Šta je novo?

Privatni prevoznici

ja bih i da moze normalna, stavio osisanu latinicu, jer je predvidjeno da sva slova budu velika, pa ne moze da stane veliko Č, i onda bleji tekst PANčEVAčKI MOST, sto mi bode oci isto ko i ^
 
Битно је да вози на линији, и да има исписан број, то да ли је смер промењен, мене као корисника апсолутно не интересује, вози ме од тачке А до тачке Б. То треба да буде поента, а не слова на дисплеју, уместо да се види да ли је возило технички исправно, да недај Боже дође до нежељених ситуација, а то нико неће...
 
Iako veoma dobro poznajem grad , smatram da je isto tako bitno i da bude ispravno ispisan smer , pored drugih stvari koje si naveo. To što ti , ja i većina drugih koji ovde komentarišemo , znamo gde šta ide , pa nam displeji ne znače ništa specijalno , ne znači da je apriori tako i sa drugim korisnicima gradskog prevoza. Vrlo često sam u prilici da čujem ljude kako se prosto pogube čim se nađu u delu grada koji nije njihova "sigurna zona kretanja" i koji promaše smer , upravo zbog toga što vozač nije promenio smer na displeju.
 
Šta mu bi kako se ovo desilo :shock: :shock: :shock: ?
PS:Ne može biti 15 tu radi Zemun verovatno je onda 45 posto mi se cini da je ovo Unakopovo vozilo
 
А у конзорцијуму ни не знају да им је слупано возило, алал вера.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Не брини се Шоми, излетеће Драго Тошић са све Ћурдићевом ћерком у целој причи да млати празне приче веруј ми!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=602613#p602613:3y2l084b je napisao(la):
laki72 » 16 Феб 2019, 23:24[/url]":3y2l084b]
Žika":3y2l084b je napisao(la):
Nabode ga 15tica u ogradu

Temsa?

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
Кошавин ЛиАЗ 5292.22 каква црна Темза...
 
Djole Pevcanin":2xgftgtq je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=602613#p602613 je napisao(la):
laki72 » 16 Феб 2019, 23:24[/url]":2xgftgtq]
Žika":2xgftgtq je napisao(la):
Nabode ga 15tica u ogradu

Temsa?

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
Кошавин ЛиАЗ 5292.22 каква црна Темза...
Misliš crvena ?


Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Је ли зна неко да ли су отклоњени проблеми на Аривиним "Темзама" :?:
 
Ne znam, ali ove sto su kod Bamirona su sasvim korektne, mada vidim da na prototipu za Arrivu 40095 ima sedista kod drugih vrata kojih ovde nema... Sto ne pitate kako je jadnom vozacu sto je razbio onu temzu za sve pare? Mozda covek ostane invalid do kraja zivota?
 
Зато и питам, безбедност им је итекако била упитна тачка... И сам сам, када сам морао њима да се возим, улазио искључиво на средња врата.
 
P41125 danas u poseti na 706 8)

s90TXEz.jpg


LrloZKD.jpg
 
Људи моји, на колико ниске гране Арива спаде са одржавањем?! :shok: :bash:
Њихова белоруска шклопоција #П40082 јуче на 33, коментара без:
Pogledajte prilog 1
Фали преградно стакло:

Коментари су сувишни, шта да кажем осим да је чак и мрчени Космај миљама бољи од њих сада... Или да се узму у памет и врате одржавање на старо, или да буду најурени из градског, нема оправдања!!!
 
Ја се са Аривом дружим на 68Н, и они су дно, чак у неким стварима и Кошава да им позавиди, Ц ЛЦ је коректан превозник у односу на сво троје на 74, јер нема толико паучине и да им возила тандрчу...
 
До пре годину и по - две возила су им била за пример и углед: ,,Необуси" и ,,Мегабуси" утегнути као праћке... Све више ме подсећају на ,,Ласту", а шта их је натерало да се срозају не знам, али све и да је мањак мајстора, уопште нема оправдања!!! Или нека играју по утврђеним правилима, или нека лете из игре.
 
Не знам шта да кажем осим да су чак и моји папирни модели, иако неки малчице извитоперени због квалитета папира или количине употребљеног лепка, 300000 пута боље одржавани и утегнутији него њихови прави аутобуси. Од старе славе се не живи.
Остаје блага и тиха нада да ће их ове речи тргнути, али... Није ми баш за очекивати.
 
Немам ни најмању намеру да тролујем, али поново бих питао има ли неко информације да ли су отклоњени проблеми са електроником на ,,Темзама" Аривиним? Желим то да знам, и сам сам, као што рекох, избегавао да улазим у њих на предња врата након онога на Славији. Хоћу да знам да ли ми је глава у торби или није. Јесенас сам читао да је, наводно, контактирана фабрика, па желим да видим да ли је нешто учињено по питању тог врло опасног проблема.
 
Danas sam video IK 103 na 60.Je l to nešto stalno (zato što je minibus bio premali) ili privremeno?
 
Ja sam i ranije vidjao 103 na 60, ne znam tačno čiji ali ako se dobro sećam Tamnava je u pitanju...
 
Vrh