Šta je novo?

PSP Farman West 65 - [ Multifunkcionalni kompleks - 152.437 kvm ]

Malo u bas obilasku neko razgleda

dsc09538.jpg

podzemni
dsc09537.jpg

dsc09536.jpg

dsc09533.jpg

dsc09529.jpg

dsc09533.jpg

dsc09532.jpg

dsc09531.jpg

da li se rusi ova zgrada sa lucnim krovm
dsc09528.jpg
 
da ,obavezno se rusi ,kad pocne treca faza gradnje...

:kk: zgrade su extra, ...
 
dsc0129qk.jpg


Ove "default-ne" tende na svim terasama su pun pogodak.

Ne mogu da se setim da li su još negde na NBG tende bile ugrađene kao deo projekta zgrade...
 
BEOGRAD":1hjdqyfs je napisao(la):
je li neko od komsija zaprimio kljuc u utorak!

Ja cu najverovatnije u sledeci petak da potpisem anex i tada cu da dobijem i kljuceve. Receno mi je da su vec pocele komsije sa useljavanjem, tj. sa pravljenjem kuhinja, plakara i sl., i da su neki vec u utorak i dobili kljuceve :)
I ja sam dobio informaciju da ce sledece zgrade poceti da se grade u junu najverovatnije, pa se nadam da ce u naredne 2-3 godine sve poprimiti mnogo lepsi izgled. A "Tehnomanija" ga bas kvari :(
 
Bio sam danas, treba da se dogovorim oko potpisivanja aneksa, tj najverovatnije tokom sledece nedelje.
Izmedju ostalog, danas sam pricao sa devojkom koja radi u telekomu, prezentovala mi je njihovu ponudu vezanu za internet, tv itd. poshto su oni bili zaduzheni za postavljanje optickih kablova i ostalih chuda u W65, tamo je u prodajnom salonu westa od 09-5
ista ponuda kao na sajtu http://www.open.telekom.rs/business/Con ... 74&id=1451 , u
 
Ja idem sada u petak da potpisem anex, i da vidim kada ce odraditi nedostatke, par sitnica. Zamerka je na plafonu koji su, po meni, vrlo traljavo odradili,tj. isfuserisali, ali nisam mogao da se smaram jos i sa tim. Plafon ima bas lepe blage prelive, kada se upale svetla, posebno dolazi do izrazaja. Ali, sta sad, nisu mogli ni oni bas sve radnike da paze...
Sto je Pegi napisala, jednim prekidacem kod ulaznih vrata se gase sva svetla i ponovnim pritiskanjem se ista ona koja ste ostavili ponovo upale, vrlo zanimljivo. Tenda je odlicna, nemam zamerke, isto tako i terasna vrata. Moze se reci da su se stvarno potrudili.Pun pogodak su i klizna vrata izmedju dnevne sobe i spavaceg dela. Dimeri su stavljeni za dnevnu sobu, halogene svetiljke postavljene u kupatilu,kuhinji i hodniku, kao i plafonjerke na terasi. Za sada jedan lift radi, nadam se da ce i ostati bar 1 kada se budu unosile stvari da moze bar nesto da se prenese liftom :)
Vidim da su pocela i svetla polako da se pale u ostalim stanovima.., jos samo da ne budemo bahati, da budemo kulturni i da povedemo racuna o odrzavanju :D
 
Jel ce se ostatak kompleksa graditi iza ove zgrade?
Ne verujem da ce se graditi ispred jer bi se morao rusiti Tehnomarket.
 
Sledeca zgrada po planu se gradi na delu placa prema pruzi pa onda one u sredini i na kraju lamela do airport citya. Onda na mestu ovih 'talasa' gde je tehnomanija ide taj komercijalno poslovni deo sa lokalima i tek na kraju kula(ako je dozivimo).
 
Ja mislim da na mestu Tehnomanije idu isto stambene zgrade, a da trzni centar ide na onaj prostor izmedju Tehnomanije i Oml brigada.
 
Preciznije da, ja sam rekao 'na mestu' a mislio umesto tog trznog centra, moja greska, u brzini cesto pogresim...
 
Znaci rusi se Tehnomanija, steta, siromasna smo zemlja da bi mogli sebi da priustimo bilo kakvo rusenje.
Toliko neiskoristenih placeva svuda po Novom Beogradu koji mogu da se iskoriste za zidanje a mi rusimo ono sto imamo da bi gradili.
Ako sam dobro shvatio Kula ce biti odma do pruge?
 
Da, kula ce biti na cosku placa kod omladinkih brigada i blizu pruge.
Pa da rusice se a i ruzno bi izgledalo da se ostavi onako, a ako se rushi zarad neceg boljeg podrzhavam, sem ako objekat ima istorijski ili kulturni znachaj.
 
Zgrade su prelepe a ta kula ce biti fantasticna ali kad smo kod ruznoca sta cemo sa autoperionicom preko puta i zgradom sa zelinim krovom do pruge a tek divljina iza ka Tosinom bunaru.
Mnogo ce strcati ove zgrade od okoline!
 
Mislim da ce se Petoshevic (perionica) rushiti kao i svi drugi objekti koji se nalaze na mestu gde treba UMP *Unutrashnji Magistralni Prsten http://www.beobuild.rs/forum/viewtopic.php?f=20&t=26 da prolazi.
Nadam se da ce se ceo projekt zavrshiti, sem te kule... iskren da budem meni ide na zhivce, zaklanjace mi sunce...
 
A plac ispred Airport city? Jel znas sta ce se tamo graditi i kada?
 
vele":vye70qzv je napisao(la):
Ja idem sada u petak da potpisem anex, i da vidim kada ce odraditi nedostatke, par sitnica. Zamerka je na plafonu koji su, po meni, vrlo traljavo odradili,tj. isfuserisali, ali nisam mogao da se smaram jos i sa tim. Plafon ima bas lepe blage prelive, kada se upale svetla, posebno dolazi do izrazaja. Ali, sta sad, nisu mogli ni oni bas sve radnike da paze...

Jedno pitanje, da li je prvo ishao zapisnik, pa onda kasnije aneks il kako? Beshe kod zapisnika se utvrdjuje finalna kvadratura, probijanje rokova i penali, moguce ispravke u stanu, itd. Pa pazi, za svaku greshku i problem treba se zaliti jer su duzhni da isprave.

@Dirk, da budem iskren, pojma nemam. Jedino verujem da ce Zepterova zgrada ostati tamo.
 
Da li ce taj komercijalni objekat u Westu biti pravi shopping mall poput Delta City-ja ?
 
Dirk":2xlul5zt je napisao(la):
A plac ispred Airport city? Jel znas sta ce se tamo graditi i kada?

Plac "ispred" APC je deo APC.
Bio je planiran hotel i poslovna zgrada, ali radovi su zaustavljeni čim je počela kriza.
 
Relja nisam znao da se zgrade u APC takodje zovu po cvijecu kao u belvilu imam par slika APC iako mi je lik iz obez=bjedjenja prietio sto sklikam sa javne povrsne nebi da je vojni objekat nakraju sam slikao iz pokreta sa bajsa tablu sa imenima zakupaca .Samo mi nije jasno stace zeljezari smedrevo prostor u BG
 
Direktore,ako te cima neka bu**** a nije zvanican policajac,reci mu slobodno da pozove policiju.Ako on nece,izvadi svoj mobilni i reci da ces sam zvati policiju da razresi situaciju.

Videces kako odmah menja pricu.Ako slikas sa javne povrsine i nije vojni objekat mogu samo da se ljute i to je to.
 
Pa nema sta da objasnjavas,zovi policiju ali stvarno.Kao poker,ko izblefira bolje pobedjuje.
 
Vrh