Šta je novo?

PSP Farman West 65 - [ Multifunkcionalni kompleks - 152.437 kvm ]

Jel se zna zasto jos uvek nije krenulo useljenje u Kulu West 65? Da li je dobijen tehnicki prijem objekta, deluje mi da su bas dosta okasnili?
 
Koliko je meni poznato, useljenje je pocelo jos pre 10ak dana.. Video sam kako unose stvari sa zadnje strane zgrade.
 
Koliko je meni poznato, useljenje je pocelo jos pre 10ak dana.. Video sam kako unose stvari sa zadnje strane zgrade.
Dozvolili su stanarima čiji su stanovi završeni da unose stvari i montiraju nameštaj, ali ne može da se živi u zgradi, liftovi nisu u slobodnoj upotrebi itd.
 
Kula Zapad 65

Kula Zapad 65.jpg
 
Pozdrav svima, kako ste zadovoljni sa ugradjenim tendama na terasama? Da li mozda znate ime firme koja je ugradila? Svidja mi se kako izgleda pa bih mozda ugradio na jednoj terasi.
 
Pod uslovom da se ovo zelenilo u žardinjerama u sredini blokova može nazvati zelenilom (A Blok i West 65). Dakle, da li se zelenilo bez prirodnog zemljišta može smatrati zelenilom u pravom smislu te reči ili ima samo vizuelnu funkciju kroz određenu pejzažnu arhitekturu.
 
Juče je završen zapisnik o tehničkom pregledu nepokretnosti. Zvanična primopredaja kreće od sledeće nedelje.
 
zna li neko jel ovaj park na vrhu mall-a nesto sto ce se zapravo raditi ili je samo mastarenje arhitekti?
Screenshot 2022-05-15 at 22.54.19.png
 
Vrh