Šta je novo?

Privatni prevoznici

P40317 na liniji 26

VvPSp1A.jpg
 
Возио ме лепотан од Бамирона данас на 94, а и вечерас је око 00 и 15 отишао за гаражу са 94, тестирају га све потрошњом горива на сменама на 78 и 94, али мислим да ће Темза са 94 да лети, а Кобре обе остају, али углавном лепотан остаје на 94, што ми се свиђа... О вансеријској удобности, и шта се вози од Тамнаве на 94, је зло. Кошава, Престо и Ц ЛЦ дају нископодна возила, док Тамнава пак не, само једног лиаза плафон!
 
Koliko Conecta ima Bamiron? Pitam, pošto sam sinoć malo posle osam sati video njihovog Conecta na Banjici na liniji 78, a mislio sam da su uzeli samo jedan primerak.
 
Juče uhvatih LDM-ovog MAZ-a u Bulevaru umetnosti. Iako sam morao čekati na jednom mestu skoro pola sata, nije bilo mogućnosti za malo bolji kadar usled velikih gužvi i još više parkiranih vozila.
 
Hvala za info :wink:

Čudi me da ga tako tumbaju po linijama. Ne znam kad se Gašpar njim vozilo na 94-ci, ako sam ga ja spazio oko 20:10h kako pristiže na okretnicu Banjica II. Jedino ako ne završava rano na 78-ici, pa se šalje da odradi još koji krug na 94-ci.
 
Kesha":2fbu9us5 je napisao(la):
Hvala za info :wink:

Čudi me da ga tako tumbaju po linijama. Ne znam kad se Gašpar njim vozilo na 94-ci, ako sam ga ja spazio oko 20:10h kako pristiže na okretnicu Banjica II. Jedino ako ne završava rano na 78-ici, pa se šalje da odradi još koji krug na 94-ci.
Sanjao je da se vozio :D
Jako verodostojan izvor, kad kaže dobar dan, moraš napolje izaći da proveriš koje je doba dana.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
 
Sta ce to da znaci da je privatni bus dosao u pomoc na Trosarinu .Ili je stvarno situacija krajnje zeznuta ili je neki novi dispicar kod ovih redovnih idi..a ovakve stvari se ne desavaju.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=623382#p623382:eldnubed je napisao(la):
88miki123 » Ned Maj 19, 2019 4:05 pm[/url]":eldnubed]Sta ce to da znaci da je privatni bus dosao u pomoc na Trosarinu .Ili je stvarno situacija krajnje zeznuta ili je neki novi dispicar kod ovih redovnih idi..a ovakve stvari se ne desavaju.
Dešava se da se vozila sa linija koje se okreću na Slaviji upućuju na Trošarinu, a može da se desi i da je prekomanda sa 78. Pre 4-5 godina je bila prekomanda Arrive sa 59 na 302, a Lastu sam 2-3 puta video na 43 dok su radili u gradskom.
 
Вероватно је прекомандован са 39-тке пошто Тамнава не ради 78.
 
Desava se ali retko sto se tice poteza 400 uglavnom se busevi skidaju sa 405 za potrebe poteza 400
Zbog takvog ponasanja ne odgovornih dispicara trpimo mi Ripanjci deceninama.
 
Tamnava krpi sve rupe na potezima izgleda primetio sam da se njihovi busevi cesto mogu videti na potezu 700
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=623416#p623416:gg0v2sya je napisao(la):
88miki123 » Ned Maj 19, 2019 5:06 pm[/url]":gg0v2sya]Tamnava krpi sve rupe na potezima izgleda primetio sam da se njihovi busevi cesto mogu videti na potezu 700
Kad su bili igde na potezu 700?
 
Pre par nedelja na 704 zadnji put sam video u glavnoj sam bio .
Pre toga sam video na 708 kod opstine nbg.
A mislim da sam vidjao i na ovoj temi ako se vratis malo nazad mozes pronaci
 
Pa ne znam odakle oni na potezu 700, za 708 kontam al na 15,704,707,706 se skida sa 84, Dumeco ili Unacop(P40535). Unacop cesto ide i na 72 kad zatreba, a pre 2 dana na 706 radio 3.5 kruga juce 2..
 
Pa da, jedino tu su oni, ali opet 68 ide na 25-30min pa mi nije bilo tako logicno ali opet nema drugog nacina da dodje Tamnava..
 
Izgleda da se Saga Trans obnovila. Upravo sam video dva nova autobusa na 309, neki turski. Nadam se da neko ima više informacija od mene, ili još bolje slike.
 
Ако, само нек их је више, коначно ће се отарасити оноликих Лиаза.

Послато са ST26i уз помоћ Тапатока
 
Jutros sam video na 48 kod Cvijiceve novu Cobru, i pitao sam se cija je posto nema nikakve oznake, pa predpostavljam da je Sagina umesto onog Maza sto je radio.
 
Vrh