini i kakva žena, jednim pitanjem im zapušila usta.. Ovo su ljudi od integriteta, čija reč treba da se čuje, a ne da gledamo i slušamo bednike i pokvarenjake, koji ne zaslužuju ni prezir.
 
Glumci su kao i sportisti. Performeri s talentom za to što rade. Umeju da uđu u ulogu i to je to.
 
Vrh