Šta je novo?

Rekonstrukcija Bulevara kralja Aleksandra

Evo baš sam proverio, nisu ni stigli do upotrebne. Tj odbačen im je zahtev još kod temelja , pa pretpostavljam da su premašili gabarite
To dalje implicira da nemaju lagalnu struju tj mogu dobiti samo jedno brojilo dok traje izgradnja...
 
Poslednja izmena:
Evo baš sam proverio, nisu ni stigli do upotrebne. Tj odbačen im je zahtev još kod temelja , pa pretpostavljam da su premašili gabarite
To dalje implicira da nemaju lagalnu struju tj mogu dobiti samo jedno brojilo dok traje izgradnja...
Нема проблема, сад ће г. Весић да отвори брану на једно месец дана и сви ће да се закаче... 🙁
 
Ako gradilište nema tablu, šta će konkretno da bude ishod prijave?
Rećiće im NO NO, niste bili dobri ili
Ajde malo da se uozbiljimo
 
Pozdrav iz 1960tih godina od kada Bulevar od Cvetka do Ustaničke nije promenio regulaciju.
Pošto narod ćuti znači ne smeta mu diskriminacija, a odluka o rekonstrukciji i proširenju Bulevara će doći sama od sebe.

1960 bulevar.jpg
 
Велика је грешка што тад није одрађено пресељење становника и ширење када је држава то лакше изводила.
 
Pozdrav iz 1960tih godina od kada Bulevar od Cvetka do Ustaničke nije promenio regulaciju.
Pošto narod ćuti znači ne smeta mu diskriminacija, a odluka o rekonstrukciji i proširenju Bulevara će doći sama od sebe.

Pogledajte prilog 167717
Море и ове бандере Ајфелове конструкције, још увек красе ову нашу (не)културно-историјску целину звану "Горњи Булевар - Цариградски друм"
 
Pozdrav iz 1960tih godina od kada Bulevar od Cvetka do Ustaničke nije promenio regulaciju.
Pošto narod ćuti znači ne smeta mu diskriminacija, a odluka o rekonstrukciji i proširenju Bulevara će doći sama od sebe.

Pogledajte prilog 167717
ovaj deo kao da je zasticena kulturno istorijska celina, jer zaista ne vidim razliku izmedju ove slike i sadasnjeg stanja (mozda se eventualno buba promenila :) )
 
Cela suština je da nije uopšte tolika problematika raseliti par udžerica koje su u katastrofalnom stanju jer su i vlasnici odavno prestali da ulažu u te objekte. Ali je gradska vlast toliko nesposobna da me ne bi čudilo da ne znaju ni samu proceduru eksporprijacije.
 
Dobio sam povratne informacije o ljudima koji žive u tim udžerima u Bulevar koje su predviđene za ekspropriaciju zbog širenja Bulevara, a koji su anktetirani posle peticije za proširenje Bulevara početkom ove godine. Bili su veoma neprijatni ka ljudima koji su ih pitali šta misle o širenje Bulevara. Inače, deo tih udžerica sa slike nema ni kanalizaciju.
 
Ovo je slika od Deskaseve ka Cvetku. Tu sad ima 3x vise prodavnica, menjacnica i kafana nego stambenih objekata, barem u ovom prvom redu koji se vidi sa ulice.
 
Dobio sam povratne informacije o ljudima koji žive u tim udžerima u Bulevar koje su predviđene za ekspropriaciju zbog širenja Bulevara, a koji su anktetirani posle peticije za proširenje Bulevara početkom ove godine. Bili su veoma neprijatni ka ljudima koji su ih pitali šta misle o širenje Bulevara. Inače, deo tih udžerica sa slike nema ni kanalizaciju.
Све је то у реду али има и она народна да се не пита жаба да ли ће бара да се затрпа! Замисли стотинак власника кућица зауставља ширење града и блокира правац на коме гравитира преко 200.000 грађана!
 
Cuo sam informaciju za koju nisam bas siguran da je moguca, ali svakako nisam strucnjak.

Naime, po toj informaciji smederevski put ce biti zatvoren 3 (tri) godine!


Znam da su pricali o izmestanju komplet gradakog saobracaja na kruzni put/autoput(buduci bulevar) do ustanicke/sumica, ali mi ovo deluje bas mnogo vremena.

Mada iskreno, taj potez je zasluzio ozbiljan overhaul
 
Cuo sam informaciju za koju nisam bas siguran da je moguca, ali svakako nisam strucnjak.

Naime, po toj informaciji smederevski put ce biti zatvoren 3 (tri) godine!


Znam da su pricali o izmestanju komplet gradakog saobracaja na kruzni put/autoput(buduci bulevar) do ustanicke/sumica, ali mi ovo deluje bas mnogo vremena.

Mada iskreno, taj potez je zasluzio ozbiljan overhaul
Иако све говори да неће бити ништа од те реконструкције, ако је буде немогуће је да се тако прометна улица затвори на три године. Једна трака увек мора бити проходна. Ту саобраћа 10ак аутобуских линија, стотине ђубретара и других ЈКП возила, тако да је не могуће да се то све затвори.
 
Cuo sam informaciju za koju nisam bas siguran da je moguca, ali svakako nisam strucnjak.

Naime, po toj informaciji smederevski put ce biti zatvoren 3 (tri) godine!


Znam da su pricali o izmestanju komplet gradakog saobracaja na kruzni put/autoput(buduci bulevar) do ustanicke/sumica, ali mi ovo deluje bas mnogo vremena.

Mada iskreno, taj potez je zasluzio ozbiljan overhaul
I kad je otvoren nije nešto preterano prohodan. Priča je bila da se čekalo da se završi obilaznica, ali ne vidim da se igde odmaklo.
 
I kad je otvoren nije nešto preterano prohodan. Priča je bila da se čekalo da se završi obilaznica, ali ne vidim da se igde odmaklo.
Тачно, са тим да обилазница са Смедеревским путем и горњим БКА, нема скоро баш никакве везе. Увек је Кружни пут био проходан и није ометао саобраћај у овом нашем делу. Види се да је то била само прича, једна од многох, за малу и велику децу!
 
Ova tema na forumu postoji 13 godina, sam plan postoji ko zna koliko dugo. Nažalost, priča se o jednom proširenju ulice kao o nuklearnom reaktoru. Ovo može da bude tema samo u srbistan dzamahiriji, kao da ne postoji procedura da se ovaj projekat realizuje u narednih godinu dana sa sve projektovanjem, ishodovanjem dozvola i izvođenjem radova na terenu. Mislim da zaposleni u institucijama koje bi se u nekom normalnom svetu bavile ovim stvarima imaju previše posla sa botovanjem i idenjem na mitinge kojekakve, a i svakako ti ljudi nisu dovoljno sposobni za posao koji treba da rade i za to primaju platu.
 
Шта кажете на идеју да спамујемо мејл градоначелника питањем "Када ће бити дуго најављивано проширење Смедеревског пута?".
 
Vrh