Šta je novo?

Privatni prevoznici

Jedno pitanje.Posto sam video kroz maglu(Zamagljeno jer sam bio u drugom busu) jer liniju 84 uzeo Zemunski pogon?Pitam jer mi se ucinilo da sam video IK112M na toj liniji
 
I u kojim su sada pogonima 18 i 78?Jer se 18ica vratila na NBGD i jel 78 ide Zemunu?
 
Јел Стрели остало само да преузме 52,88 и 307 или има и још нешто?
 
Pored navedenih linija treba liniju 34 da uzme jos.Uzeli su 45,81,81L,612 i 613
Како возе на поменутим линијама какав је квалитет превоза јел неко користио мени треба да дођу на 307 надам се да неће бити проблема као са Нишлијама😂
 
70664 и 70665 су на 34 постоје на апликацији, значи то је то још 52,88 и 307 су остале линије које нису узели још.
 
@buslover1 @Nikola03

Preuzeta je linija, pisano na forumu. Ponekad je potrebno i da se čita šta je napisano od prethodne posete na forumu, a ne da se bespotrebno postavljaju svakodnevno identična pitanja.​
Само сам му одговорио на питање,није био упућен да је 34 преузета,ништа више.
 
1000041103.jpg
 
Kakav je ovo prevoz? Ako sam dobro razumeo natpis vozi do Padinske skele.
 
Prevoz Ikeinih radnika, ide od Sava Centra do Ikee. Imam i red vožnje zakopan negde na telefonu s obzirom da sam radio u Ikei. Uglavnom sam se njime vraćao sa posla jer se uklapa u smene koje se rade pa kod Sava Centra dalje do kuće. Inače staje kod pumpe Slap, autokomande i mostara.
 
Да ли Сага преузима 305 од понедељка? Видим да на сајту секретаријата пише да ће 07.10 бити измењен ред вожње
 
Да ли Сага преузима 305 од понедељка? Видим да на сајту секретаријата пише да ће 07.10 бити измењен ред вожње
И за 312 такође пише да ће од 07.10. бити измењени ред вожње.
 
 
Saga je imala dve kobre i jednog maza na 534 .Odlican prevoznik ostace zal za njima.
 
Dok sam prolazio sa 38L, videh da je zaustavljeno vozilo C&CL kod Mostara koje je stajalo, a ispred njega vozilo milicuje sa rotacijom. Da li je bilo neko sudaranje ili nešto drugo, nije mi poznato.​
 
Vrh