Šta je novo?

Privatni prevoznici

Juče sam video taj Arivin Volvo 8900 i ne izgleda loše, ali mi jedna stvar bode oči, a to su zadnja vrata. Naime zadnja vrata su jednokrilna i taj detalj ne ispunjava uslove za Beogradski saobraćaj. Iz tih razloga su izmenjena vrata na Ik 112LE, pa me interesuje kako se ovaj Volvo provukao u saobraćaj.
 
ИК112ЛЕ такође има једнокрилна задња врата, и зато је жешћи промашај. Радници су због политике били приморани да продужавају шасије и ко зна како је тај посао одрађен.
 
Nisu sasije produzavane zbog politike,vec zbog toga sto ih Mercedes isporucuje sa medjuoosovinskim rastojanjem od nekih 2-3 metra to jest bez sredisnjeg dela.Tako da kasnije svaki karoserista prema potrebi produzava sasiju u granicama koje je proizvodjac predvideo.
Kod IK-112 LE je za velicinu zadnjih vrata zasluzan hladnjak i to opet nema veze sa Ikarbus-om,a da im nije mesto na gredskim linijama to svakako nije.
Bolje bi bilo da su tih 30 komada napravili za Lastu i to u prigradskoj konfiguraciji sa dvoja vrata.
 
Linija 47, polazak u 23:30h iz Birčaninove nije ostvaren, ovo je već četvrti put ove godine da ja znam, a da je u pitanju petak ili subota. Kome se može poslati prigovor?
 
Zapalio se novi trans jugov autobus na liniji 46
 

Prilozi

  • 272682816_1568525050184489_2062853446485575771_n.jpg
    272682816_1568525050184489_2062853446485575771_n.jpg
    106 KB · Pregleda: 229
Кобра није нова, не види се ознака. Може бити да је из 2016.
 
P42613 se zapalio.

Послато са SM-A805F помоћу Тапатока
 
Danas značajan događaj za ljubitelje privatnih prevoznika. U garažu Ćurdića pristiglo nekoliko novih Otokara.😁
 
Baš lepo! Koliko čitam Otokari su najkvalitetniji od turskih marki a jesu li i najskuplji? Čini mi se da kada sam ranije istraživao, oni su koštali više od BMC-a, Cobri i Akia koji su svi bili u istom cenovnom rangu.
Gde je tu Isuzu?
 
Aj konačno da i Ćurdić nabavi nova vozila. Oni gMAZovi su već godinama u totalno raspadnom stanju. Škripe, lupaju, klime bez, prokišnjavaju, amortizeri kao da ne postoje, bukvalno preko svake rupe kad pređe, bubreg ti odvali...
 
Baš lepo! Koliko čitam Otokari su najkvalitetniji od turskih marki a jesu li i najskuplji? Čini mi se da kada sam ranije istraživao, oni su koštali više od BMC-a, Cobri i Akia koji su svi bili u istom cenovnom rangu.
Gde je tu Isuzu?
Кобра и Исузу су најквалитетнији Турци. И ништа више турско не може да им приђе па ни Отокар који се раздрнда за мање од 10-15000 километара. И ови Ћурдини ће се раскантати врло брзо јер то је Ћурдић најгори приватник поред Луи травела и Цврчка.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ne razumem ko ti krade fotke i gde ih postavlja.
 
Ne razumem ko ti krade fotke i gde ih postavlja.
Највише се штитим од новинара иако ми они нису узели ниједну фотку. Проблем су групе и странице по Инстаграму где узме као да је његова и не наведе аутора јер је фотографија јавно доступна. Пре 5 година су ми исто тако крали где год сам качио. Зато од сада па надаље стављам водени жиг да се тај неко испали.
 
Највише се штитим од новинара иако ми они нису узели ниједну фотку. Проблем су групе и странице по Инстаграму где узме као да је његова и не наведе аутора јер је фотографија јавно доступна. Пре 5 година су ми исто тако крали где год сам качио. Зато од сада па надаље стављам водени жиг да се тај неко испали.
I meni takodje na instagramu kradu slike bez moje dozvole
 
Шта је ју тјуб клипова и инстаграм страница од мојих слика направљено хD Чак сам нашао једну слику у једној књизи.
 
Meni pojedini članovi ovde uzimaju fotke bez ikakvog pitanja ili bar pisanja autora u opisu... I onda što nema slika I svega.. Leba bez motike, kao da će propasti neko ako napiše autora u opis.. Nije bitno da li me zna lično ili ne ali neke stvari se valjda znaju majku mu.. Osnovno nepoštovanje ostalih autora...
 
Vrh