Šta je novo?

Privatni prevoznici

To sam i ja cuo za Novi Sad. Nego pitanje, kako neko moze da voli trenutni vozni park Nis expresa, koliko vidim sve isto je*******ote, na silu pa covek ne moze da voli to vise, al koga briga, svi gledaju novac samo. Meni je nekako bilo ozbiljno lepo kad vidim grupne fotografije Ikarbusa, VDL - a, i ne znam cega jos, mozda je i malo zbog kolor seme, ovde sve crveno i samo crveno, da ti se ogadi.
 
To sam i ja cuo za Novi Sad. Nego pitanje, kako neko moze da voli trenutni vozni park Nis expresa, koliko vidim sve isto je*******ote, na silu pa covek ne moze da voli to vise, al koga briga, svi gledaju novac samo. Meni je nekako bilo ozbiljno lepo kad vidim grupne fotografije Ikarbusa, VDL - a, i ne znam cega jos, mozda je i malo zbog kolor seme, ovde sve crveno i samo crveno, da ti se ogadi.
Slazem se, šta da volim u tome sto su uzeli Bmc
 
Икача, БМЦ и МЕГА ЈЕ ЖИВ!
1000009218.jpg
 
Kad smo već kod Niš expressa i Bmc-a
Pratim već neko vreme forum, nikako da se uključim u diskusiju. Sad bi bio dobar trenutak😅

Za početak bih da pošaljem enterijer ovog predivnog Volvo hibrida u kojem sam se danas vozio, i kog nažalost imamo prilike da gledamo još samo par nedelja. Trenutno je bez sumnje najudobniji autobus na liniji 511. Nadam se da će ga Beobus posle koristiti na aerodromu, gde su sad uposlili MAZ-ove i starog Neoplana.

gusterov hibrid.jpeg

P.S. Ne znam kako da pošaljem zvuk motora, uvek ga snimim kad sam u prilici i u nekom retkom vozilu. Vidim da forum ne podržava .m4a format.
 
За шта ће ниш екпресу кратки бмц аутобуси? Зар не треба 56 само дупле да има?
 
Imaju 18 zglobnih i 2 solo vozila, za 56 i 56L. Sve BMC dizel, novo. Garaze su im kod Majdan hotela i na Savskom nasipu. Krecu za nekoliko dana sa prevozom na 56 i 56L. A i ja bih trebao da krenem kod njih. Nek mi je sa srecom 😂
 
Vrh