Šta je novo?

Privatni prevoznici

dana sam se vozio u novi Maz na liniji 94 ispred njega je isao Autokodeksov Fap.Posto sam bio sam iskoristio sam dobru priliku za slikanje





ujedno sam se konacno provozao sa Unacopovim crvenim Liazom na 45
 
Zanimljivo mi ovo "samacko" sediste kod motora u Mazu :laugh:
 
Klime još nema, hitno su bili potrebni autobusi. Klima će naknadno biti ugrađena! :)
 
Slabo se vidi na poslednjoj slici, na onom ravnom malom delu izmedju prozora (okvira) i panela ima otvore. Bas ispod nalepnice za PP aparat. Ako mislis na Liaz. :?
 
GB42202

P41115 na 78

P40502 na 45
 
Novi Maz u Arriva Litasu, pogledajte reportažu na linku ispod slike! :)
DSC_8682.jpg

http://www.balkantransport.net/arriva-pustila-prvi-maz-u-saobracaj/
 
Zar nebi trebao nositi oznaku bik zasto nema klimu i zasto je ofarban total crveno .
Ostalo djeluje fino
 
Не знам шта радиш, али све си гори што се тиче фотографија.. Ово је ЕУРО 5 мотор или су успели да среде ону буџу и седишта?
 
nek im je sa srecom.Koliko su narucili?Nadam se da ce staviti neki sledeci Maz na 74
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=372214#p372214:2l6y8gec je napisao(la):
Somi303 » 18 Feb 2016 09:42 pm[/url]":2l6y8gec]Не знам шта радиш, али све си гори што се тиче фотографија.. Ово је ЕУРО 5 мотор или су успели да среде ону буџу и седишта?
Slike napravljene telefonom od 5mpix, to mi jedino bilo pri ruci...
Sedišta su meni čudna, ali moram priznati udobna i ne klize.
dare":2l6y8gec je napisao(la):
nek im je sa srecom.Koliko su narucili?Nadam se da ce staviti neki sledeci Maz na 74
Čitaj tekst, deset komada, a možda će biti još...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=372215#p372215:2xu0qk33 je napisao(la):
dare » Čet Feb 18, 2016 9:52 pm[/url]":2xu0qk33]nek im je sa srecom.Koliko su narucili?Nadam se da ce staviti neki sledeci Maz na 74

Nadam se da ih neće stavljati na 74, tu su već mnogo bolja vozila. :D
 
@becks89

Ova sedista mi deluju nesto uzano, mozda se zato dobio perostranini salon?


Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Ne znam, nije da sam neka gromada, ali meni odgovaraju, a koliko vidim i po slikama, nisu ništa uža nego npr. ona iz Ikarbusa...
 
Ok, mozda je opticka varka...
Nesto mi "visi" onaj gospodin, na jednoj od slika.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Magicna Saga 8) I da se ponovim, definitivno najlepse farbaju vozila. Sad cekam da Bozidar upeca nove Mazove jer ja nikako ne mogu.
2py82uf.jpg

Autor: Bozidar97
gspbeograd.net
 
Невероватно како су добро офарбали аутобус.
 
Najodvratniji autobus je ispao više nego kul. Može se sve kako treba uraditi kada bi svaki posao obavljao onaj ko se razume.

GSP-u odmah zabraniti da dalje farba vozila dok se time ne pozabavi neko iole vizuelno pismen.
 
Nije GSP, nego je specifikacija kolor šeme nejasna. Dakle, treba to tačno definisati, okvir oko prozora crne boje, koja krem boja se koristi i kako i crvena. A ne samo "vozila su crvene boje".

Ovakva kombinacija se pokazala kao dobrom
ipqlwl.jpg
 
Vrh