Šta je novo?

Robne Kuce "Beograd" - [ Komercijalni objekti | Rekonstrukcija ]

shabanajzer":lfk15zbn je napisao(la):
sa druge strane, meni se licno uopste ne svidja izbor u robnim kucama. mislim, to su sve stvari nize srednje klase kvaliteta, ali po nesrazmerno visokim cenama. plus mi se ne svidjaju, onako 'estecki'. tako da, jeste, lepo je, ali nekako... kad udjes unutra razocaras se posle onoga sto si video spolja.
Kombinaciji Marfin/Verano sa postojecim zakupcem (Coin grupa) dajem jos jedno 6-12 meseci. Situacija je sve samo ne ruzicasta.

Takodje, veliki problem za bilo kog investitora u retail/poslovni prostor je tekuca velika kriza nelikvidnosti. A bojim se da najgore vreme nije jos ni privirilo.

Moje procene za razvoj velikih projekata ovog tipa u Bg u sledecih 2g. su veoma, veoma sumorne. Pogotovo ako se sa Delta Realestatom desi ono sto ce izgleda da se desi (potencijalno veoma nezgodan signal).
 
Kombinaciji Marfin/Verano sa postojecim zakupcem (Coin grupa) dajem jos jedno 6-12 meseci. Situacija je sve samo ne ruzicasta.

Takodje, veliki problem za bilo kog investitora u retail/poslovni prostor je tekuca velika kriza nelikvidnosti. A bojim se da najgore vreme nije jos ni privirilo.

Moje procene za razvoj velikih projekata ovog tipa u Bg u sledecih 2g. su veoma, veoma sumorne. Pogotovo ako se sa Delta Realestatom desi ono sto ce izgleda da se desi (potencijalno veoma nezgodan signal).
A sta je to sto ce da se desi sa delta realestate-om?
 
Jedna fotkica unutrasnjosti RKB u Beogradjanci

foto (mob)

13yl3lx.jpg
 
Evo jos fotki Beogradjanke, slikano pre pola sata (mobilni):

Unutrasnjost viri kroz paravane:
2dinepk.jpg


I otvara se potpuno pred ulazom:
315gzs0.jpg


Kako izgleda Beogradjanka sa opranim i rekonstruisanim prozorima:
euqbkj.jpg


Plato ispred ceka poplocavanje, pa ce onda valjda prati fontanu?
16jikuh.jpg

qsvbj5.jpg
 
video sam juče na tv-u da je ograda oko ofntane pala i povredila jednog prolaznika :/

inače, čudno izgleda taj ulaz..tj. fasada beograđanke ne ide uz ovo crveno oko ulaza
 
Prolaz u Nušićevoj dobija „novo ruho“
Supermarket i prodavnice radiće non stop
Autor: L. B. | Foto: j.vučetić | 10.03.2009. - 11:24
U podzemnom prolazu u Nušićevoj ulici u toku su radovi na adaptaciji lokala koji su u vlasništvu RK „Beograd“. Do kraja aprila ovde će se otvoriti novi „Familija“ supermarket i još nekoliko lokala, a svi će raditi 24 sata dnevno.
2hfo1oh.jpg

Domaći lanac supermarketa „Familija market“, posle objekta u na Dušanovcu, u Zemunu i naselju Miljakovac do kraja aprila otvoriće novo prodajno mesto podzemnom prolazu u Nušićevoj ulici.
- Planirano je da radovi na uređenju prostora budu gotovi do kraja aprila, do kada ćemo odrediti i duge nakupce koji će se useliti u lokale u prolazu. Ponuda u lokalima mora odgovarati dvadesetčetvoročasovnom radnom vremenu, koje važi i za supermarket - kažu u RK ”Beograd”, koji su vlasnici ovih lokala.
Inače, RK “Beograd” će podzemni prolaz u Nušićevoj ulici urediti i u njemu postaviti novo osvetljenje.
Ovaj prolaz je dugo bio ruglo grada, a u Robnim kućama ističu da će ga “osvežiti” i urediti, prvenstveno zbog novih lokala, ali i kako bi ponovo bio mesto gde će se okupljati Beograđani.
Izvor: Blic
Link: http://www.blic.rs/beograd.php?id=82815
 
Kako izgledaju očišćena fasada na Beograđanci, i neočišćeni deo, u toku dana. Slikano 9. marta.
s0xulv.jpg
 
Za Pezo, tj Verano motors :D

Iskoristili ljudi priliku da se malo promovisu za vreme rekonstrukcije, ipak je kriza, opala prodaja automobila i tako to....
 
Mene na Beogradjanci tako uzasno nerviraju ove bele zavese ili shta su vec!
 
Sawovsky":3enf2ce3 je napisao(la):
Mene na Beogradjanci tako uzasno nerviraju ove bele zavese ili shta su vec!
ROLETNE !!!!!!!!!!!!

i mene isto, radim u Beogradjanci, ni prozor ne možemo da otvorimo :(
 
Mali pozdrav za sve...
evo jedne zanimljivosti sa jedne od robnih kuca...
RK u blok-u 44 ce imati zanimljivu spoljasnost kada se zavrsi sredjivanje :)

strana prema trznom centru piramida:

strana prema bloku 44:

 
^^ FENOMENALNA ideja! Josh bolje bi bilo da su je celu oblepili "shumom" , ali i ovako je super! :kk:
 
Moramo da im pisemo da cijelu urade u sumu bas je ekstra.Mnogo bolje izgleda nego ona prljavo bijela.Svaka cast dizajneru :gobb:
 
Ја се надам да ће целу да је облепе, нешто ми је без везе овако на пола...или бела или шума, као много боље решење...
Ово са шумом ми се баш допада...јефтино, а велико је освежење...Још да се среди пијаца, онај уклети паркинг/картинг или шта већ и да се посади много дрвећа и милина...права шума...:D Лети не може да се стоји између пијаце, ТЦ Куле и РК, од смрада...не знам, како и то може да се реши...вероватно честим одвожењем смећа + често прскање неким дезинфекционим средством или прење шмрком, јер када дођу лубенице и остало сочно воће, све што је мало труло бацају у канту...мало труда би решило тај проблем, који је у интересу Робне куће...
Ја предпостављам да многе фирме прате овај форум, па и понеко из РК...па ће да убрзају посао до краја...:D
 
pa onaj nesrećni parking će dobiti namenu tek kada završe aqua park što će povećati broj vozila i kada počnu da odnose sva nepropisno parkirana vozila. Inače ćemo imati istu situaciju kao kod ledene hale, gde se st*** parkira na trotoaru duž ograde sa školom.
 
Evo, da pobegnemo od centra i do projektovanih naselja iz komunistiške ere... malo slika od danas iz RK Beograd na Miljakovcu. Žao mi je što nema boljih, ali nisam imao mnogo vremena. Elem, bio sam da pazarim u Familija marketu, moram da kažem da je prilično dobro opremljen, veoma sam zadovoljan. Rekonstrukcija je vrh, ovo je bio jedan od veoma treš objekata kojem je lepo vraćen prvobitno namenjeni duh.

211npls.jpg


168hik3.jpg


34eyd8n.jpg


119ys6c.jpg


2qdwup2.jpg
 
Овде су ме вуцарали, као малечког...:D...скроз пристојно изгледа споља...
 
Bogami i mene su zato mi je drago da vidim da ovo sasvim fino izgleda. Ajd da ne preterujem previse ali malo mi je i nostalgicno :)
 
Bas je lepa ova RK na Miljakovcu. eh, kada bi sve kuce tako odrzavali, BG bi nam bio mnooogoo lep :)
 
Vrh