Šta je novo?

Razni projekti

1000013257.jpg

Проте Матеје.
 
Sta je ovo kakav je ovo cirkus cjev na fasadi
Sta je sa ovim min zazidanim prozorom
Luks vila luks lokacija
Ова ”надоградња” је баш близу мене. Не знам одакле бих почео да пишем о овоме што су сада направили. На гугл мапи је слика из 2015 и може да се види како је оригинално изгледала кућа: https://www.google.com/maps/@44.773...xwTpPUyY-6rUJyCA!2e0!7i13312!8i6656?entry=ttu
 
To da se uspešno zagradi prilaz stanici TB
Ако су паметни, направиће објекат који ће се интегрисати са ЖС Тошин бунар, где ће приземље бити проходно и прозрачно, са локалима.
Ако су будале, направиће ту зид.
Један од основних услова при продаји овог плаца је био да прилаз/пролаз железничком стајалишту "Тошин бунар" мора да остане, односно да исти пролази кроз будући објекат који се ту буде изградио.
прилаз жс тошин бунар_увећано.JPG
 
Не, то је Војна Гимназија, они вероватно само користе један део, ово изгледа да су бивши војни објекти у Раковици где је Жандармерија већ неко време смештена.


 
Занимљиво да је на рендеру и паркић којим шетају мајке са децом, a та да је назовем жандармеријска касарна би требала да буде затворен комплекс :D
 
Drustvo odlucio sam se za kupovinu putem kredita i pored ovih kamata jer cekati doveka nema smisla.
Treba mi vasa pomoc gde pogledati sve novogradnje koje su ili ce biti zapocete.
Ja vec gledam na 2 sajta (ne znam smem li da napisem) ali dosta projekta nedostaje. Dosta se krecem po gradu pa vidim neko gradiliste koje nigde nema evidentirano. Nesto sam video i ovde i to mi dosta olaksava.
 
Drustvo odlucio sam se za kupovinu putem kredita i pored ovih kamata jer cekati doveka nema smisla.
Treba mi vasa pomoc gde pogledati sve novogradnje koje su ili ce biti zapocete.
Ja vec gledam na 2 sajta (ne znam smem li da napisem) ali dosta projekta nedostaje. Dosta se krecem po gradu pa vidim neko gradiliste koje nigde nema evidentirano. Nesto sam video i ovde i to mi dosta olaksava.

На жалост нема много сајтова које имају те информације и још их је мање (нема да ја знам) да их редовно и прецизно ажурирају. Ако имаш идеју који део града, шетња по том крају који те занима, видиш градилиште, гугл претрага по улици или називу инвеститора итд. Волео бих да имам паметнији предлог.
 
Hvala na
На жалост нема много сајтова које имају те информације и још их је мање (нема да ја знам) да их редовно и прецизно ажурирају. Ако имаш идеју који део града, шетња по том крају који те занима, видиш градилиште, гугл претрага по улици или називу инвеститора итд. Волео бих да имам паметнији предлог.
Hvala na predlogu. Primenio sam tu taktiku, ali kolima i nije ispalo najbolje zbog parkinga. Videcu da obavim pesice.
Dopada mi se ovaj Silva Vidikovac medjutim dug period (u maju 2026 je planiran zavrsetak) izgradnje me odbija.
 
Izgleda da kreće Čović sa zidanjem, stavio i logo jedne domaċe banke na ogradu gradilišta, te pp da je siguran kao smrt za izgradnju.
 
Sad bi i hotel Konstantin Veliki mogao da ukloni svoju ogradu koja prati staru regulaciju. Sada, kada stare susedne kuće više nema, ograda baš strči i nepotrebno sužava prostor za kretanje pešaka.
 
@Homer Jay @direktor

Kao što sam i pretpostavio, zamišljeno je da se gradi na obodu Zvezdarske šume. Obavezno kliknuti na link, koji je originalni provučen kroz Google translate.

 
А, ово је вероватно нешто што се појављивало на АПР - то буквално и јесте шума, део иза кућа у Крагујевачкој. Ту су ваљда некад биле неке страћаре али то је давно порушено и зарасло
 
Vrh