Šta je novo?

PSP Farman West 65 - [ Multifunkcionalni kompleks - 152.437 kvm ]

Đoković jeste vlasnik penthausa u naselju West 65, ali ne u kuli, valjda smo to naučili do sad
 
Đoković jeste vlasnik penthausa u naselju West 65, ali ne u kuli, valjda smo to naučili do sad
Немам појма ко је шта купио, ево једног лепог снимка само не обраћај пажњу на наслов

 
Čovek ima penthaus u naselju mnogo duže nego što kula postoji. Ako je eventualno kupio još jedan penthaus u samoj kuli, onda ok, ali ovako baš jadan pokušaj PR tima da izvrne stvarnost zarad marketinga.
 
Koliko sam ja čuo miko tog penthousea u Westu uzeo je i još jedan duplex u kuli. Ispod Brene čini mi se.:)
 
DSC_0105.JPG
 
Super izgleda, da je jos koja na NBG kao ova...
Ajde da si rekla kao kula Beograd, ali nadam se da ce ova nakaza biti poslednja od ove vrste bezlicnih solitera.
Dobar primer kako soliter ne tereba da izgleda, s druge strane kula Beograd pravo osvezenje u arhitekturi Beograda, skyline takodje vrlo solidan, West kula, sedi jedan.
 
Ajde da si rekla kao kula Beograd, ali nadam se da ce ova nakaza biti poslednja od ove vrste bezlicnih solitera.
Dobar primer kako soliter ne tereba da izgleda, s druge strane kula Beograd pravo osvezenje u arhitekturi Beograda, skyline takodje vrlo solidan, West kula, sedi jedan.
Apsolutno se ne slažem. Ova zgrada izgleda novo, postojano i kvalitetno. Kula Beograd izgleda kao da su je napravili pre 30 godina i ostavili da propadne. Projekat Kule Beograd je obećavao, ali su ga zas*** sa izvedbom samo-tako
 
Apsolutno se ne slažem. Ova zgrada izgleda novo, postojano i kvalitetno. Kula Beograd izgleda kao da su je napravili pre 30 godina i ostavili da propadne. Projekat Kule Beograd je obećavao, ali su ga zas*** sa izvedbom samo-tako
Remek-delo moderne arhitekture, kruzi legenda da je sam Gruja licno na parcetu salvete nacrtao prvobitni izgled kule...

.
 
Vrh