Šta je novo?

Rekonstrukcija Bulevara kralja Aleksandra

Потписи би за почетак били право решење а можда и неко удружење грађана "Европски Булевар" или "За нови Булевар" или "Булевар мора боље". Слажем се да је многи људи алергично (оправдано) на ово "европски"
 
Trenutna garnitura nece biti 2025 na vlasti u Beogradu sigurno. A do tad se nadam da ce ljudi iz opozicije da se pozabave ovim problemom.
Не треба бити сигуран у то, жуте једнако као и ову садашњу багру, ништа изнад Цветка није занимало!
 
Потписи би за почетак били право решење а можда и неко удружење грађана "Европски Булевар" или "За нови Булевар" или "Булевар мора боље". Слажем се да је многи људи алергично (оправдано) на ово "европски"

Ovo podebljano (ili ''Za normalni Bulevar'').
 
Đilas je bar nešto uradio u BG-. Pogledajte sad ovaj raspad nad raspadima. Ceo grad.
Слажем се али том логиком су сви нешто урадили, а ми живимо овде где НИШТА није урађено! Шта у крајњој линији ми имамао од Булевара који је сређен од Цветка на доле или од обилазнице, Београда на води, Вишеичке која је проширена...скоро ништа! Ми, наша деца, породице овде проводе преко 80% свог времена и овде нам треба пристојна улица, безбедан тротоар, уређене зелене површине, парк! Овде и сада!
 
Потписи би за почетак били право решење а можда и неко удружење грађана "Европски Булевар" или "За нови Булевар" или "Булевар мора боље". Слажем се да је многи људи алергично (оправдано) на ово "европски"
Недовољно агресивно - нешто типа "Народно удружење против гадних улица" би већ боло очи и привукло пажњу самим именом. Позив на естетску вредност увек аутоматски доводи до више интересовања...
 
A što vi koji radite u opštini ne pogurate to malo (izvršite neku vrstu pritiska)?
 
JBG kad su predsednici Zvezdare i Grocke p****.
Ни грађани нису ништа бољи! Ћуте и трпе, нико ни прстом да мрдне! И ево да се опкладимо овде у печено прасе, ко ће да победи на изборима!?
 
Ни грађани нису ништа бољи! Ћуте и трпе, нико ни прстом да мрдне! И ево да се опкладимо овде у печено прасе, ко ће да победи на изборима!?
Što ti ne bi bio neko ko će prstom da mrdne od strane građana?
 
Što ti ne bi bio neko ko će prstom da mrdne od strane građana?
Ја прво не живим у Калуђерици и не користим Смедеревски пут. Тако да се нервирам што је тамо такво стање као човек али ми не пада на памет да тамо ни прстом мрднем.
За Булевар је друга прича, ту пролазим сваки дан, борио сам се, био сам и општини једно време и борим се и данас где год је и кад год је могуће да се стање промени.
 
Što ti ne bi bio neko ko će prstom da mrdne od strane građana?
A sta ti radis? Ne razumem ovo svaljivanje "odgovornosti" na nekoga ko ukazuje na realno stanje. Isto stojim pri tome da je narod iz pomenutih krajeva u vecini apsolutno nezainteresovan za poboljsanje stanja. I da nece kazniti na izborima, kao sto nisu ni kaznili do sada. Uostalom vidi se i po tome sta sve trpe.
 
A sta ti radis?
Konkretne stvari, kao što sam više puta pisao na forumu, od kojih su neke i realizovane. A i dalje nastavljam da radim na tome. Vi (množina) sada možete da govorite kako to moje ne može da se meri sa problemom Bulevara, ali neće to promeniti stvari na terenu.​

Ne razumem ovo svaljivanje "odgovornosti" na nekoga ko ukazuje na realno stanje. Isto stojim pri tome da je narod iz pomenutih krajeva u vecini apsolutno nezainteresovan za poboljsanje stanja. I da nece kazniti na izborima, kao sto nisu ni kaznili do sada. Uostalom vidi se i po tome sta sve trpe.​
Ne svaljujem odgovornost ni na koga, već ukazujem na potrebu preduzimanja konkretnih koraka umesto milion puta ponovljenih rečenica kojima se konstatuje da je loše stanje od cvetka pa dalje ka Smederevskom putu, kako su građani opštine Grocka građani drugog reda i kako imaju najgori gradski prevoz u gradu, po forumima, drštvenim mrežama i sl. @Нико se borio, ali se nije izborio za proširenje. Iz onoga što je napisao, vidi se da mu je stalo da se proširi Bulevar od Cvetka do Ustaničke i da od toga ne treba da se odustane, već da nastavi sa preduzimanjem konkretnih koraka.​
 
A što vi koji radite u opštini ne pogurate to malo (izvršite neku vrstu pritiska)?
Па о ширењу Смедеревца се не би ни проговорило да их ја нисам лично убедио пре годину дана да је то најбитнији предизборни пројекат. за Гроцку Међутим, даље лобирање код града је искључиво на председницима општина.
 
Па о ширењу Смедеревца се не би ни проговорило да их ја нисам лично убедио пре годину дана да је то најбитнији предизборни пројекат. за Гроцку Међутим, даље лобирање код града је искључиво на председницима општина.
Мени су невероватне две ствари, прво је да ми се неколико људи из Калуђерице жалило на стање на Смедеревском путу, иако сам ја био активан у општини Звездара пре више година и немам никакве везе са Гочрицком. (Без обзира што већи део смедеревског пута до Калуђерице лежи на општини Звездара, то је више питање Гроцке) Значи људи су незадовољни, а не знају ни коме ни какао да се жале. А Калуђерица је једно младо насеље, то су писмени људи, пуни енергије и ништа не предузимају. А имају златну коку а то је депонија. Ако би је блокирали на један дан, одјекнуло би у целом Београду.
Друга енигма ми је да ти људи, па и млади, годинама исто гласају, и после се жале. Па промени нешто мајчин сине, размисли добро пре него што гласаш!
 
Kad god se približim Smederevcu i MML-u ja se setim da je jedna Podgorica sredila sve prilazne koridore da budu 2+2+razdelno ostrvo, i iskreno ne znam da li je korektno da iznesem kakve mi misli padnu na pamet na račun stanovnika dotičnih naselja.

Predlažem im bratimljenje s opštinom Bujanovac najhitnije, pošto očigledno dalje od toga nisu u stanju da dobace, i to ne samo po pitanju ovog "bulevara".
 
Значи људи су незадовољни, а не знају ни коме ни какао да се жале. А Калуђерица је једно младо насеље, то су писмени људи, пуни енергије и ништа не предузимају. А имају златну коку а то је депонија. Ако би је блокирали на један дан, одјекнуло би у целом Београду.
Калуђерчани су чудна фела. Прво, из неког разлога њима је Гроцка крива за све иако су општине у рангу надлежности поодавно скоро па потпуно небитне. Адреса за жалбе им је - град, и то једноставно не капирају. Имали су они пар блокада, али Смедеревског пута код Три Тигања, што је проблеме нанело само суграђанима који живе иза Калуђерице а ефекат по град је био - 0. Баш у граду много потреса што су келуђерчани блокирали живот Болечанима, град нормално функционише.
 
Kad god se približim Smederevcu i MML-u ja se setim da je jedna Podgorica sredila sve prilazne koridore da budu 2+2+razdelno ostrvo, i iskreno ne znam da li je korektno da iznesem kakve mi misli padnu na pamet na račun stanovnika dotičnih naselja.

Predlažem im bratimljenje s opštinom Bujanovac najhitnije, pošto očigledno dalje od toga nisu u stanju da dobace, i to ne samo po pitanju ovog "bulevara".
I ja isto. Treba beogradskoj vlasti nabijati kompleks Podgorice koliko se može.
 
Калуђерчани су чудна фела. Прво, из неког разлога њима је Гроцка крива за све иако су општине у рангу надлежности поодавно скоро па потпуно небитне. Адреса за жалбе им је - град, и то једноставно не капирају. Имали су они пар блокада, али Смедеревског пута код Три Тигања, што је проблеме нанело само суграђанима који живе иза Калуђерице а ефекат по град је био - 0. Баш у граду много потреса што су келуђерчани блокирали живот Болечанима, град нормално функционише.
Ali su zato odmah reagovali kada je Smederevski put bio blokiran od strane Zaklopačana zbog neasfaltiranja saobraćajnica u njihovom naselju i skraćenja linije 303 zbog toga.​
 
Vrh