Šta je novo?

Residence 7+, Zemun

Da li je neko imao problem sa kuhinjom? Tipa kazu mi da su plocice na 90cm, i onda da bi to bilo u ravni sa radnom plocom, ne mogu normalno da stave ugradnu sudomasinu, tipa imace nekoliko cm lufta na frontu. Kakve su to gluposti?
Ja sam imao problema u spavacoj sobi i u hodniku, da li pod ili zidovi nisu u savrsenoj ravni pa su mi ormari bili krivi.. problem sam resio sa nosacima podesivim po visini pa sam korigovao jednu stranu ormara recimo. Ali bas sam se namucio.
 
Pitanje za ljude sa četvorosobnim stanovima - da li ste dobili mali bojler u toaletu pored ulaznih vrata?
 
Ja nisam :censored: Tnx za info.

Da nisu spomenuli ovi iz Zop-a danas, mislim da ne bih ni primetio.
 
Komsije, nije u redu da kada dovodite goste da ih pustate na tudja parking mesta, molim Vas obratite paznju na to.
 
Komsije, nije u redu da kada dovodite goste da ih pustate na tudja parking mesta, molim Vas obratite paznju na to.
Izvinjavamo se komsija. Posto nismo jos u mogucnosti da sidjemo na nasa parking mesta koja su na -2 i -3 rekli smo im da stanu negde gde je slobodno. Nadamo se da ce uskoro da sklone stubove pa cemo nesmetano da parkiramo na nasa parking mesta
 
Izvinjavamo se komsija. Posto nismo jos u mogucnosti da sidjemo na nasa parking mesta koja su na -2 i -3 rekli smo im da stanu negde gde je slobodno. Nadamo se da ce uskoro da sklone stubove pa cemo nesmetano da parkiramo na nasa parking mesta
Ja ga parkiram kod kontejnera za sad, pa molim da obratite pažnju kada bacate šut... nisu postavili i drugi kontejner... da ne bude zabune :p
 
dji_fly_20240803_124312_519_1722681800521_photo_optimized.jpeg
dji_fly_20240803_124226_518_1722681754267_photo_optimized.jpeg
dji_fly_20240803_124138_517_1722681705805_photo_optimized.jpeg
dji_fly_20240803_124102_516_1722681673360_photo_optimized.jpeg


Useljeni apdejt, mislim da je to to sto se tice dron slika :)
 
Jedno pitanje, od Conze sam dobio racun gde pise cena izrazena u dinarima i pecat, pored toga dobio sam i fotokopiju fiskalnog racuna zajedno sa tim dokumentima gde je izrazen i pdv. Da li je to dovoljno da predam poreskoj za povrat pdv ili moram imati original fiskalni racun? Ili mogu otici kod notara i overiti tu fotokopiju fiskalnog racuna?
 
Dovoljno je to da predas. Meni nisu pravili problem a odobren mi je povracaj.
Jedno pitanje, od Conze sam dobio racun gde pise cena izrazena u dinarima i pecat, pored toga dobio sam i fotokopiju fiskalnog racuna zajedno sa tim dokumentima gde je izrazen i pdv. Da li je to dovoljno da predam poreskoj za povrat pdv ili moram imati original fiskalni racun? Ili mogu otici kod notara i overiti tu fotokopiju fiskalnog racuna?
 
Jedno pitanje, od Conze sam dobio racun gde pise cena izrazena u dinarima i pecat, pored toga dobio sam i fotokopiju fiskalnog racuna zajedno sa tim dokumentima gde je izrazen i pdv. Da li je to dovoljno da predam poreskoj za povrat pdv ili moram imati original fiskalni racun? Ili mogu otici kod notara i overiti tu fotokopiju fiskalnog racuna?
Notar ti nece to overiti jer ce reci da je to kopija racuna ne original fiskalni (trazice onaj isecak, slip, kako se vec zove). I ja sam predao neoveren racun, za sada me i dalje niko nije kontaktirao da nesto fali.
 
40 kvadrata povraćaj za kupca + opcionalno 15kv po članu domaćinstva.
 
Ja ne znam da li osobe koje parkiraju na tudja parking mesta ulaze na ovaj forum, al samo da skrenem paznju da isti prisvojili mesta koja nisu kupili. Ne znam kako se inace resava ovaj problem, pa ako neko ima neki predlog, pisite.
 
To se nece desavati kad budu rampe osposobljene. Ne znam kad planiraju da ih puste u rad.
 
Vrh