Šta je novo?

Privatni prevoznici

Koja ce biti nova linija za potez 700? Potez 600 je vec dobio a u planu je jos 3 nove za potez 100.
Da li ce biti mozda linija 710 Bg na vodi-zmaj-mala pruga-Zemun Polje? Ili mozda do Prokopa?
Ujedno, mozda nije na odmet 706e da svraca do 13.maja a ukine 705 jer su obe linije sa malim brojem polazaka.
Takodje, 700 i 702 bi mogle da se spoje u jednu
Sta ce biti sa 85 nakon pustanja 103,105L i 112 preko mosta? 85 samo u spicu je puna a 4 linije vrtece prazne preko mosta. Mozda da se skrati do Backe 85 a produzi do Vidikovca?
 
Koja ce biti nova linija za potez 700? Potez 600 je vec dobio a u planu je jos 3 nove za potez 100.
Da li ce biti mozda linija 710 Bg na vodi-zmaj-mala pruga-Zemun Polje? Ili mozda do Prokopa?
Ujedno, mozda nije na odmet 706e da svraca do 13.maja a ukine 705 jer su obe linije sa malim brojem polazaka.
Takodje, 700 i 702 bi mogle da se spoje u jednu
Sta ce biti sa 85 nakon pustanja 103,105L i 112 preko mosta? 85 samo u spicu je puna a 4 linije vrtece prazne preko mosta. Mozda da se skrati do Backe 85 a produzi do Vidikovca?
Kad Strela krene 706E neće svraćati do 13. Maja (kao što ujutru trenutno svraća) i zbog toga je 705 pojačana. 706E će kako sam ja protumačio imati jedan celodnevan polazak i jednog jednosmenca koji će verovatno raditi od 12 do 20, odnosno u jutarnjem špicu biće samo jedno vozilo. Što se tiče novih linija, sasvim sigurno će ih uvoditi, ali imajmo strpljenja, ne verujem ni da su sa potezom 600 završili, trenutno ne mogu ništa da uvode jer su spali na svega par solo rezervi i 4 Solarisa kao zamene za zglobove.
 
I koji je na kraju bilans linija koje će držati GSP, kad se preraspodeli sve, jel im ostaje sličan broj linija kao i ranije ili su poprilično osakaćeni?
 
GSP je poprilično osakaćen, osim toga da im ostaje značajno manji broj polazaka, izgubili su najprofitabilnije linije, a dobili one najteže, tako da je ta firma na ogromnom gubitku.
 
osakatili su nas gangula i mafija ukidanjem kentkarta. oštetili su ih za nekih 100-200 mil evra koliko čujem i mi sad to samo njima vraćamo VIŠESTRUKO zarad očuvanja odnosa srbije i turske.

a što se tiče gsp-a, ne brinite. ispašće oni iz gradskog prevoza kao mobilitas na sledećem tenderu.
 
✨ aesthetic ✨
IMG_8102.jpeg
 
Стрела или Пантраспорт који ради овде само подељен у 3 фирме?
 
Može biti da je deo solo BMC iz Mašinoprometa za Niš Ekspres, pričalo se da bi oni mogli da se sa ostalim privatnicima ubace u Beograd. C&LC je po ovome definitivno nosilac posla, jer njima autobusi zaista nisu osnovna delatnost i kako kažu, "nisu se proslavili u autobuskoj delatnosti".
 
ali najjači mi je lik iz tamnave koji kaže da im je vozni park star 3-3 i po godine, a liaza i ikarbusa skoro jednako ima koliko i QRCova a stariji su od 7 godina sigurno.
 
ali najjači mi je lik iz tamnave koji kaže da im je vozni park star 3-3 i po godine, a liaza i ikarbusa skoro jednako ima koliko i QRCova a stariji su od 7 godina sigurno.
То је и мени запало за око,Тамнава велики крш од превозника треба их истерати.
 
S obzirom da je uslov da najstariji autobusi budu 2017., trebalo bi da im ostanu samo BMC, ali opet, prva serija je stigla 2019., a druga 2021., tako da bih to zaokružio na neke 4 godine.
 
šta mislite, ko ispada na sledećem tenderu osim mobilitasa i gspa?
 
Mislim da niko neće ispasti sem Mobija, oni kao konzorcijum moraju nabaviti polovinu novih vozila, a to će sigurno uspeti s obzirom na prošlogodišnje nabavke, kao i ovogodišnje, tako da nisu u opasnosti ni manji prevoznici poput Barbadosa i MT, čak i da ne kupe ništa.
 
Mislim da niko neće ispasti sem Mobija, oni kao konzorcijum moraju nabaviti polovinu novih vozila, a to će sigurno uspeti s obzirom na prošlogodišnje nabavke, kao i ovogodišnje, tako da nisu u opasnosti ni manji prevoznici poput Barbadosa i MT, čak i da ne kupe ništa.
Po ovome deluje da hoće, a još se priča da dolazi novi prevoznik u gradski prevoz u Beogradu
 

Prilozi

  • A6ADBB7B-4396-41B9-A836-2AD5F494DEB5.jpeg
    A6ADBB7B-4396-41B9-A836-2AD5F494DEB5.jpeg
    174,6 KB · Pregleda: 98
ne bih da te lažem ali obrnuo si neke stvari. sve je kako i treba da bude. većinu ljudi (đubreta) voze šklopocije, što i treba, a đubre (koje je manje đubre od tih ljudi često) voze manja đubrad (dafovi i mečke)

P.S. Šala je (donekle), ne prozivamo nikog direktno, ali kad vidim šta se sve vozi gradskim prevozom, za jedan pristojan deo (đubrad) i nije više od ovih kanti i kontejnera.
 
Evo Strele i u spotu Desingerice, da se cirkus i sprdačina JGP-a kompletira.
Taman da se izreklamira i nova najava. 🤣

Кад смо већ код Стреле,још један приватник који има Шри Ланђане,обучава их тренутно,а то је Ластра Лазаревац.Не чуди ме искрено,јер то је сад Стрелина фирма,60% удела има Стрела.
 
Vrh