Šta je novo?

Robne Kuce "Beograd" - [ Komercijalni objekti | Rekonstrukcija ]

Stari logo nije osvetljen (već samo novi) pa pretpostavljam da će ga zameniti u nekom trenutku...
Inače, više mi se sviđa novi :)
 
Ako neko bude isao danas u Zemun mogao bi da svrati do RK i javi kakvi su utisci. Terazije i Dusanovac se otvaraju 20. decembra.
 
^^^Kad već pominješ Zemun, malo su me razočarali. Pre neki dan sam video kako kače neke metalne konstrukcije na fasadu ka Glavnoj ulici, verovatno će okačiti neke bilbord reklame :notok:
 
"Zemun" jos nije otvoren, iako sam danas u Blicu procitao da je danas otvaranje (sigurno ce u ponedeljk). Video sam da ce jedan deo prizemlja biti parfimerija... A na fasadi :cool: su okacili natpis COIN!
 
COIN je grupacija koja ce zauzeti najveci deo prostora RK sa brendovima koje ima pravo da zastupa, a da izmedju ostalog CoinCasa je deo Coin grupe. Evo vam sajt pa tamo mozete da nadjete otprilike stvari koje ce biti i kod nas

http://www.coin.it/jsp/en/index/index.jsp
 
radila sam u RK Beograd 14 god, ostala bez posla i eto ,nadam se da cu ponovo poceti da radim u istoj.Naravno, vreme utice i na mene,stavicu fasadu i u nove pobede ;) Btw, niko ne pominje koliko je bivsih radnika primljeno ili to nije ni bitno...
 
Mi se ovde pretezno bavimo pitanjima arhitekture i urbanizma, ali i takva jedna informacija nije na odmet ;) Ako imas bilo kakve podatke tog tipa iznesi ih slobodno.
 
sory, nemam, ja sam u provinciji i kod nas rekonstrukcija tek pocinje :( javnucu kad nesto saznam... / kupi me - prodaj me...
 
Bio sam u Familija marketu. Hleb kosta 30 dinara. :kk: Kasirka je ekstremno hiper ljubazna. :o
 
Imace okacili su logo radnje i na spoljnu stranu fasade na dusanovcu crvena boja logoa je ista ona koja je upotrebljena na samom logou robnih kuca, sto je jako dobro. Meni se jako svidja logo u noci :kk:
 
RK na Terazijama nazalost nije danas otvorena, rok je pomeren na ponedeljak 22.12. Ono malo koliko sam mogao da vidim prizemlje bas mi se i nije svidelo i deluje mi da se bas i nisu pretrgli sto se estetike tice, ali ajde da ne kudim unapred poseticu ih kad se otvore pa cu onda da sudim.
 
Svratio sam danas u robnu kucu u zemunu i mogu vam reci da se sto se tice enterijera nije lose, sve prodavnice su spojene u koliko toliko jednu celinu. Sto se meni tice super su ovo odradili. :kk:
 
bojan87":t55t64ge je napisao(la):
Svratio sam danas u robnu kucu u zemunu i mogu vam reci da se sto se tice enterijera nije lose, sve prodavnice su spojene u koliko toliko jednu celinu. Sto se meni tice super su ovo odradili. :kk:
A sta ima od brendova unutra, si zapamtio nesto?
 
Pa imena brendova nisam zapamtio posto su uglavnom svi brendovi novi kod nas i italijanski su,

Znaci na prvom spratu je dosta velika parfimerija plus cinimi se dve radnje zenske garderobe. Na drugom spratu je sikljucivo garderoba i koliko sam ja shvatio to je Coin prodavnica koja prodaje razne italijanske brendove, svi brendovi su razvrstani po sektorima, pa tako na tom drugom spratu ima oko 6-7 sektora. Na trecem spratu je tehnika i stvari za kucu prvo nasta se naleti jeste posudje i sitnice za kucu za to sam siguran da je Coin Casa deo, a drugi deo obiluje tehnikom ( frizideri, televizori, ekrani,...), decijim igrackama i knjigama e taj drugi deo nisam siguran da li pripada Coin-u.

Sve u svemu ima svasta da se vidi, ali uglavnom je vecina stvari skupa, ali se moze naci i ponesto pristupacno.
 
Bio sam na otvaranju robne kuće na Terazijama nije ništa posebno, ima nekih novih brendova ali mni je sve to isto.
Nema Familija marketa.
Novinari su bili baš dosadni 4 puta su hteli da me nešto pitaju, ali sam im zbrisao.
 
na Terazijama postoje odlicni detalji. Stepenista i stepenisne ograde.... :kk:
 
Senke":2h8tyz99 je napisao(la):
Bio sam na otvaranju robne kuće na Terazijama nije ništa posebno, ima nekih novih brendova ali mni je sve to isto.
Nema Familija marketa.
Novinari su bili baš dosadni 4 puta su hteli da me nešto pitaju, ali sam im zbrisao.
agree.

Bio i ja, nisam ni znao da je otvaranje bilo juce, jos sam ponudjen i sampanjcem :)

Skupo, prilicno slab asortiman i malo nesrecno organizovan prostor. Mada, bilo je mnogo ljudi u tom trenutku, mozda mi se malo smucilo i od guzve.

Btw, prosetao sam i do Kralja Milana 23, da vidim tu najavljenu H&M prodavnicu i umalo se nisam kolabirao od smejanja kad sam usao unutra? Ono H&M??? Pa to je najobicnija skucena prodavnicica Zekstre sa H&M asortimanom, velicine najmanje Pekabete u gradu, na dva mini-nivoa. Stvarno smejurija sta oni zovu "prvim H&M-om u Bg". E, da - cene visoke, nivo Zare npr, nista povoljnije, asortiman totalna katastrofa.

Totalno razocarenje.
 
RK na Terazijama je odlicna, pravo osvezenje za centar grada. Tipicna robna kuca - tj. bukvalno department store, sto je priznacete falilo prethodnih godina.

Zaboravio sam koliko je ta Robna kuca velika (suteren, prizemlje, medjusprat i sprat). - u suterenu su uglavnom marke za omladinu - Gas, Jagger, Lee Cooper itd. U prizemlju sam primetio kozmetiku, parfimerije i obucu. Na medjuspratu se mogu obuci malo ozbiljniji ljudi (i tu su najozbiljnije cene - npr. sako za 18.000din), a na spratu su stvari za kucu i knjizara MAMUT. Dosta toga nisam video, jer sam bio u zurbi.

Sto se Familija marketa tice, vec je nedeljama poznato da ce on biti u prolazu u Nusicevoj.
 
Otvoren prvi megamarket „ФАМИЛИЈE маркет” u naselju Miljakovac


Beograd, 25. februar 2009. godine – Prvi megamarket u maloprodajnom lancu „ФАМИЛИЈА маркетa” otvoren je danas u zgradi Robne kuće Beograd, u Vareškoj ulici broj 4, u naselju Miljakovac. Ljubazno i stručno osoblje dočekalo je prve potrošače, koji su imali prilike da degustiraju slatkiše, osvežavajuća pića, prisustvuju promociji novih proizvoda i dobiju prigodne poklone.
Žitelji Miljakovca, Rakovice, Petlovog brda, Vidikovca, Ceraka i Banovog brda dobili su prvi megamarket u svojoj okolini, na površini od preko 1.500 kvadratnih metara sa širokim asortimanom domaćih i stranih proizvoda i obezbeđenim parking prostorom. Predviđeno radno vreme od ponedeljka do subote je od 7 – 21h, a nedeljom od 7 - 14 časova.
 
^^^ Kad se vratim u BG imate reportazu slika cele obnovljene RK i marketa, naravno, posto je kod mene u kraju, duzan sam.
 
RK Beograd u Beogradjanki vec sija, samo sto nema nista unutra. Svetla su popaljena, i premda malo shtrce u odnosu na ostatak zgrade, nije toliko strasno kako to obicno zna da bude kod nas.
 
beogradjanka mnogo dobro izgleda osvetljena sa dignutim roletnama. to jako, jako dugo nisam video, i bas me je obradovalo.

takodje je mnogo dobra stvar sto je konacno ozivela i ta strana terazija na kojoj je robna kuca, a isto ocekujem i sa kralja milana kod beogradjanke, a verovatno i na drugim mestima gde su otvorili rk.

sa druge strane, meni se licno uopste ne svidja izbor u robnim kucama. mislim, to su sve stvari nize srednje klase kvaliteta, ali po nesrazmerno visokim cenama. plus mi se ne svidjaju, onako 'estecki'. tako da, jeste, lepo je, ali nekako... kad udjes unutra razocaras se posle onoga sto si video spolja.
 
Vrh