Šta je novo?

Privatni prevoznici

12640310_1204850362862771_3607617203530597442_o.jpg
 
Mislim da mu je grb grada trebao ostati na boku nekako je visak sprjeda
 
Ako ne gresim, grb mora napred. Mada mene vise nervira sto je "Ikarbus" zalepljen skroz desno umesto na sredini.
 
Nisam sto posto siguran, cini mi se da je bilo receno da gbr oznake moraju biti sa zadnje, leve i desne strane, info o prevozniku, tj. ime valjda sa leve i desne, grb grada napred. A GSP je u svemu privilegovan, oni mogu i neispravna vozila da izbacuju u saobracaj.
 
P42509 na 68 :cool:

P42316 na94 :cool:

P42314 na 94 :cool:


P42302 na 12/94


P041402 na 94na13/94

unutrasnjost na pocetnoj stanici u bloku45
 
Evo za Dragana(Gaspar18...) specijal, lik koji je vozio 11-icu u Kosavi, vozi u Unacop-u, konkretno danas P04163 na 45. :laugh:
 
Dva Maza i Mega Bus na 94 :). Inace ekipa privatnika na 94 razbija, vozila su u toliko dobrom stanju, da mozes sa poda jesti :D
P42314 na 94 :)
a9ybmv.jpg

P42318
bhc8kh.jpg

P42008
2wg6vbr.jpg

Jedan od najgorih privatnika koji obavlja gradski prevoz, Kosava na 45 :)
2q2l1rm.jpg

Borise sva sreca pa Kosavu retko kad koristim :p. Uglavnom C LC naleti na 74 :), inace su C LCova vozila bas fina, ali od ovih "malih" prevoznika izdvojio bi Dumeko, Bamiron, Presto i Autokodeks
 
Sem onih matorih, mislim da je Auto Kodeks. :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=370206#p370206:2hr9jq0s je napisao(la):
Boltar » 04 Feb 2016 09:12 pm[/url]":2hr9jq0s]Evo za Dragana(Gaspar18...) specijal, lik koji je vozio 11-icu u Kosavi, vozi u Unacop-u, konkretno danas P04163 na 45. :laugh:
Video sam ga to je onaj mrsavi sto kad mu neko lupa da otvori vrata stalno nesto gundja a vozio je brzo ko da je maksa
 
VELIKI GOSPODIN Vozač GSP pozdravlja svakog putnika (FOTO)
Autor: alo.rs | 08.02.2016. 10:56 - 08.02.2016. 14:16

Na Fejsbuk stranici ”Uživo iz beogradskih tramvaja i buseva” pojavila se fotografija vozača GSP na liniji 26, koji, kako se navodi pored fotografije, pozdravlja svakog putnika koji je ulazio ili izlazio iz autobusa.


Ilustracija, Foto: Oliver Bunić
Građane je takvo ponašanje zbunilo, pa su rešili da ga fotografišu.

"Čovek je GOSPODIN. Jednom prilikom sam imao čast da se vozim jednom linijom koju je već vozio (zaboravih koju) i da prozborim koju reč sa njime. Gospodin SVETSKOG kalibra", jedan je od komentara na ovoj Fejsbuk stranici.



Podetimo, gospodin sa fotografije je Milorad Zatezalo, o kome su mediji još ranije imali priliku da pišu, piše portal "Dnevno".

On je ranije vozio autobus na liniji 52.

"Sve pohvale za njega, vozio je 52 dugo, kad bi većina vozača bili ljubazni gde bi nam kraj bio", je još jedan od komentara.

Zatezalo se nikako ne uklapa u šablon namrgođenog "majstora", sa kojim, u većini slučajeva, nema razgovora. On svoj posao obavlja na najbolji način, savesno i sa puno manira.

"Kao i svi ljudi i ja imam probleme, ali ja ih ujutru skupim i okačim o retrovozor, pre nego što uđem u autobus. Pa sad, ako neki ispadne u toku vožnje, dobro je", rekao je jednom prilikom za portal 24sata.rs.

U svakom slučaju čovek koji svima ulepša dan.

http://www.alo.rs/vozac-26-ice-pozdravl ... oto/33664#
 

P40059

P42308 na 33

P40709

P42513

P41805 na 35

P41808

P41516 na 33

P42412 na 25P

P42415 na 25P

P02347 na liniji 66
P40008
 
Ne znam da li je to do neupućenosti vozača , ili je stajalište linije 74 Tašmajdan park uvedeno i za liniju 26. I sinoć i večeras sam se vraćao sa 26 iz Braće Jerković , i oba puta su vozači stali na pomenutom stajalištu , a narod u čudu (neki se pitaju zašto tu staje , dok drugi nakon par sekundi izađu iz autobusa).
 
To je greska do vozaca, jer ako bi 26 stajao onda bi trebalo i 27 i ostali.
Inace stanica je napravljena samo zbog 74. koja skrece levo u Milosevu.
 
To sam i ja pomislio sinoć , ali da dva puta u dve večeri dva različita vozača naprave identičnu grešku , malo mi je verovatno , zato sam i ptao. A inače , godinama 24 , 26 i 27 nisu koristili stajalište Pionirski park u smeru ka Vuku , a onda uveli stajalište samo za 24 i 26 , a tek nekoliko godina kasnije i za 27 , tako da tvoja logika ne mora da znači da si u pravu , poznavajući ove iz DJP.
Znam zašto je uvedeno stajalište , da ne bude situacija kao što je bila pre sa 49 i 94 kada su skretali iz Bulevara Kneza Aleksandra Karađorđevića u Teodora Drajzera. A inače , oba stajališta je linija 74 koristila dok su bili radovi na Gazeli , a ona išla preko Zelenog venca i Brankovog mosta.
 
Ako je budu uveli odmah cu da pisem da je ukinu jer je nepotrebna. Drugo je to sto ti pricas ako su radovi. On tu ima obavezu da staje pa makar isao u bilo kom pravcu i dalje on koristi postojece stanice, ukoliko ima mogucnosti da stane. Kod ovih logika ne postoji uopste, vidis da zadnjih godina uvode neke ade6 - niko nije trazio jos stave duple laste, sreca da su isle samo vikednom, pa onda kao uvedu liniju kroz miljakovac 3 ali samo 10 polaska prolazi kroz ono naselje itd.
Vidis neki dan nakon Nove godine isao sam 77. koja je isla sa Zvezdare i umesto da skrene prema Politici [radila se Makedonska u oba pravca] ona je isla pravo i skrenula levo u 29. novembar ali nigde nije stala sve do Skadarske, jer su stanice tako postavljene - proveri tu putanju.
kad su guzve u Bulevaru majstori uvek otvore gde god da im kazes, jer se brze stigne peske, stignes 10 buseva ispred. Nzm zasto kola uopste idu bulevarom kad se brze stigne 27. marta ili kuda 65. do centra
 
A što je najgrđe ovo staklo ne može da se napravi kod nas i mora da se čeka iz Turske da dođe ...Ima on ovako još bar 7 dana da vozi ...
 
Cekaj vozi bez stakla a gdje je zamjensko vozilo cemu to sluzi saobracajna policija na kojoj liniji ovo vozi
 
Штета што није лето , био би то природни клима уређај. :mrgreen:
 
Vrh