Šta je novo?

Residence 7+, Zemun

Sve super radi, zvao u utorak povezali me u sredu. Dobio 9 meseci za dinar, kao nije moglo vise, ali i to je ok. Uvedena nam je optika, sto je super, i generalno je jako dobro odradjena mreza u stanovima, nema patnje sa koaks kablovima od po 30m. SBB po mom iskustvu ima najbolju uslugu trenutno kod nas, i u resavanju problema i ovako.
Mi smo dobili na 12 meseci po dinar, prvo je rekao 9, pa smo rekli da cemo razmisliti i drugi dan nas je zvao i rekao moze 12 meseci. U petak smo se dogovorili u ponedeljak dosli i povezali
 
Cekam papirologiju od konze da predam, a predaja bi trebala da se vrsi u poreskoj upravi prema opstini prodavca, odnosno u ovom slucaju novi beograd. Neka me neko ispravi ako gresim
U pravu ste. U prilogu je spisak dokumentacije ako ga slučajno nemate! Pozdrav, M
 

Prilozi

  • PDVlist.jpg
    PDVlist.jpg
    127,6 KB · Pregleda: 36
Ima li jos neko sa visih spratova problem sa slabim pritiskom vode? Traje vec 4 dana kod mene, pa me interesuje sta se desava, jer je bas los timing sada sa 40 stepeni napolju :/
Ovo je problem koji će biti sve izraženiji i bolniji u godinama koje dolaze....Bernuli(Bernoulli) je još početkom 18. veka definisao dinamiku fluida ali džaba...
 
Vrh