Šta je novo?

Razne gradske vesti, Topic II

Nisam video da je neko o tome pisao negde na forumu pa bih samo da vas obavestim - već neko vreme bageri raščišćuju ostatke zgrade MUP-a u Kneza Miloša 101 koja je stradala '99. To je ona zgrada na kraju ulice, ispod kliničkog.
 
nije bilo na forumu ali je postavljen report na twiteru na prvoj strani. Inace korisna stvar za forumase je da znaju da se twiter i cliping iz medija svakodnevno osvezava tako da je jako korisno pogledati i prvu stranu :dil:
 
Tragom twittera shmeksi je danas posetio i ovu loakciju te deli slike sa veselom družinom :D

282iyy8.jpg

10h9i5g.jpg

wvx4x3.jpg

2wd0akh.jpg

s4w8lk.jpg
 
u sorry, evo sad ću da editujem :)

ma ja hteo da vodim jednu curu, ali ona imala neku drugu ideju te je otpao odlazak :kafa:
 
Bravo, zexlande :)

Nemas pojma koliko sam googlovao po netu da bih nasao idejno resenje za Zitomlin. Nije lose, nije lose. Nadam se da ce u konacnoj realizaciji sve to jako dobro izgledati.

Mozda bi BB ekipa trebalo da razmotri da popuni Proposed sekciju ovim projektom.
 
Homer Jay":75ej5oc5 je napisao(la):
Bravo, zexlande :)

Nemas pojma koliko sam googlovao po netu da bih nasao idejno resenje za Zitomlin. Nije lose, nije lose. Nadam se da ce u konacnoj realizaciji sve to jako dobro izgledati.

Mozda bi BB ekipa trebalo da razmotri da popuni Proposed sekciju ovim projektom.
:kk:
Da, nisam video da ima Zitomlina u proposed-u :)
 
Koliko mi se čini po imenima nekih od objekata, "odgovorni" su neki studenti arhitekture (hint: ime + broj indeksa)... Lepo je što im verovatno profe zadaju da rade 3D modele za GEarth, ali je bedak što ih ne nateraju da malo lepše to urade :D.
 
meni je sve isto kao ranije sem ako ne mislis na 3d objekte koji su mi ugaseni u opcijama
 
hm nista koju verziju koristis
 
Ja vidim, lepo Zex, svaka čast na trudu i kvalitetu. Kako napreduje ostatak Terazija?
 
Hey!

Uf! Sada mi je lakse :) kada znam da se vidi.

Ide, ide fino, imam vec gotov novi model Balkana. Sada cu da radim verovatno Terazijsku cesmu i Dom sindikata, to ide brzo :)

Bice jos dosta javnih zdanja :)
 
Svaka cast, samo mislim da ti je Kasina malo zavucena u odnosu na Terazije. Koliko ti vremena treba po zgradi?
 
Odlican posao :kk:
Aj odradi i onu nesrecnu palatu federacije, ako mozes :D
 
Strahinja":29dpqp6h je napisao(la):
Svaka cast, samo mislim da ti je Kasina malo zavucena u odnosu na Terazije. Koliko ti vremena treba po zgradi?
Jeste, izgleda da sam ja lose postavio, nema veze uradicemo novu.
Pa zavisi od fotke i zgrade, oko sat do sat ipo max.

Uradio sam i zgradu Borova, i Inex kulu.
Borovo ce postaviti ovih dana :)

A nadam se i novu Moskvu :)

@ Shifty - Hvala :) Federaciju obavezno ! Ono je stvarno ocajno :rolleyes:
 
Bravo Zex :D

Kako mi možemo da pomognemo da se uklone ona rugla koja trenutno postoje?
 
Vrh