Šta je novo?

Privatni prevoznici

P02216 na 49 :)


P40004 na 34 :)
[/Spoiler]
P04182 na 49 ako se ne varam bradonja vozi koji je ranije vozio 601 :D

P04193 na 49 vozi ga brka .Ranije je redovno vozio na liniji 82 :)

P04188 na 49

P02265 na 59

P02228 na 59

P02124 na 59

P02146 na 78

P04274
 
oskar2215":2j519zs3 je napisao(la):
Novi MAZ 203.088.
vp9oh0.jpg
гспбеоград.нет
Нови МАЗ, мало другачији од оних :gobb:
 
Mislim da je na linijii 26 ljubazni vozač i gospodin o kome su mediji pisali. Poželeo mu dobar dan i prvi put u mom životu dobio otpozdrav i osmeh od strane vozača .

Bus je Akia ultra.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Jeste na 26 je Vozi plavu Akiu :) On je car najveci
 
Bez uvrede, ali on je dileja kakve nema. Pravi haos na liniji, od dosta vozaca sam cuo primedbe i da su imali problema sa njim.
 
Po propisu ne vozi, reko' ja vec da prolazi na crveno i da pusta putnike van stanice.
 
Mana mu jeste sto sporije vozi a to radi da ne bi vozilo unistio.A covek koliko zraci pozitivnom energijom na sajtu busevi.com ga hvale nepopravljivi optimista ga hvali,zena sa Ceraka je bila presrecna njime Mene je par puta vozio na 52 jednom sam licno popricao sa njim i covek je stekao pozitivne utiske kod mene Ne kazem da je on jedini ok vozac sa kojima sam god vozacem pricao sam imao manje vise ok razgovor i dozvoljavali mi da slikam bus na okretnici i o svima njima imam pozitivno misljenje ali Zatezalo je jedan od najvecih pozitivaca.Tu su negde i vozac koji vozio na 92 kada sam slikao 480 kao i vozac na liniji 87
 
Ja se secam kada sam cekao plavu Akiu kod Ceraka da ga slikam.Reko sebi ko zna ko ga vozi mozda neki mrgud Nisam ni znao tada da ga Zatezalo vozi ta plava im je prva Akia .Kada sam ugledao Zatezala bas sam se obradovao sto su bas njemu dali prvu njihovu akiu da vozi to znaci da je on stekao veliko poverenje kod gazde a to mi je drago :)
 
nadam se samo da nisi pričao sa vozačem u toku vožnje.
 
A šta i ako je pricao brate ja bi se ubio od dosade 10 sati za volanom a nema muzike nista zivo a josš sad preko zime ne može da se vide dobre ribe pa ti onda malo bude lakse :D
Ja da vozim skupio bi oko mene pola foruma samo nek se priča ... Tačno bi zvao Gaspara i zajedno da pljujemo po ikarbuus :D Blokovi nema ljutis malo se šalim :D
 
@MilisaV

Iako se najcesce slazem sa tvojim misljenjem, zaista sam sada zbunjen sta lose vidis u tome da neko komunicira sa vozacem?
Svi mi kada u svom vozilu imamo nekog saputnika, takodje komuniciramo, zar ne? ;)
 
Liponi voli da me bode zbog Ikarbusa, a vidim i velika vecina... No dobro, navikao sam ja to, zabole me uvo, ja imam svoj neki rezon razmisljanja barem sto se tice Ikarbusa(ako mi zabranjeno pljuvanje istih?). Opet kazem, lepo je sto privatnici kupuju Ikare, ali pogledajte onoliki broj stepenika pozadi...? Gde je tu "bezbednost"? Samo tu trazim odgovor od Liponija... Zao mi je sto Ikarbus propada, ali boze moj, toliko je firmi stavilo katanac, zasto ne i Ikarbus kada vec nije konkurentan i profitabilan?
 
Koliki je to broj stepenika pozadi kod Ikarbusa koje kupuju privatnici?
 
Ma zabole me više za ikar tamo sam proveo mesec dana na montazi klima smrzoo sam se kaoo .... Toplije bilo napolju nego unutra napolju 8 stepeni u fabrici 3do4 ...
Ma Gaspare ne podbadam (ne mam nista protiv tebe bole me i za ikarbus i za autobuse )te nego sam te prozvo samo zbog dosade u toku voznje realno za 10 sati voznje sam i bez muzike ja bi poludeo ubrzo....
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=369093#p369093:2q4zjrl4 je napisao(la):
MilisaV » 27 Jan 2016 11:58 am[/url]":2q4zjrl4]nadam se samo da nisi pričao sa vozačem u toku vožnje.
Nisam.Izbegavam da pricam u toku voznje sta znam ima verovatno vozaca koji ne vole da pricaju tokom voznje.Nekako volim na okretnici usput ih pitam za slikanje autobusa i uvek mi dozvole.Vozac Arive me pitao A vi ste?ja rekao ja sam veliki ljunitelj autobudaTada mi rekao vozac Arive e onda mozete da slikate :D ja mu se zahvalio.Kod Zatezala sam bez problema slikao
 
Unutrasnjost crvenog Liaza nemam jos se nisam vozio sa njim ali zato imam unutrasnjos belog liaza

 
P0903na68

P04275 na 45

P40001na 613 rece mi mama da je jutros bila kontrola u 613.Ona je usla kod Tosinog Bunara prema Pohorskoj i da je kontrolor trazio putnicima kartu :shock: to me je bas iznenadilo :shock:

 
Danas uhvati zatezala na 26 u 14i5 h sam usao kod crkve sv marka tas a sisao na predzadnjoj stanici koncar nesto
u 14 i 40 meni nije djelovalo sporo cak je na vecinu semafora naciljao na zeleno .Vrata jednom otvorio malo poslije stanice kalenic cini mi se da je manja guzva na 26 odkako su privatnici uzeli
 
Koliko su losi i tesni ovi niskpodni Liazi 5292... I dalje imaju gibnjeve, previse su tvrdi za nase uslove, grejanje je maltene kao u Ikarkrsovoj M seriji, znaci uzas, jos Unakop tek tamo nisu culi za rec grejanje... Juce me vozio jednu stanicu Liaz 5292 na 45 (prazan uvece u centru Zemuna prema Bloku 44)uvece, bas da vidim kakav je, a ono kao da je stecaj upravnog tipa unutra :p
 
Za grejanje moze da bude krivo samo odrzavanje. Liaz i lose grejanje ne idu jedno uz drugo i tesko da mogu da ti poverujem da su napravili los grejni sistem.
 
Vrh