Šta je novo?

Rudnici Litijuma u Srbiji (Rio Tinto...)

Iskreno, @astrodule mrtva trka...
Ne znam da li su gori ovi ostrasceni koji na pomen SNS-a ili precednilka dobiju dijareju i zapene od besa ili ovi gorepomenuti koji kada se pomene precednik ustanu, prekrste se, govore hvalospeve i slepo veruju u sve sto vide na TV, sto im se servira svaki dan...
Mene zabrinjava što ja moram da ti objašnjavam da su mnogo gori ovi drugi
Od ovih prvih nema nikakve štete osim što eto tebe nerviraju
Ovi drugi su direktni učesnici u kreiranju mafijaške naseobine koju predvodi Hulja, odnosno Oskar
"Nismo svi isti"
 
Neki ljudi prosto nisu licno propatili od strane vlasti; ako si ti medju njima, drago mi je, nadam se i da nikad neces
ali mnogi jesu
neko kome je ognjiste ugrozeno od strane rio tinta - njemu objasni da je lose sto ima iskljuciv stav
Pa neko je propatio od ove vlasti, nego od prosle, nego za vreme SPS-a ili DS-a, jel treba svi da budemo kivni ceo zivot i da mrzimo ceo svet zbog toga? Mislim, bezveze rezon ali to je samo moje misljenje...
 
tolko, nadam se da ti je sad jasno zasto je tvoj prijatelj imao takvu reakciju

Neki ljudi prosto nisu licno propatili od strane vlasti; ako si ti medju njima, drago mi je, nadam se i da nikad neces
ali mnogi jesu
neko kome je ognjiste ugrozeno od strane rio tinta - njemu objasni da je lose sto ima iskljuciv stav
Ruku na srce, meni se cini da su najglasniji opet oni koji zive relativno udobno. Slabo nesto cujem ljude odatle, al mi je zato pun linkedIn programera koji kace jedan te isti post pun gresaka.
 
Pa neko je propatio od ove vlasti, nego od prosle, nego za vreme SPS-a ili DS-a, jel treba svi da budemo kivni ceo zivot i da mrzimo ceo svet zbog toga? Mislim, bezveze rezon ali to je samo moje misljenje...
Da.
Ako si licno doziveo nesto kao, na primer, akusersko nasilje - ako imaš bilo kakvu drugaciju reakciju - ne znam sta da kazem.
 
tolko, nadam se da ti je sad jasno zasto je tvoj prijatelj imao takvu reakciju

Neki ljudi prosto nisu licno propatili od strane vlasti; ako si ti medju njima, drago mi je, nadam se i da nikad neces
ali mnogi jesu
neko kome je ognjiste ugrozeno od strane rio tinta - njemu objasni da je lose sto ima iskljuciv stav
Verovao ili ne, direktno sam propatio i imao direktne posledice od ove vlasti. Ne moras da mi verujes. I zavrsavam pricu na ovu temu.
 
Ruku na srce, meni se cini da su najglasniji opet oni koji zive relativno udobno. Slabo nesto cujem ljude odatle, al mi je zato pun linkedIn programera koji kace jedan te isti post pun gresaka.
vise hiljada ljudi iz sapca, valjeva, loznice, itd. je protestovalo i nastavlja da protestuje
 
Screenshot_20240730-161224.png

Hoće Rio Tinto da pravi vetrenjače?
 
Pogledajte prilog 206566
Hoće Rio Tinto da pravi vetrenjače?
Ha, pa ja ovog lika poznajem :) Davno smo se upoznali, ali mislim da bi me se setio. Lik je bio striper pre desetak godina, ali je vrlo inteligentan lik, takav mi je utisak ostavio tada pre desetak godina. Moram iscimati par poznanika koji su bili bolji sa njim, nisam znao da je lik u toj priči sada.
 
Човек се разуме баш у материју види се. Чекамо Тиају Ајфон, Мими Оро и Мацу Дискрецију да изнесу мишљења о Рио тинту.
 
Ako otvorimo rudnik, dobijam politicke poene u svetu i bice jako malo kritika ubuduce od evropskih partnera, ako otvorim rudnik gubim nekoliko procenata popularnosti trajno sto znaci pad na izborima 2027. ili cak ranije.... i posle kazu lako je biti predsednik.
 
Ako otvorimo rudnik, dobijam politicke poene u svetu i bice jako malo kritika ubuduce od evropskih partnera, ako otvorim rudnik gubim nekoliko procenata popularnosti trajno sto znaci pad na izborima 2027. ili cak ranije.... i posle kazu lako je biti predsednik.
SNS ne može izgubiti na izborima.
 
И за Тадића се исто причало. Сваки балон може да се издува. Режим је овде у кризи зато што су њихови гласачи против овога.
 
Mislim da treba i ovde da stoji sto je na temi o izborima @Delija reko, jedino sto je mozda malo grubo
На случају Рио тинта је директно погажена воља народа а Уставни суд се ставио у службу стране државе.

Према томе, ако и постоје ретарди које се ложе на тешку индустрију и рударење у срцу ово мало земље што нам је остало, онда је њихово незнање из основа уставног права, државног уређења и демократских и слободарских начела неопростиво.
Probacu malo da se udaljim od teme, jer mislim da sam reko sve sto sam imao
jedino sto mi je ostalo da kazem je vidimo se 10. na Terazijama
 
Vrh