Šta je novo?

PSP Farman West 65 - [ Multifunkcionalni kompleks - 152.437 kvm ]

Да се мало вратимо теми, док се Игор не пробуди :D

ЗумБиран :wink: поглед на "товер" из улице Тадије Сондермајера, фотографија од данас 28.12.2019.

 
Moja je malo svezija, od veceras :D


rZHVQhQ.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=693657#p693657:1hghg9an je napisao(la):
Misterija74 » Ned Dec 29, 2019 3:53 am[/url]":1hghg9an]Znaci 17 sprat
Svidja mi se ova led rasveta odlicna je
Nisi dobro brojao.
Ima 20 zavrsenih nadzemnih etaza.
Sta ti ubrajas u spratove, a sta ne?
20 ploca je izliveno pa racunaj kako hoces.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=693666#p693666:16l3co6i je napisao(la):
Roy » Ned Dec 29, 2019 7:56 am[/url]":16l3co6i]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=693657#p693657:16l3co6i je napisao(la):
Misterija74 » Ned Dec 29, 2019 3:53 am[/url]":16l3co6i]Znaci 17 sprat
Svidja mi se ova led rasveta odlicna je
Nisi dobro brojao.
Ima 20 zavrsenih nadzemnih etaza.
Sta ti ubrajas u spratove, a sta ne?
20 ploca je izliveno pa racunaj kako hoces.

Broji se od ovog dole prvog svetla sto je upaljeno.Zgrada ce da ima 40 spratova bez prva dva jer tu je planiran bazen vec neko je o tome polemisao ovde
 
Svaka cast za timelapse, kad ga zavrse mogao bi da napravis ceo, da sklopis sve snimke :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=693849#p693849:hbu5bzu4 je napisao(la):
Misterija74 » Ned Dec 29, 2019 11:17 pm[/url]":hbu5bzu4]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=693666#p693666:hbu5bzu4 je napisao(la):
Roy » Ned Dec 29, 2019 7:56 am[/url]":hbu5bzu4]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=693657#p693657:hbu5bzu4 je napisao(la):
Misterija74 » Ned Dec 29, 2019 3:53 am[/url]":hbu5bzu4]Znaci 17 sprat
Svidja mi se ova led rasveta odlicna je
Nisi dobro brojao.
Ima 20 zavrsenih nadzemnih etaza.
Sta ti ubrajas u spratove, a sta ne?
20 ploca je izliveno pa racunaj kako hoces.

Broji se od ovog dole prvog svetla sto je upaljeno.Zgrada ce da ima 40 spratova bez prva dva jer tu je planiran bazen vec neko je o tome polemisao ovde
Broji se sa ove strane uz koju je kran pricvrscen. Bazen je na drugoj strani.
 
Vec je bilo diskusije o ovome, iznad bazena je prvi sprat sa stanovima i to je treci sprat, tako da moze da se kaze da se ploce broje sa strane trznog centra.

Pozajmio sam Posmatracevu sliku.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=693387#p693387:2d5qrwid je napisao(la):
Ventilator_BGD » Sub Dec 28, 2019 12:25 pm[/url]":2d5qrwid]biti snob je karakterna osobina, a ta karakterna osobina utice na izbor mesta stanovanja. Neko ko trazi komfor a ima pare da ga plati, mora da ima karakternu osobinu koja ga navodi da kupi stan u naselju koje je nizeg standarda od starih socijalnih naselja po vecini kriterijuma osim po bonitetu i po koncentraciji ekipe koja tamo kupuje stanove, pa se slicno karekterni nadju na jednom mestu. Biti snob znaci i bezmozgaski pratiti trendove i ucestvovati u svakom segmentu drustvenog zivota koji je main stream. Zato snoblje sigurno sinoc nije bilo ispred crnogorske ambasade, to radi bedna intelektualna elita koja zivi u socijalnoj gradnji i nada se da ce jednog dana mozda uspeti da skrpi za zamenu parketa ili regala starih 30+ godina.

hmm fejsbuk profil, instagram, koriscenje pc-a generalno i upotreba mobilnih telefona, kupiovina novog i boljeg stana na boljoj lokaciji, kupovina auta vrednosti preko 1000e... snobizam cist. Trebamo se vratiti papiru i olovci, da konji budu prevozno sredstvo, da se uposle golubi pismonose... mada i onda bi neko koristio magarca, a snobovi konja, neko bi se dovikavao preko brda, a snobovi slali golubove...

Mozda ima istine da ima i snobova medju bogatijom klasom, isto koliko i sujetnih i izkompleksiranih ljudi medju nizom. Tako da je bolje ne ulaziti u podele ko je snob, a ko kompleksas.
 
Kakvo smesno banalizovanje stvari i namerno mesanje baba i zaba a sve u svrhu branjenja neodbranjivog,i zasto vam smetaju snobovi,opet ponavljam kao da je to neka uvreda pa se tako potresate.

Kakve veze ima upotreba racunara i mobilnog telefona sa snobizmom ,i gle bas slucajno to mesate sa profilom na instagramu,naravno da je instagram nesto drugo,stranci kad gledaju nase profile na toj drustvenoj mrezi rekli bi da vecina od nas ima bar po dva naftna polja u vlasnistvu.

Ali ono najbitnije u vasem postu je da je ,,kupovina novog i boljeg stana na boljoj lokaciji" jedna konstanta koja se ne sme dovoditi u pitanje inace rizikujemo da budemo ismejanii uz obilato koriscenje reci ,,raspalo" i ,,krs"
 
pa ako je snobizam citiram:
bezmozgaski pratiti trendove i ucestvovati u svakom segmentu drustvenog zivota koji je main stream.

onda sve sve snobizam. I ti si snob jer koristiš računar za beskorisno piskaranje po forumu dok neko nema ni za digitron. Eto priklonio si se main stream snobizmu. Nije to branjenje neodbranjivog jer nema tu sta da se brani, već isticanje da ukoliko neko proziva nekog koga ne zna da je snob ima potpuno pravo da bude ismevan da je sujetni kompleksaš. Snob se naravno može shvatiti na dva načina od kojeg je jedan podrugljiv, a drugi klasna razlika. Vama smetaju nove, lepse, luksuznije snobovske novogradnje; nekima smetaju raspale i smrdljive starogradnje tako da svakom svoje...
 
blok 65 ce biti ispred svih blokova na nbgd zbog ovog nebodera, premijum TCa, stanova popit wellport, west 65, zepterra...Jedino mi se ne svidja je saobracajna infrastruktura i nedostatak sadrzaja za decu (skole, vrtici, igralista...)
 
Onaj najuzi deo na vrhu pocinje na 31. spratu tako da bi taj segment trebao da ide dosta brze nego oni pre njega
 
Golfer":pp4gxgk5 je napisao(la):
Assad84":pp4gxgk5 je napisao(la):
Hvala vam sto se i vi,kao mnogi,bavite mojim likom i delom,samo nije u redu da izvrcete reci,rekao sam u ,,snobovskim kompleksima slicnog tipa" sto ne znaci da su svi ljudi koji tamo kupe stan(iz njima poznatih razloga) snobovi vec da je to koncept koji promovise sam investitor,marketinske agencije koje prodaju te stanove itd. A sa druge strane svi se hvataju za rec ,,snob" kao da je to nesto lose,odnosno stavljaju tu rec u negativan kontekst,pa sta fali biti snob,znaci verovatno da si uspeo u zivotu i da ne zivis kao velika vecina obicnog plebisa.

Druze, evo ja sam jedan od tih snobova. Radim za stranu avio kompaniju, Srbiju vidim samo sa 37.000 ft kaf sam u preletu iznad iste ali zaradi se za gajbu na “snobovskoj” lokaciji, cak sta vise, nekoliko gajbi. Tebe pozdravljam i savetujem da prvo malo resis pravopis, sto znaci uvek iza tacke ili zareza ide razmak. Ziv bio.


cak sta vise...




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=694380#p694380:1xvo7wx8 je napisao(la):
DV10 » Uto Dec 31, 2019 6:06 pm[/url]":1xvo7wx8]blok 65 ce biti ispred svih blokova na nbgd zbog ovog nebodera, premijum TCa, stanova popit wellport, west 65, zepterra...Jedino mi se ne svidja je saobracajna infrastruktura i nedostatak sadrzaja za decu (skole, vrtici, igralista...)

Šta te briga imaš pečenjaru preko puta...a i pogled će biti odličan, samo da ti se oko navikne da ignoriše sve objekte u radijusu od 1km
 
Печењаре нема више, односно затворена је, у стечајном је поступку, у огромном дугу, власник је умро пре три-четири месеца. Иначе цео тај објекат, има четири власника, где је и печењара, се уклања (руши) за једно годину ипо дана до две, јер ће ту бити изграђене једна или чак две стамбено-пословне зграде.
У том објекту, поред те печењаре, је и један сервис расхладне технике, сервис за грађевинске машине и изнајмљивање истих, и једна мања текстилна фабрика.
 
Гага":2srk5dvz je napisao(la):
Печењаре нема више, односно затворена је, у стечајном је поступку, у огромном дугу, власник је умро пре три-четири месеца. Иначе цео тај објекат, има четири власника, где је и печењара, се уклања (руши) за једно годину ипо дана до две, јер ће ту бити изграђене једна или чак две стамбено-пословне зграде.
У том објекту, поред те печењаре, је и један сервис расхладне технике, сервис за грађевинске машине и изнајмљивање истих, и једна мања текстилна фабрика.
Pa jel taj kao nije dao da se tu protera pravac T. S. Pa je morala levo ka Beloj Reci?

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Vrh